فهرست
نکونام : در اوساسونا از فوتبال خداحافظی می کنم / اوساسونا مهمترین نام برای من است
نکونام : در اوساسونا از فوتبال خداحافظی می کنم / اوساسونا مهمترین نام برای من است

نکونام : در اوساسونا از فوتبال خداحافظی می کنم / اوساسونا مهمترین نام برای من است

آی اسپورت -کاپیتان تیم ملی ایران  در مراسم معرفی رسمی اش که بیش از 500 نفر از هواداران تیم را به ورزشگاه ˈال سادارˈ شهر پامپلونا کشانده بود، تاکید کرد که ابتکار بازگشت به باشگاهی که پیشتر شش سال در آن عضویت داشته، از سوی خودش بوده است.

به گزارش ای اسپورت به نقل از ایرنا وی با اشاره عملکرد ˈمیگل آرچانکوˈ رییس سابق باشگاه که پس از سقوط تیم به دسته دوم از سمت خود استعفا داد، خاطرنشان کرد که آرچانکو اجازه نداد که وی در باشگاه بماند و به این دلیل اوساسونا را ترک کرد و به ایران بازگشت.نکونام افزود: اکنون در اینجا هستم و با هم کار خواهیم کرد. برای من یک افتخار است و من بیش از گذشته از حضور در اوساسونا خوشحالم.

هافبک ملی پوش ایران با اشاره به پیشنهاداتی که از تیم های مختلف ایرانی، اسپانیایی و قطری داشته است، افزود: من به خاطر پول بازی نمی کنم، در اوساسونا شاد ترم و اوساسونا مهمترین تیم برای من است .

نکونام گفت: من یک بازیکن حرفه ای هستم اما برای آینده ام که مهمترین چیز برای من است، بازی می کنم و اوساسونا همیشه در فکر و قلبم بوده است.ˈاوساسونا خانه من است...من در پامپلونا متولد نشده ام اما لحظات بسیار خوبی را در اوساسونا داشتم و از مردم پامپلونا متشکرم.ˈ

وی تاکید کرد که از سقوط تیم اوساسونا به دسته دو لیگ اسپانیا غمگین است و پس از پایان جام جهانی برزیل به باشگاه اوساسونا فکر می کرد و تلاش خواهد کرد تا به صعود مجدد تیم به دسته برتر کمک کند.

نکونام همچنین اطمینان داد که می خواهد در باشگاه اوساسونا ، برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند.

از سوی دیگر ، ˈخاویر زابالتاˈ رییس کمیسیون مدیریت اوساسونا، تصریح کرد که نکونام به رغم اینکه پیشنهادات مالی بسیار خوبی که شش برابر آنچه که اوساسونا به وی پیشنهاد داده را داشته اما تیم قرمز پوشان پامپلونا را انتخاب کرده است .

وی توضیح داد که قرارداد دو ساله نکونام همچنین شامل استخدام او در تیم اوساسونا در آینده است، موضوعی که به گفته وی، به نفع باشگاه می باشد.زابالتا تاکید کرد که جواد نکونام در آینده سمتی در سازمان باشگاه اوساسونا خواهد داشت.

  ۶  
آی اسپورت
2014-08-05 09:46:23
نظر دهید

۶ نظر
-
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۵۷
موفق باشی .قلعه نوعی هم از پشت فنس داره تمرین های لورکوزن رو می بینه
باب
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۲۱
دقیقا نقش اون دخترای روی نیمکت چیه؟
امیر
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۱۰
ای بابا. بالاخره استقلال مهم است یا اوساسونا. این آقا من رو یاد جیوه میندازه. مایع نیست اما شکل هر جسمی رو به خودش می گیره.
امیر
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۰
نکونام : " با رئیس باشگاه درگیر شدم. او به من می‌گفت نباید بروی، قراردادت را پایین بیاور و همین جا بمان ولی گفتم نه، دیگر نمی‌مانم" الان میگه من رو نخواستن. شده قضیه لباس مسی. شما هم که چاپ نکن. اینا رو مینویسم که راجع بش مطلب بنویسی مردم که میشناسن آقا جواد رو.
بهرام
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۵
اره جون عمت . تو حرومزاده نبودی مگه بخاطر پول رفتی لیگ عربها؟ نیمه راه تاج رو ول کردی؟؟؟؟؟ عوضی تر از خودت باز خودتی . اوساسونا چه گاگولیه که تو رو دوباره راه داد اونجا . هیچ وقت فوتبالیست نبودی و نشدی ...
مجید
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۶
اینقدر از چشم افتاده که حیف ام امد برایش مطلب بنویسم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر