فهرست
خبر ویژه: ماری در اپن استرالیا
خبر ویژه: ماری در اپن استرالیا

خبر ویژه: ماری در اپن استرالیا

آی‌اسپورت- اندی ماری در ماه ژانویه در مسابقات اپن استرالیا شرکت خواهد کرد. ماری اخیرا به دلیل آسیب‌دیدگی‌ غایب بود و زمان بازگشت او به مسابقات تنیس مشخص نبود. مدیر مسابقات اپن استرالیا خبر داد که اندی ماری، تنیسور شماره سه جهان قرار است در این مسابقات شرکت کند.

اندی ماری از زمان برگزاری مسابقات ویمبلدون دچار آسیب‌دیدگی‌ از ناحیه لگن شده و در مسابقات تنیس غایب است. مشخص نبود که میزان ریکاوری ماری چقدر است و او چه وقت به مسابقات بازمی‌گردد. مدیر مسابقات اپن استرالیا خبر داد که اندی ماری، نواک جوکوویچ و کی نیشیکوری هر سه در مسابقات اپن استرالیا حضور خواهند داشت. این سه نفر آسیب‌دیدگی‌ داشتند و اخیرا در مسابقات تنیس اپن آمریکا غایب بود.

مدیر مسابقات اپن استرالیا همچنین گفت‌: خوشحالم که به شما اطلاع می‌دهم که تمام مردان برتر تنیس در مسابقات اپن استرالیا حضور خواهند داشت. من با اندی صحبت کردم. او در حال‌ تمرین و آماده شدن برای فصل ۲۰۱۸ است. به نظر می‌رسد سرنا ویلیامز نیز که به دلیل بارداری اخیرا در مسابقات حضور نداشت از ماه ژانویه به مسابقات تنیس بازمی‌گردد.

البته این را هم باید اضافه کرد که جایزه این مسابقات ۱۰ درصد افزایش می‌یابد و کل جایزه به ۵۵ میلیون دلار می‌رسد. نفر اول مسابقات مردان و زنان ۴ میلیون دلار دریافت می‌کنند.

     
آی اسپورت
2017-10-10 16:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر