فهرست
کارشناسی داوری نود؛ پرسپولیس طلبکار شد
کارشناسی داوری نود؛ پرسپولیس طلبکار شد

کارشناسی داوری نود؛ پرسپولیس طلبکار شد

آی اسپورت – مسعود مرادی کارشناس داوری برنامه امشب نود بود. او اتفاقات مهم بازی نساجی و پرسپولیس را بررسی کرد و در نهایت مشخص شد که علیرضا فغانی به اشتباه یک پنالتی را برای پرسپولیس اعلام نکرده و گولسیانی را در همین صحنه اخراج نکرده است. علاوه بر این گل تیم نساجی هم مشکوک به آفساید بود. مرادی معتقد بود کمک داور در این صحنه جاگیری خوبی نداشته و از زاویه‌ای که دوربین تلویزیونی نشان می‌داد، محمدمهدی نظری در لحظه ارسال فرشاد فرجی، جلوتر از مدافعان پرسپولیس قرار داشته است. در این بازی نساجی هم یک آفساید اشتباه از فغانی طلبکار شد و در حالی که دو مهاجم این تیم از میانه میدان با بیرانوند تک به تک شده بودند، کمک فغانی به اشتباه اعلام آفساید کرده است.

۱۷ ۶  
آی اسپورت
2019-03-11 23:43:00
نظر دهید

۶ نظر
پیام
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۵۶
پرسپولیس تو همه بازی ها از داوری طلبکاره!
دیگه از حالت سهوی به حالت عمدی تبدیل شده!
علرف
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۵۷
اشکال نداره داورا همینطور ادامه بدن
اصلا شاید مهم نیست!
لنگ اسپورت
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۰۴:۰۰
لنگ اسپورت جان خیلی ذوق کردین که کارشناس داوری گفت که گل نساجی آفساید بودو زود خبرش رو کار کردین؟
در این بازی نساجی هم یک آفساید اشتباه از فغانی طلبکار شد و در حالی که دو مهاجم این تیم از میانه میدان با بیرانوند تک به تک شده بودند، کمک فغانی به اشتباه اعلام آفساید کرده است.یک پنالتی هم برای لنگ نگرفتند.
اخر برنامه نود اصلاحش کردن و تایید شد که گل نساجی سالم بود، ما هم کلی از خجالتشون در اومدیم ، اصلاح شد اما چیزی از داسنان فردوسی پور و وزارت ورزشو اینا کم نمی کنه کما اینکه اسم وزارت توسط نصیرزاده میومد کلا" قطع کرد برنامه رو رفت پیام بازرگانی و نصیرزاده هم خوب نقطه ضعف رو گرفته بود .... اما هیچ کس نگفت که اقا وزارت ورزش زور می گه و می تونه ، می کنه
۸
عشقپولیس
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۰۷:۰۱
دیگه اشتباهات داوری جزو لاینفک بازیهای پرسپولیس شده... اگه اشتباهات وافتضاحات داوری نبود مثل فصل گذشته با اختلاف صدر جدول بودیم.اما کیه که ندونه امسال به هرقیمتی شده نمیخوان بذارن پرسپولیس قهرمان بشه. به کوری چشم دشمنان قسم خورده پرسپولیس امسالم قهرمانیم.
...
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۲۵
رفتن میلیاردی خرج لنجکده کیسه کردن تاوانش رو پرسپولیس باید پس داده. اینطوری دارن کیسه رو میکشن بالا
۷
taaahaaa90tajii
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
معذرت ميخوام كه اخرش معلوم شد گل نساجي درست بوده خخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر