فهرست
متقاعد شدن کاسیاس به ماندن در رئال توسط ایه رو
متقاعد شدن کاسیاس به ماندن در رئال توسط ایه رو

متقاعد شدن کاسیاس به ماندن در رئال توسط ایه رو

آی اسپورت- فرناندو ایه رو، کاپیتان سابق رئال مادرید و دستیار فعلی کارلو آنچلوتی، ایکر کاسیاس را قانع کرده که در رئال بماند.

دروازه بان 33 ساله بیشتر فصل گذشته را روی نیمکت سپری کرد و با حضور لوپس و خرید کیلور ناواس، حالا جایگاه او در دروازه به شدت متزلزل شده است.به گزارش Goal ، با این حال او توسط فرناندو ایه رو تشویق شده که به 15 سال حضور در برنابئو ادامه دهد.

مورینیو در سال 2012، او را روی نیمکت نشاند و آنتونیو آدان را جایگزینش کرد و پس از مصدومیت کاسیاس، دیگو لوپس را خریداری کرد و لوپس گلر فیکس رئال شد.کاپیتان اسپانیا که در جام جهانی هم نمایش خوبی نداشت، جایگاه اصلی خود را از دست داد ولی در بازی‌های کوپا دل ری و لیگ قهرمانان در درون دروازه رئال می‌ایستد و در هر دو جام نیز قهرمان شد.

با حضور لوپس و کیلور ناواس، فشار ها به کاسیاس زیادتر شد که زودتر تصمیم خود را بگیرد و آینده اش را تعیین کند.آنچلوتی نیز از او حمایت کرد و گفت که در سوپر کاپ مقابل سویا، او به میدان خواهد رفت. با بازگشت ایه رو به عنوان دستیار آنچلوتی، نظر کاسیاس نیز عوض شد و کاپیتان سابق رئال مادرید، رای کاپیتان فعلی این تیم را زد. دیگو لوپس نیز در آستانه ترک باشگاه قرار دارد و پیشنهاداتی از موناکو در اختیار دارد.

     
آی اسپورت
2014-08-05 10:19:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر