فهرست
فن خال: دیدار مقابل سوانسی، مهم ترین بازی ماست
فن خال: دیدار مقابل سوانسی، مهم ترین بازی ماست

فن خال: دیدار مقابل سوانسی، مهم ترین بازی ماست

آی اسپورت- لوئیس فن خال، سرمربی منچستریونایتد پس از قهرمانی در جام گینس، عنوان کرد که تمرکز آنها روی بازی اول لیگ برتر است.

یونایتد با پیروزی 3-1 مقابل لیورپول در فینال جام گینس در آمریکا، موفق شد این جام را در استادیوم سان لایف میامی کسب کند.گل‌های وین رونی، خوان ماتا و لینگارد باعث شد تا تک گل استیون جرارد از روی نقطه پنالتی، اثری برای لیورپول نداشته باشد و شیاطین سرخ قهرمان شوند.

فن خال در جمع خبرنگاران گفت: \" برای هواداران در آمریکا و همچنین منچستر، شکست دادن لیورپول اتفاق زیبایی بود. از تمام هواداران تشکر می‌کنم و حضورشان بسیار مهم بود. البته، پیروز شدن بهتر از شکست خوردن است ولی مهم ترین بازی ما مقابل سوانسی است. آن بازی را باید ببریم.\"

رونی برای اولین بار بازوبند کاپیتانی یونایتد را به بازو بست و موفق شد چهارمین گلش در این جام را در دقیقه 55 به ثمر برساند.رونی با عملکرد بسیار خوبش در چهار بازی، به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب شد و فن خال به تمجید از او پرداخت.

سرمربی هلندی ادامه داد: \" او همیشه پیروز است. فکر می‌کنم که او شایسته کسب جایزه بود زیرا گل‌های زیادی زد و پاس‌گلهای خوبی داد.\"

     
آی اسپورت
2014-08-05 10:16:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر