فهرست
دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: پیشنهاد مکتوب یک شبکه خارجی برای پخش مسابقات لیگ / امکان پخش مسابقات روی موبایل
دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: پیشنهاد مکتوب یک شبکه خارجی برای پخش مسابقات لیگ / امکان پخش مسابقات روی موبایل

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: پیشنهاد مکتوب یک شبکه خارجی برای پخش مسابقات لیگ / امکان پخش مسابقات روی موبایل

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال برای پخش مسابقات لیگ برتر مشتری خارجی دارد. این دومین باری است که چنین خبری به گوش می رسد.

دفعه اول مربوط به سال 1389 بود که بحث مذاکره فدراسیون فوتبال با شبکه الجزیره برای پخش مسابقات لیگ برتر مطرح شد. خبرگزاری فارس در گزارشی که 6 اسفند 89 روی خروجی اش قرارداده بود، نوشته بود: ، فدراسیون فوتبال برای قرارداد جدید با صدا و سیما برای حق پخش تلویزیونی مسابقات با مشکلاتی روبرو است. فدراسیون با مبلغ فعلی که صدا و سیما به عنوان حق پخش پرداخت می‌کند موافق نیست و می‌خواهد برای قرارداد جدید این مبلغ افزایش چشمگیری داشته باشد. این در حالی است که صدا و سیما از این موضوع استقبال نمی‌کند. این اختلافات، فدراسیون فوتبال را بر آن داشته تا برای تأمین هزینه‌های خود به مذاکره با شبکه‌های خارجی رو بیاورد. در همین زمینه فدراسیون فوتبال با مسئولان شبکه الجزیره مذاکراتی داشته است.

این خبر البته نهایتا از سوی رئیس فدراسیون فوتبال تکذیب شد اما حالا که دوباره فدراسیون و صدا و سیما با هم به مشکل خورده اند یک رقیب خارجی برای مجموعه عزت الله ضرغامی پیدا شده است.

عباس ترابیان دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون گفته: یک پیشنهاد مکتوب قابل توجه از یک شبکه خارجی بزرگ داریم که اگر لازم باشد آن را رو خواهیم کرد.

ترابیان البته بر حسب عادت همیشگی اش اشاره ای به جزئیات نداشته اما به جز رقیب خارجی صدا و سیما، در صورتی که اپراتورهای تلفن همراه از اینترنت پر سرعت برای کاربرانشان استفاده کنند آن وقت امکان پخش مسابقات لیگ روی گوشی های موبایل هم هست و اتفاقا فدراسیون در این زمینه هم مذاکراتی با یک شرکت داشته است. باید منتظر ماند و دید آخر و عاقبت این داستان چه می شود؟

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-05 10:31:09
نظر دهید

۷ نظر
mr.masoud
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۰
جالب میشه اونوقت صدا و سیما بازیارو از الجزیره میدزده و پخش میکه!
آراز ساوه
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۰
آخرش هیچی نمیشه. همه دارن از یه جیب میخورن، باز برای هم شرط میزارن. تا زمانی که باشگاهها کاملا خصوصی نشن نمیشه کاری کرد. نه تلویزیون خصوصی، نه باشگاه خصوص. اینا همه فیلم بازی برای مردمه.
ارشیا
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۹
سیدعزت دزد و قاچاقچی
-
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۵
تلویزیون راه فردا ی افغانستان
-
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۰
ضرغامی رانت خور هر طور شده لابی میکنه و قرارداها رو بهم میزنه
-
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۷
همش حرف مفته
عباس
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۷
mr.masoud عالی بود دمت گرم بسی ترکیدیم از خنده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر