فهرست
ویسی: از اینکه میزبان نیستیم خوشحالم / این زمین باعث تاسف فوتبال خوزستان است
ویسی: از اینکه میزبان نیستیم خوشحالم / این زمین باعث تاسف فوتبال خوزستان است

ویسی: از اینکه میزبان نیستیم خوشحالم / این زمین باعث تاسف فوتبال خوزستان است

آی اسپورت- تیم فوتبال استقلال خوزستان در نخستین بازی خود توانست در دقایق پایان از شکست مقابل گسترش فولاد فرار کند.

عبدالله ویسی، سرمربی این تیم معتقد است استقلال خوزستان در ادامه لیگ همه را غافلگیر می کند. او در گفت و گو با آی اسپورت ابتدا درباره شرایط کنونی تیمش عنوان کرد: بعد از بازی با گسترش فولاد تمرینات خود را دنبال می کنیم و شرایط خوبی داریم. بازیکنان من هنوز از نظر آمادگی به شرایط ایده آل نرسیده اند اما با توجه به جوانی تیم به زودی وضعیتمان بهتر می شود و آینده خوبی در انتظار تیممان است.

وی درباره جوان شدن تیم استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: من دیگر آن عبدالله ویسی چند سال پیش نیستم. تجربه خوبی دارم و از طرفی کار کردن با جوانان روحیه ام را خوب می کند. هدف من این است که بازیکنان جوان را به فوتبال ایران معرفی کنم و البته تیم خودم هم با تکیه بر این جوانان موفق باشد. این تنها هدف من است.

سرمربی استقلال خوزستان درباره آینده استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: شک ندارم می توانیم همه را غافلگیر کنیم. تیم خوبی داریم و از همه مهمتر اینکه بازیکنان یکدست هستند. همه با هم برای موفقیت تلاش می کنیم و انشاءالله در پایان فصل رتبه تک رقمی به دست می آوریم، ضمن اینکه نیم نگاهی هم به قرار گرفتن در جمع 5 تیم ابتدایی جدول داریم.

ویسی درباره وضعیت نامساعد ورزشگاه غدیر اهواز اظهار کرد: این زمین واقعا افتضاح است. نمی خواهم درباره اینکه چرا به این روز افتاده صحبت کنم اما حق فولاد و استقلال خوزستان نیست که در این زمین بازی کنند. در چمن غدیر نه تنها نمی شود فوتبال بازی کرد که هیچ کار دیگری هم نمی شود روی آن انجام داد. باید به حال فوتبال خوزستان تاسف خورد که زمین تیم قهرمانش به این روز افتاده است. همه تیم ها آرزوی میزبانی دارند اما من خوشحالم که این هفته در زمین نامساعد اهواز بازی نمی کنیم و حداقل در زمین آزادی می توانیم فوتبال خود روی زمین را انجام دهیم.

او درباره دیدار با استقلال تهران نیز گفت: استقلال برخلاف سال گذشته تیم بسیار خوبی دارد. امیر قلعه نویی نیز به عنوان یک مربی کاربلد می داند چطور تیمش را روانه میدان کند. قطعا کار دشواری داریم اما مثل سال گذشته که استقلال را غافلگیر کردیم، امسال هم هدفی جز موفقیت مقابل تیم بزرگ ایران نداریم.

ویسی در پایان درباره حاشیه های کنونی استقلال افزود: این حواشی تاثیری روی تیم استقلال نخواهد گذاشت چون یک مربی بزرگ بالای سر استقلال است و قطعا قلعه نویی نمی گذارد تیمش وارد حاشیه شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-05 13:00:26
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۲
زنده باد خوزستانیهای خونگرم و بامعرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر