فهرست
عکسی که کی‌روش را به دردسر انداخت
عکسی که کی‌روش را به دردسر انداخت

عکسی که کی‌روش را به دردسر انداخت

آی اسپورت – این عکس سوژه جدیدترین انتقاد از سرمربی تیم ملی شده است. مهدی رستم پور روزنامه نگار مقیم اروپا درباره این تصویر نوشته:"سرمربی تیم ملی بی سر و صدا برگشته ایران. اما پنجشنبه جای حضور در ورزشگاه آزادی یا سه ورزشگاه دیگه که لیگ برتر برگزار شد، کار مهمتری داشته: به عنوان سفیر بانک سامان، برای کارمندان بانک سخنرانی کرده.اردوهای ریکاوری تیم ملی هم که تا حالا غایب بوده."

از طرف دیگر خبر ورزشی به عنوان یکی از رسانه های حامی کارلوس کی روش توضیح جالبی درباره این تصویر داده:" انتشار این عکس شاید موجب شود منتقدان کی‌روش دوباره دلیلی برای تاختن داشته باشند. کسانی که اعتقاد دارند کارلوس حواسش به تیم‌ملی نیست و بازی‌ها را ارزیابی نمی‌کند. البته که علاوه بر اینکه قراردادی بین طرفین امضا شده، کی‌روش بارها اعلام کرده همه بازی‌ها را ضبط می‌کند و به طور کامل با تماشای آنها بازیکنانش را انتخاب می‌کند. برای مثال دفعه پیش هم روز بازی‌های لیگ به تماشای فیلم آینه بغل و تمجید از محمدرضا گلزار پرداخته بود، اما به گفته خودش با تماشای فیلم‌ها بازیکنان خودش را به طور کامل انتخاب کرده است."

۶ ۷  
آی اسپورت
2018-01-26 10:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
پدرام
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۰۷
منتظر کشیدم ماله توسط رسانه های کیروشی پور هستیم

یارو دندونای ما رو هم شمرده داره پول پارو میکنه تو این فوتبال بی صاحب
آنتی شومن
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۱
ماله را بهتره برانکو رو اوردن داداش جونش تو تیم پرسپولیس بکشه.حالا نه لیگ فوتبال ما شده لالیگا که توچند ماه توش ده تا ستاره در قواره ی جام جهانی در بیاد.تا کیروش هم بیست وچهار ساعته بشینه و از تاکتیک های علی اصغری موتور گازیها لذت ببره
۳
آنتي شومن واقعي
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۱۷
اين مرتيکه هر جا بوي پول بياد همونجاست! شامه قويي داره! يه مشت احمق مواجب بگير هم داره که در هر شرايطي حمد و ستايشش ميکنند!
۹
...........
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۰۸
این دیگه مهدی رستم پوره. دیگه به رستم پور نمیتونید برچسب مایلی کهن دوستی یا حامی مربی ایرانی بزنید
حامد
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
فوتبال ایران مستعمره‌ی کیروشه. هیچوقت کسی که استثمار شده حق نداره از ارباب سوال بپرسه. نوشته خبرآنلاین این موضوع رو موجز و کامل برای ما مخاطبان محترم توضیح داده!!
ناشناس
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۴۰
نویسنده ای که "حواس" را "هواس" می نویسد، مطمئنا برای نقد وانتقاد صلاحیت ندارد
۵
محسن
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۰
استقلالی هستم و با دلیل و بی دلیل از کیروش خوشم نمیاد.اما انصاف حکم میکند جانب عدالت را رعایت کنیم،اینکه کیروش،یکی دو روز زودتر از زمان رسمی برگشته تا صرفا در این برنامه شرکت کند! شما فکر کن دو روز دیرتر برگشته.(اصلا مثل گذشته فکر کن به ورزشگاه رفته برای چرت زدن،نه تماشای فوتبال) کیروش اصلا به لیگ اعتقاد نداره،چرا که به در و دیوار دنیا آگهی زده:به بازیکن فوتبال،با ابا و اجداد ایرانی نیازمندیم!!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر