فهرست
سوال روز: الهلال به ایرانی‌ها بی‌احترامی کرد؟
سوال روز: الهلال به ایرانی‌ها بی‌احترامی کرد؟

سوال روز: الهلال به ایرانی‌ها بی‌احترامی کرد؟

آی‌اسپورت- دیدار استقلال و الهلال عربستان به دلیل کشته شدن تعدادی از هموطنانمان در سانحه هوایی با یک دقیقه سکوت آغاز شد. بعد از شروع بازی روی این موضوع مانور داده شد که بازیکنان الهلال قانون یک دقیقه سکوت را رعایت نکردند و از سوی آنن‌ها بی احترامی صورت گرفته که در واقع به این شکل نیست. در تصاویر مشخص است که کاملا بازیکنان الهلال به این موضوع ادای احترام کردند و فقط به صورت پراکنده این کار را انجام دادند.

جمع نشدن سعودی ها فقط مربوط به این بازی نیست. آن‌ها قبلا در دیدار ملی هم در مقدماتی جام جهانی به صورت پراکنده ادای احترام کردند و چیزی که مشخص است آن‌ها در تمام بازی‌ها به این شکل ادای احترام خود را انجام می‌دهند و نه فقط برای دیدار با نمایندگان ایران. کاملا مشخص است این اتفاق به هیچ عنوان دلیل سیاسی ندارد.

۱۶ ۹  
آی اسپورت
2018-02-21 01:12:00
نظر دهید

۹ نظر
مارال
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۲۹
صد در صد
حسین اهوازی
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۴۴
بصورت پراکنده بیشعورند
لنگ اسپورت
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۴۷
زمانیکه یک دقیقه سکوت اعلام می شود، بهتر است همه بازیکنان در وسط زمین حاضر شوند اما این اتفاق رخ نداد.ضمن اینکه دروازه بان الهلال داشت می خندید.
می دونم این سایت روشن عن فکرهاست.
یادم میاد مسخره چندتا از بازیکنان پرسپولیس رو به خاطر داشتن تکیه سینه زنی در ماه محرم رو مسخره می کردید.
بودجه تون رو بی بی سی و صدای امریکا و من تو میده.چون مدام حرف اونا رو تکرار می کنید.
تسلیت به ای اسپورت
هم استقلال برنده شد و هم تیم قلعه نوعی بازی رو برد.فقط خدا میدونه چه قدر اهالی ای اسپورت خبرورزشی سایت نود بدشون از قلعه نوعی میاد.
منتظر بودید نماینده ایران ببازه که بگید قلعه نوعی مربی نیست.خخخخخخخخخخخ

به امید صعود هر چهار نماینده ایران در اسیا استقلال تیم محبوب مون ، پرسپولیس ، تراکتور و تیم مربی دوست داشتنی مون ذوب اهن
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۱۸
یعنی باور کنیم شما هم بلدین خوش قلب بشین؟؟؟
محسن
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۰۷
بمیر نکبت،با این طرز فکر.
۶
ویلی
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۳۴
لشکر سایبری فعال خاکریز فرهنگی هرچی رفع شبهه کنید و زمین و آسمونو بهم بدوزید واقعیت عوض نمیشه که یک ریال سعودی 40 سال پیش بیست ریال ایران ارزش داشت و امروز بیش از 10000 ریال ایران ویران نظام مقدس ارزش داره...
۵
علی ف
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۴۹
بس کنید این توهما رو بی بی سی چیه کور که نیستیم خودمون میبینیم تو بازی استرالیا هم همین مدلی بودن سر حوادث تروریستی سکوت کردن عربستانیا همین مدلی برخورد کردن مدلشون اینجوریه نمیگم درسته ولی سیاسی نیست از نوع ادبیاتت هم معلومه در چه سطح فرهنگی هستی خودتو بیشتر معرفی نکن
۴
بغداد خریبین
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۱۶
انصافا به شفر ایمان آوردم ؛ امشب مثل یک شطرنج باز قهار عمل کرد ؛ سمت خطرناک الهلال رو کامل تخته کرد و بست و طرف ضعیف شون رو با ووریا غفوری و شجاعیان و با اضافه شدن ابراهیمی تبدیل به اتوبان کرد . خسرو حیدری رو به درستی در حمله ها شرکت نداد و فرشید باقری رو مامور درگیری های فیزیکی میانه ی میدان کرد به خصوص این که باقری ، چروتی رو کامل خنثی کرد و امید ابراهیمی رو آزادتر از بازی های قبلی دیدیم . اما نگذریم از سوپر پاس جپاروف به شجاعیان که منجر به اخراج گلر اونا شد . با اومدن محسن کریمی و بهنام برزای و سرعت بالاشون ، تیم خسته ی الهلال کامل از نفس افتاد . درود بر تو شفر بزرگ .
ناصر شجاعی
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۲۹
بیشعوری شون در سطح زمین پراکنده ست.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر