فهرست
صاحب پناه و رد حرفهای افجه ای :بودجه دقیق استقلال آخر فصل مشخص می شود
صاحب پناه و رد حرفهای افجه ای :بودجه دقیق استقلال آخر فصل مشخص می شود

صاحب پناه و رد حرفهای افجه ای :بودجه دقیق استقلال آخر فصل مشخص می شود

 
آی اسپورت ـ رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در حال حاضر نسبت به بودجه دقیق و رقم قطعی هزینه باشگاه استقلال در فصل جاری هیچ اظهارنظری ندارد چرا که تا زمانی که فصل به اتمام نرسد و پرداخت ها و مطالبات بازیکنان و کادرفنی انجام نشود  نمی‌ توان نسبت به سال قبل قیاس درست و دقیقی داشت. صحبت های ایشان را در این زمینه بخوانید.  
شنیده می‌ شود که اعضای هیات مدیره استقلال تصمیم گرفته اند کمتر مصاحبه کنند، آیا این موضوع صحت دارد؟
بله، این یک تصمیم مشترکی است از سوی اعضای هیات مدیره و همه تصمیم گرفتیم تا کمتر صحبت کنیم. دلیلش هم روشن است و اینکه کار در باشگاه بزرگی مثل استقلال بیش از صحبت کردن نیاز به فعالیت جدی و شبانه روزی دارد. بنابراین تصمیم جمعی بر این است که با کار گسترده و وسیع رضایت خاطر هواداران عزیز را جلب کنیم.
سخنگوی هیات مدیره استقلال در مصاحبه ای اعلام کرده است که بودجه آبی ها نسبت به فصل گذشته 50 درصد کاهش داشته است. نظر شما در این خصوص چیست؟
همانطور که گفتم بحث اصلی ما این است که کمتر ورود رسانه ای در شرایط حساس فعلی داشته باشیم. با این وجود چون مورد سوال قرار می گیرم و بحث درباره بودجه فصل گذشته است به دو نکته اشاره می کنم.
آن دو نکته چیست؟
اول اینکه فصل گذشته فتح الله زاده مدیر عامل استقلال بود که طی سالیان اخیر زحمات زیادی برای این باشگاه کشیده است و هرگز نباید این زحمات را از یاد برد. اگر بحثی می شود هرگز در نقد مدیریت قبل نیست و همه در یک جهت قرار داریم. بحث دوم این است که مجموع هزینه های باشگاه در برآوردی که در آغاز فصل می شود مورد بررسی قرار می گیرد اما آنچه به صورت دقیق و قابل استناد ثبت می شود که در پایان فصل گردآوری شده است. بنابراین در حال حاضر نمی توان نسبت به بودجه دقیق و رقم قطعی هزینه باشگاه استقلال در فصل جاری اظهارنظر کرد و باید تا پایان فصل در این باره صبر کرد و سپس نظر قطعی را در مقام قیاس بیان کرد.
     
آی اسپورت
2014-08-05 13:07:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر