فهرست
نظری: جمشیدیان نتوانست نظر قلعه نویی را جلب کند/ اکثر بازیکنان مخالف حضور وی بودند
نظری: جمشیدیان نتوانست نظر قلعه نویی را جلب کند/ اکثر بازیکنان مخالف حضور وی بودند

نظری: جمشیدیان نتوانست نظر قلعه نویی را جلب کند/ اکثر بازیکنان مخالف حضور وی بودند

آی اسپورت- روز گذشته مصاحبه احمد جمشیدیان حاشیه جدید برای آبی پوشان بوجود آورد و البته این بازیکن انتقادهایی را هم به علی نظری جویباری وارد کرد. نظری در مصاحبه با آی اسپورت درباره اظهارات احمد جمشیدیان علیه باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی گفت: جمشیدیان می داند به او علاقه داریم ولی متاسفانه مطالبی که از قول او نقل شده است در شان او نبود.  ما در فصل گذشته با وجود آسیب دیدگی های پی در پی او نهایت همکاریمان را با جمشیدیان داشتیم و تلاش کردیم تا از او در ترکیب تیم استفاده کنیم.  جمشیدیان باید بداند که این تیم 30 میلیون هوادار دارد و ما باید پاسخگوی این تعداد هواداران باشیم.
وی ادامه داد: جمشیدیان فصل گذشته 16 بازی برای ما انجام داد و بابت این مسابقات حق و حقوقی برگردن ماست که وظیفه می دانیم تا ریال آخر آن را به این بازیکن بپردازیم.  با این وجود جمشیدیان بداند هواداران استقلال درباره انتخابات تیم صاحب نظر هستند و خیلی ها در فصل گذشته از ما می خواستند این بازیکن را کنار بگذاریم و او نماند اما قلعه نویی لطف کرد و این کار را در آن زمان انجام نداد.
معاون ورزشی استقلال تصریح کرد: امیر قلعه نویی جمشیدیان را به همراه تیم به اردوی ترکیه برد تا شرایطش را بسنجد اما او نتوانست نظر مساعد قلعه نویی را به خود جلب کند.  اکثر بچه ها مخالف حضور وی بودند. ما حتی به جمشیدیان گفتیم تا نیم فصل صبر کن تا به آمادگی برسی.
نظری درباره اینکه جمشیدیان گفته است دو هفته ای می شود که جواب تلفنش را نمی دهد اظهار داشت:من همین دیروز پس از جلسه با سازمان لیگ هم با جمشیدیان و هم مدیر برنامه اش در باشگاه استقلال جلسه داشتم. حتی در ابتدا بر سر مبلغ به توافق نرسیدیم اما بعد توافق شد و من به او گفتم به محض اینکه پول برسد،حق و حقوقش را می دهیم.
وی درباره وضعیت امیر حاج قاسم عنوان کرد:او اگر دوست ندارد بماند می تواند برود. ماجدی به من نامه کتبی داده که این مربی 10 روز است در تمرین شرکت نمی کند. من هم گفتم او می تواند استفعای کتبی بدهد. ما حتی کارت حاج قاسم را هم گرفتیم و اگر می خواهد برود مشکل خاصی نیست. از حاج قاسم تشکر می کنیم.
نظری درباره جلسه روز گذشته خود با مهدی تاج گفت:در این جلسه اس ام اس 6090 صحبت کردیم. همچنین از استقلال به خاطر حضور در جام شهدا تشکر کردند. حجت الاسلام حسنی هم به ما تقدیرنامه دادند. این کار کوچکترین بحثی بود که می شد در آن شرکت کرد. باشگاه استقلال همیشه این آمادگی را دارد که در چنین مسابقاتی شرکت کند.
  ۶  
آی اسپورت
2014-08-05 14:10:47
نظر دهید

۶ نظر
مسعود
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۵
سلام ای اسپورت واقعا فکر میکنی مردم جیگر هستن نظری با کاپ مصاحبه کرده چند دقیقه قبل از اینکه شما بزارین رو سایت اون ها خبر شو گذاشتن تو سایتشون ...... این یک موردشه که گفتم ... بیشتر خبر هاتون مال کاپ هستش بعدش ب اسم خودن میزارینش تو سایت
فری
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۶
من موندم اصلا کل ایران سی میلیون فوتبالی داره که اینا اینطوری حرف میزنن؟؟؟!!!
ع
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
به بازیکنا چه مربوطه شما بنده خدا را از نون خوردن انداختید طلبکارم شدید
-
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۵
آقا یا خانم ع , از نون خوردن ننداختیمش , پولش رو هم میدهند
اما بازیکنی که 2 بازی درست برای تیم نکرده رو ما نگه نمیداریم
شما برو به فکر لنگ حمومت باش
فرزاد
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۱
زمانی که فدراسیون به خاطر حضور در جام شهدا ازتون تشکر میکرد بهتون گفت تراختور سرورتونه؟؟؟؟؟ بهتون گفت تراختور باز شما رو له کرد عیبی نداره؟
مجید
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۰
ماست مالی کردن مسائل--برداشت من از کل صحبتهای ایشان است . ایشان سالهای دور همیشه از مکتب استقلال سخن میگفت ظاهرا دروغ پردازی اولین پرنسیب این مکتب است. قربون صداقت --شهامت ---مردم داری و واقع بینی برم که کالای نایابی شده جناب جویباری !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر