فهرست
ژاوی:خداحافظ تیم ملی/تصمیمم مبنی بر ترک بارسا عجولانه بود/انریکه به من گفت که باید از صفر شروع کنی
ژاوی:خداحافظ تیم ملی/تصمیمم مبنی بر ترک بارسا عجولانه بود/انریکه به من گفت که باید از صفر شروع کنی

ژاوی:خداحافظ تیم ملی/تصمیمم مبنی بر ترک بارسا عجولانه بود/انریکه به من گفت که باید از صفر شروع کنی

آی اسپورت - ژاوی هرناندس کاپیتان بارسلونا امروز با شرکت در یک نشست خبری در مورد اتفاقات پیرامون او و بارسلونا به صحبت پرداخت. وی در مورد خداحافظی از تیم ملی اسپانیا و در ادامه علت تصمیم ناگهانی او مبنی بر ماندن در بارسلونا و عدم امضای قرارداد با نیویورک سیتی نیز توضیحات مفصلی داد.

ژاوی گفت :\" از تیم ملی خداحافظی می کنم و برای این تیم بهترین ها را آرزو دارم.دل بوسکه می دانست که پس از جام جهانی چنین تصمیم دارم. پس از یورو2012 می خواستم از تیم ملی خداحافظی کنم اما او اصرار داشت که تا جام جهانی ادامه دهم . فرصت نکردم که شخصا با او در این زمینه صحبت کنم اما مطمئنم که مرا درک خواهد کرد\"

وی ادامه داد : \" فصل گذشته در بارسا هیچ جامی کسب نکردیم. اوضاع روحی من در پایان لالیگا اصلا خوب نبود و با الان قابل قیاس نیست. دو مساله شخصی بزرگ مرا آزار می داد و فکر می کردم که  بهترین زمان برای خداحافظی از بارسا و تیم ملی رسیده باشد.امیدوار بودم که مردم شرایط و تصمیم من را درک کنند و بدانند که دوران حضور من در بارسا و تیم ملی به پایان رسیده است.

با این وجود تصمیم من مبنی بر ترک کردن بارسا کمی عجولانه بود و کمی بعد پس از صحبت کردن با سوبی سارتا و انریکه متقاعد شدم که در بارسلونا بمانم.

فصل گذشته برای من بسیار ناامید کننده بود و مایوس شده بودم. بدترین روزهای دوران فوتبالم را تجربه کردم. خودم را نه در بارسا و نه در تیم ملی مفید حس نمی کردم.

از گوشه و کنار می شنیدم که علت رفتن ژاوی از بارسا مسائل اقتصادی و آمدن بازیکنان جدید است در صورتی که هیچکدام صحت نداشتند. هیچکس در بارسا پست تضمین شده ای ندارد .

انریکه به من گفت که باید از صفر شروع کنی . با او همبازی بوده ام و از کار کردن با او خوشحالم. انریکه در حال ساختن یک تیم خوب و رقابتی است. او دوباره به من احساس مهم بودن را هدیه داد\"

کاپیتان بارسلونا در انتها افزود:\"در بارسا همیشه باید در فرم خوب خودت قرارداشته باشی. در اینجا تنها پیروزی مهم است .باید ناکامی فصل گذشته را جبران کنیم. تاکید می کنم که در مورد من اتفاق خاصی نیفتاده است. می خواستم بارسا را ترک کنم اما تصمیم عوض شد. دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارم و می خواهم تا پایان قراردادم اینجا بازی کنم\"

  ۸  
آی اسپورت
2014-08-05 15:54:39
نظر دهید
۸ نظر
احمد
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۱
"فصل گذشته برای من بسیار ناامید کننده بود و مایوس شده بودم. بدترین روزهای دوران فوتبالم را تجربه کردم. خودم را نه در بارسا و نه در تیم ملی مفید حس نمی کردم."...

بازیکن یعنی این. بهترین بازیساز تاریخ وقتی اینو میگه باید گریه کرد.کاش بازیکن های درپیت ایرانی یه کم فقط یه کم از شعور و تعصب ژاوی رو داشتن. من رئالیم اما به ژاوی افتخار می کنم.
-
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۴
تو و گرد مولر بعنوان هافبک دیگه تو فوتبال تکرار نمى شید
...
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
وقتی دیگه احساس "مفید" بودن نکنی...هعی.
پویا لوس بلانکوس
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۲
عزیزم گرد مولر مهاجم بود.
ساجده
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۵
خوشحالم که تصمیمتو عوض کردی.
تو همیشه مفیدی.
-
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۴
کاپتان ژاوی قهرمان زنده باد
شهین
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۷
آقای مهندس ژاوی هنوز تو بهترینی طرفداران بتو افتخار میکنند
leo andres
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۱۱
پسر تو خودت هنوز نمیدونی که البته دور از جونت ولی جنازتم تو زمین به درد میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر