فهرست
فلورنتینو پرز:ناواس یکی از چند دروازه بان برتر دنیاست
فلورنتینو پرز:ناواس یکی از چند دروازه بان برتر دنیاست

فلورنتینو پرز:ناواس یکی از چند دروازه بان برتر دنیاست

آی اسپورت - فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید امروز و در ابتدای مراسم معارفه دروازه بان جدید این تیم \"کیلور ناواس\" در مقابل خبرنگاران  شروع به سخنرانی کرد. کاری که بطور معمول در همه مراسم های اینچنینی انجام می دهد.

وی گفت : \" یک مجموعه عالی در اختیار داریم. با این وجود همچنان باید به پیشرفت خود ادامه دهیم . فوتبال هر روز رقابتی تر از دیروز می شود. تلاش ما بر این است که استعدادهایی که آرزوی ملحق شدن به رئال را دارند؛ کشف کرده و به جمعمان اضافه کنیم. پس از فتح لادسیما باید به مسیر روبه رشدمان ادامه دهیم. فصل جاری فصل بسیار مهمی برای ما خواهد بود \"

رئیس باشگاه رئال مادرید ادامه داد : \" امروز به شما دروازه بانی را معرفی خواهیم کرد که بارها استعداد و توانایی های خود را نشان داده است. یکی از بهترین دروازه بانان حال حاضر جهان که با وجود داشتن پیشنهاد از بهترین باشگاه های اروپایی، ترجیح داد تا به تیم مورد علاقه اش رئال مادرید بپیوندد.\"

وی سپس رو به ناواس گفت : \" پیراهنی را به تن خواهی کرد که قدمتی 112 ساله دارد. در اینجا هواداران حامی تو خواهند بود و البته امیدوارند که تو بهترین بازی هایت را برای آنها انجام دهی. این مساله را فراموش نکن \"

در انتها پرز از \"فرانسیسکو کاتالان\"، رئیس باشگاه لوانته بابت همکاری با رئال برای انتقال کیلور ناواس تشکر و قدردانی کرد.

     
آی اسپورت
2014-08-05 17:58:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر