فهرست
قلعه نویی: امسال استقلال دشمن زیاد دارد/ بازیکنان به درد نخور را انتخاب نکردم!
قلعه نویی: امسال استقلال دشمن زیاد دارد/ بازیکنان به درد نخور را انتخاب نکردم!

قلعه نویی: امسال استقلال دشمن زیاد دارد/ بازیکنان به درد نخور را انتخاب نکردم!

آی اسپورت- تمرین امروز استقلال مهمان ویژه ای داشت و بهرام افشارزاده و چند تن از اعضای هیئت مدیره در تمرین آبی ها حاضر بودند. قلعه نویی که حضور افشارزاده خرسند به نظر می رسید درباره علت حضور مدیرعامل استقلال گفت: او طبق قولی که داده به تمرین آمد چرا که پیش از بازی اول مقابل راه‌آهن قول پاداش در صورت پیروزی را داد و حالا که به برتری رسیدیم او آمده که این پاداش را به بازیکنان بدهد.

قلعه نویی که رابطه ی خوبی هم با افشارزاده دارد او را با محمد حسین قریب، مدیرعامل مورد علاقه اش مقایسه می کند و می گوید: وقتی امروز بهرام افشارزاده را دیدم یاد قریب مدیرعامل اسبق استقلال افتادم.

سرمربی استقلال البته پاسخی به مصاحبه ی روز گذشته ی احمد جمشیدیان داد و گفت: خدا شاهد است که بازیکنانی که به درد نمی‌خوردند را انتخاب نکردم و امسال استقلال دشمن زیاد دارد که همه آنها هم با من مشکل دارند و دشمن من هستند. استقلال امسال کار سختی دارد و بازیکنان باید تلاش کنند و برای موفقیت بجنگند چرا که همه دشمنی‌ها با امیرقلعه‌نویی است. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-05 19:00:31
نظر دهید

۳ نظر
مجید
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۷
امیرخان عزیزشاید نحوه انتخاب کلمات در مصاحبه ها یا رفتار ما با دیگران یکی از دلائل این بقول شما دشمنی باشد.اگراین قاعده ساده زندگی جمعی را ( آنچه را بر خود نمی پسندی بر دیگران هم نپسند) رعایت کنیم دنیا رنگ و بوی دیگری میگیرد.اینکه نحوه ضربه زدن به توپ و تک تاکتیک حمله استقلال در سال گذشته را به قلم به مزدهای بیگانه پرست ارجاع می دادی و برای آوردن بازیکنانی که در اندازه استقلال نبودنند دلیل منطقی نداشتی و... قرار نیست شما نقش خسرویی را بازی کند که هرکاری کند شیرین باشد. منظورم شعر هرچه ان خسرو کند شیرین باشد است. . خاطر جمع باش هیچکس قصد ضربه زدن !!! و دشمنی با شما و دیگران مربیان را ندارد و فقط خواستار یه تکان در شیوه بازیهای استقلال و پرسپولیس و سایر تیمها هستند بعنوان یک استقلالی شخصا از بازیهای سپاهان لذت میبرم و دوست دارم تیم مورد علاقه ام یک هیبتی مثل بایرن مونیخ داشته باشد منتظر چنین استقلالی هستم ! من نه قلم به دست هستم که خدا به آن قسم خورده ونه .. یک هوادار معمولی
میتی
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۴
استقلال دشمن ندارد. چون شما برخی مشکلات اخلاقی دارید خیلی‌ها از شما خوششان نمی‌آید. با زیرکی موضوع خودتان و استقلال را یکی نکنید!
ss
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۳۵
ما هوادارای استقلال از امیر خان وسبکش راضی هستیم لطفا لنگیا نظر ندن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر