فهرست
گواردیولا: به دنبال تغییر سبک بازی بایرن نیستم
گواردیولا: به دنبال تغییر سبک بازی بایرن نیستم

گواردیولا: به دنبال تغییر سبک بازی بایرن نیستم

آی اسپورت- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، این ادعا را که در حال تبدیل کردن این تیم به ورژن آلمانی بارساست را رد کرد.

گواردیولا در 4 فصلی که هدایت بارسا را برعهده داشت، 14 جام مختلف، از جمله سه قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در چمپیونزلیگ به دست آورد. او در اولین فصل حضورش در بایرن هم به دو جام دست پیدا کرد اما به دلیل شکست سنگین مقابل رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی چمپیونیزلیگ، با انتقادهای زیادی روبرو شد. اما او تاکید کرد که قصد ندارد تیکی تاکا را در بایرن جا بیندازد.

او به خبرنگاران گفت:\" من باید خودم را با بازیکنانم تطبیق بدهم. نمی توانم هر طوری که می خواهم بازی کنم.  البته من البته من ایده هایی دارم اما باید بدانیم که وقتی در مورد تاکتیک صحبت می کنیم، اول از همه در مورد توانایی های بازیکنان مان حرف می زنیم.

ما نمی توانیم بدون در نظر گرفتن توانایی بازیکنان، در مورد تاکتیک ها صحبت کنیم. این مهمترین مسئله است؛ در نظر گرفتن استعداد بازیکنان، ذهنیت آنها و گرفتن بهترین بازی از آنها.

من باید آنها را ترغیب کنم تا بهترین بازی شان را برای ما ارائه بدهم اما این من باید خودم را با آنها تطبیق بدهم زیرا من اینجا نیستم که ذهنیت آنها را عوض کنم. من اینجا نیستم که فرهنگ باشگاه بایرن یا ذهنیت فوتبال آلمان را تغییر بدهم. \"

     
آی اسپورت
2014-08-05 22:39:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر