فهرست
رکورد جدید کین؛ بیخ گوش رونالدو
رکورد جدید کین؛ بیخ گوش رونالدو

رکورد جدید کین؛ بیخ گوش رونالدو

آی اسپورت - هری کین با زدن گل نخست تساوی 2 بر 2 شب گذشته (سه‌شنبه) تاتنهام در خانه یوونتوس در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نه تنها باعث بازگشت میهمان انگلیسی به بازی پس از دریافت دو گل زود هنگام شد بلکه یک رکورد فردی هم برای خودش به ثبت رساند.

این نهمین گل کین در نهمین بازی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا بود و به این ترتیب بهترین رکورد قبلی برای گلزنی در 9 بازی از لیگ قهرمانان (8 گل) که توسط ستاره‌هایی مانند رونالدینیو، سیمونه اینزاگی، دیدیه دروگبا و دیه‌گو کاستا ثبت شده بود را به اندازه یک گل ارتقا داد.

با زدن هفتمین گلش در این فصل لیگ قهرمانان اروپا، کین همچنین به رکورد استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول به عنوان بازیکن انگلیسی که بیشترین تعداد گل را در یک فصل از لیگ قهرمانان زده، رسید. کین 24 ساله در این فصل حالا در جدول گلزنان فقط از کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی رئال مادرید پایین‌تر قرار دارد بازیکنی که 9 گل به ثمر رسانده است.

علاوه بر این، کین که در این فصل در 15 بازی‌اش در تمامی رقابت‌ها 17 گل زده است با باز کردن دروازه جان لوئیجی بوفون به شکست‌ناپذیری این دروازه‌بان ایتالیایی که 723 دقیقه در رقابت‌های باشگاهی و ملی کلین شیت کرده، پایان داد.

۲    
آی اسپورت
2018-02-14 11:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر