فهرست
حقوق‌های نجومی در پرسپولیس؛ طاهری کجا می‌رود؟
حقوق‌های نجومی در پرسپولیس؛ طاهری کجا می‌رود؟

حقوق‌های نجومی در پرسپولیس؛ طاهری کجا می‌رود؟

آی اسپورت – با استفساریه اخیر مجلس شورای اسلامی برای عدم به کار گیری بازنشستگان و تصمیماتی که در این زمینه اتخاذ شد، در نهایت علی‌اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا کرد و حمیدرضا گرشاسبی به عنوان سرپرست موقت سکان‌دار هدایت این باشگاه شده است. این موضوع البته تنها مختص به باشگاه پرسپولیس نیست و برخی دیگر از باشگاه‌ها و فدراسیون‌های ورزشی دیگر را هم در بر گرفته است. هر چند که از یکی دو سال قبل استفاده از بازنشستگان در ارگان‌های دولتی با محدودیت‌هایی همراه بود اما برخی از افراد نظیر طاهری با تبصره‌های خاص توانسته بودند مجوز فعالیت را به دست بیاورند.

1
1

در باشگاه پرسپولیس البته به کار گیری بازنشستگان تنها مختص به طاهری نبوده چرا که برخی دیگر از بازنشستگان هم در این باشگاه فعالیت داشته و هنوز دارند که جالب است بدانید حقوق‌های برخی از آنها  چیزی کمتر از حقوق‌های نجومی ندارد. این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس بارها از بی‌پولی و کمبود منابع مالی نالیده‌اند اما این مشکل بی‌پولی گویا تنها گریبان مربیان و بازیکنان پرسپولیس را گرفته بود چرا که برخی از مسئولان و کارکنان بازنشسته باشگاه پرسپولیس مشکلی را در این باره احساس نکردند.

جالب اینجاست که برخی از افراد بازنشسته‌ای که در باشگاه پرسپولیس مشغول به کار بودند پس از اینکه در یکی دو سال اخیر سخت‌گیر‌ی‌هایی برای اشتغال بازنشستگان لحاظ شده بود، تنها از مدیریت و معاونت تقلیل درجه یافته و به عنوان مشاور و یا کارشناس در این باشگاه مشغول به کار شدند  تا به نوعی یک بار دیگر دور زدن قانون را در باشگاه پرسپولیس از سوی طاهری و برخی از زیرمجموعه‌اش شاهد باشیم. البته منع به کارگیری بازنشستگان در باشگاه پرسپولیس تنها گریبان آبدارچی و راننده سابق برانکو را گرفت و این دو نفر از کار برکنار شدند اما سایر نفرات کماکان بر سر پست‌های خود باقی ماندند و حقوق‌های میلیونی خود را دریافت کردند.

در این بین فردی به نام «م-ف» که به عنوان مشاور مالی اداری باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت طاهری فعالیت می‌کرد (این شخص چند وقتی است از باشگاه پرسپولیس رفته است) طبق اطلاعات بازنشستگان و یا بازخرید شدگان به کارگیری شده در باشگاه پرسپولیس که به صورت پاره‌وقت و ساعتی فعالیت می‌کرده است، ماهی حدود 48 میلیون ریال، حقوق می‌گرفته است و این در حالی است که طبق نامه‌ای که در پایین مشاهده خواهید کرد و امضای طاهری پای آن موجود است این فرد از آبان 1394 و طی مدت یک ساله تا تاریخ آبان 1395 به جز حقوق دریافتی مبلغی در حدود بیش از 920 میلیون ریال دریافتی داشته است و مشخص نیست فردی بازنشسته که تنها به عنوان مشاور در این باشگاه فعالیت داشته، چرا باید چنین رقمی دریافت کند؟ موضوع مهم اینجاست که چرا وقتی بازیکنان و مربیان تیم پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن مطالبات شان بارها مصاحبه کرده و گله‌های خود را به درستی بیان کردند برخی از مشاوران و اطرافیان مدیرعامل مستعفی حقوق‌های بالا دریافت کنند؟

2
2

جالب اینجاست که اکثریت بازنشستگان باشگاه پرسپولیس از بعد از زمانی که طاهری در این باشگاه سکاندار مدیریت شده وارد پرسپولیس شدند و می‌توان در این خصوص از افرادی همانند «م-ف»، «ح-ع»، «د-ی» و .... نام برد. اینها تنها مواردی از ابهامات مدیریت طاهری در زمان فعالیت در باشگاه پرسپولیس است که باید راجع به این مسائل شفاف‌سازی صورت بگیرد هر چند که در این بین تخلفات دیگری همچون به کارگیری برخی که منفصل از خدمت شدند در یک باشگاه دولتی، رخ داده است و به زودی شاهد زوایای جدیدی از پشت پرده برخی اتفاقات خواهیم بود.

علاوه بر مشاوران و بازنشستگان، برخی بوقچی ها در باشگاه پرسپولیس مبالغ و اقلامی را دریافت کرده‌اند که خبرگزاری فارس به زودی با ارائه اسنادی در مورد نحوه دریافتی های برخی بوقچی ها اطلاع رسانی خواهد کرد. بوقچی‌هایی که علاوه بر شیپور به دست بودن، قلم به دست هم بودند و در حوزه فرهنگ و اطلاع رسانی نیز کمک حال مدیرعامل بودند!

3
3

4
4

 

فارس

۱۴۳ ۱۸  
آی اسپورت
2017-11-22 11:06:00
نظر دهید

۱۸ نظر
رها تاجی
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۹
فرار را به قرار ترجیح داد مثل بقیه مدیران ما
ویلی
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۷
جالبه سرنخ خبرگزاری فارس و اسپانسر معروف یکجاست....ازین گذشته این رسم حقوق دادن به لیدر از کجا وارد این فوتبال شد الله اعلم....حالا سفره ای پهنه در این فوتبال بی دروپیکر و مثل چرخ و فلک یه عده نوبتی میان و میخورن و میرنو کاری نداریم ولی دیگه قرارداد با بوقچی دیگه چه صیغه ایه؟
بامداد
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
خوشحالم آقای ویلی دوباره در جمع میبینمتون من همون بابک پرسپولیسی هستم یکی از این دلواپسان ساندیس خور اخیرا آی دی من را جعل کرده تصمیم گرفتم با آی دی جدید بیام
سایت ها . محیط های مجازی به افراد صاحب اندیشه مثل شما و فرزاد مهیار نیاز داره
از سم پاشی های جماعت خاص هم که خودتون میدونید دمشون کجاست نا امید نشید
معیا صاحب اندیشه بودن از دیدگاه آقای بامداد:
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۷
1- مخالفت با قرار گرفتن ربیع خواه در ترکیب
2-کوبیدن طاهری و دفاع از عابدینی
خدا وکیلی با کیا شدیم 70 میلیون.
۳
بامداد
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۸
خطاب به مسعود ساندیس خور که مکرر آی دی جعل میکنه فکر میکنه هنوز متصدی صندوق رای هت!
1-ویلی تحمل نظرات مخالف با نظر خودش را داره حتی اگر اون نظر را قبول نداشته باشه
2-حرفاشو با استدلال میزنه یعنی نه بر اساس طرفداری از کسی یا مخالفت با کسی
3-صداقت داره و فقط با یک شناسه بنام ویلی سخن میگه
4-میدونه دنیا سیاه سقید نیست طاهری هم ضعف داره هم قوت هر دو را بیان میکنه و بعد برایند میگیره میدونه ربیع خواه هم نقاط قوت داره هم نقاط ضعف هر دو را با هم میگه
5-روحیه ذوب شدن و تملق از کسی نداره و میدونه هر کسی روی کره خاکی قابل نقد هست از جمله برانکو با وجود همه ویژگی های بارز و عالی که داره
۳
ara
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۳
مدیر فوتبالیه دیگه! حقوق مدیر به تیم فوتبال به نظرتون باید کمتر از بازیکنا باشه؟! الان شما فک میکنید تو اروپا مدیر تیمای فوتبال حقوق کارمندی می گیرن؟ :))))
ايمان
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
ملتي كه دنبال برملا كردن فساد و اصلاح رويه موجود نيست .. محكوم به فنا هست !! وقتي خود مردم هيچ تلاشي براي پيگيري ادعا هايي كه علي كريمي مطرح ميكنه نمي كنند و سريع بحث و ربط ميدن به تعصبات رنگي و به جاي اينكه كمپين درخواست شفافيت از فدراسيون راه بندازند دنبال فحش دادن به بيرانوند و اولويت هاي دهم فوتبال هستن .. آدم ميمونه يقه كي رو بگيره ؟
فدراسيون ؟
رسانه ها و برنامه نود كه اصن صداشم در نيومد ؟
يا مردم كه خودشون بيخيال هستن ؟
حرف حساب
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۲
این فالس نیوز کثیف سر تسویه حساب با دولت داره برای پرسپولیس حاشیه درست میکنه! همچین گفت حقوق نجومی، من گفتم ماهی چهل و هشت میلیون داره میگیره! زمان احمدینژاد با تمام گندکاریهاش خفه خون گرفته بودند! تو تمام این ایام پس از زلزله حتی یکبار به وضعیت اسف بار مسکن مهر نپرداختند بلکه دفاع هم کردند! حالا سر نود میلیون جنجال به پا میکنند! ای تف تو وجدانتون!
حمید
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۳
خیلی خوشحال میشیم در مورد این ها شفاف سازی بشه. اما اگه شفاف سازی شد و بعد مشخص شد هر کدوم بنا به چه دلایلی حقوق گرفتن و هیچی دست این خبرگزاری پلید رو نگرفت، اونوقت میشه امیدوارم بود با این خبرگزاری برخورد بشه؟ یا مثلا در مورد منابع مالی اون ها هم شفاف سازی بشه؟
به نظر شما اینکه فارس بخواد حرف از شفاف سازی بزنه خنده دار نیست؟
بابک پرسپولیسی
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶
خو آخه عکس دو تا سند گذاشتی که نه عنوان داره نه چیزی و من هم میتونم از روش جعل کنم . چرت نامه آی اسپرت رو از این چرت تر نکنید
Ashkanred
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۹
آی دلتون خنک شد طاهری رفت وگرنه سال های سال تیم های دیگه رنگ جام رو نمی دیدند. اگه خیلی مردی و راست می گی برو ببین در دوره مدیریت ساکت تو سپاهان چه خبر بوده بهش گیر بده . دیگه آجرلو و فتح اله زاده و افتخاری بی افتخار و آذری و بقیه که جای خود دارند
پدرام
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۱
یعنی پاکتر و کار درست تر از خبر سازی فارس نبود

رفیق شفیق خبر سازی فارس و خبرگذاری میزان آقای شیرازی با همکاری و دلالی داور زنی بالاخره طاهری رو برداشتند

حالا دارند گل کاریشون رو ماله میکشند

اینها حالیشون نمیشه که طاهری نمرش 8 از 20 بود ولی واسه طرفدارای پرسپولیس که سیاسی و رویانیان رو دیدند طاهری

حکم نادر شاه رو داشت در مقابل فتحعلی شاه

حالا هی اسناد چاپ کنید
ابیدل
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۸
اقا اینها به عشق پرسپولیس امدن درست مثل طارمی و منشا و بیرانوند و امیری و.... پرسپولیس هم ارزان قیمت ترین تیم جهانه
حجت
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۵
لقمه حروم تر از فالس نيوز هم داريم؟ حضرت يابو مشاور مالي كه حساب باشگاهي كه ٢٠ سال بوده حسابرسي نشده رو شفاف ميكنه جوري كه ديوان محاسبات و اداره ماليات تاييد ميكنن حساباي باشگاه رو داره يه پروژه علاوه بر كار خودش انجام ميده. اون پروژه هم كه تموم شد پولش رو گرفت و رفت. طاهري چندين ميليون دلار بدهي انباشته كه حاصل كار مديراي تحت حمايت شما مثل رويانيان بود رو صاف كرد. مربي كار درست آورد، ٢ تا جام برد، تا ٤ تاي آسيا رفت. آخه شما ها كه تپه ي تزيين نكرده نذاشتيد تو مملكت ببنديد دهن گشادتون رو ديگه
مرد باش و یک رو
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
در جواب شما که پرسیدید"لقمه حروم تر از فالس نيوز هم داريم؟ " باید بگم که بله داریم . همین آی اسپرت . خبر گزاری فارس هر چقدر هم کثیف باشه شیوه و منش سیاسیش معلومه و همه میدونن از کجا تقویت میشه ولی آی اسپرت ظاهرا خودشو انتلکت و روشن فکر و بروز و مخالف حاکمیت و ضع موجو جلوه میده، اما هرجا به نفعش باشه دست به دامن فارس و ایسنا و ایلنا و میشه. مطمئننا اگه یه روز سود داشته باشه دست به دامن یاللثاراث و کیهان هم میشه
خبرگزاری دوزاری فارس و از اون دوزاری تر آی اسپرت
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۳
بعد از مدت ها تازه دو سال هست که باشگاه پرسپولیس مورد حسابرسی قرار میگیره و اگه چیزی باشه اداره بازرسی بررسی میکنه نه خبرگزاری فکستنی فارس که همدست داورزنی و شیرازیه و ضد دولت .
۹
امیرعباس
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
این امار نیست علنا رسوایی است علنا فروپاشی است علنا انحطاط است ...جناب حسین غفوری هم این امار را ملاحظه فرموده اند؟؟؟
جوگیر نشویم
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸
برو ببین افشارزاده چه سندسازی در باشگاه استقلال کرده
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر