فهرست
زرگر - استقلال؛ داستان پرحاشیه، جنجالی و طولانی
زرگر - استقلال؛ داستان پرحاشیه، جنجالی و طولانی

زرگر - استقلال؛ داستان پرحاشیه، جنجالی و طولانی

آی اسپورت – حسین زرگر داور 45 ساله سمنانی بار دیگر برای آبی‌پوشان پایتخت سوت خواهد زد. او از سال 89 در لیگ برتر ایران قضاوت می‌کند و علی رغم چند اشتباه ماندگار و برخی جنجال‌ها، یکی از داوران خوب فوتبال ایران بوده و این را می‌توان از استمرار حضورش در این یک دهه دانست.

در لیگ پانزدهم داوری بازی استقلال – راه‌آهن به زرگر سپرده شد. در پایان نیمه اول این بازی چشمک زرگر به یکی از افراد کنار زمین، بسیار جنجالی شد و رسانه‌های پرسپولیسی، برای این داور دردسرهایی ایجاد کردند. او همچنین بازی جذاب استقلال و تراکتور که با پیروزی 4گله تبریزی‌ها همراه بود را هم داوری کرد.

فصل گذشته او داور یکی از بهترین بازی‌های تیم شفر بود. در دیداری که استقلال توانست با 4 گل صنعت نفت را شکست دهد و زرگر هم 3 بار از کارت زردش استفاده کرد. به زعم کارشناسان این داور 67 درصد از بازی‌های فصل گذشته را بدون اشتباه سپری کرد.

ورزش 3

۲ ۴  
آی اسپورت
2018-08-14 15:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
لنگ
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۹
توی اون بازی که مگن زرگر چشمک زد استقلال و راه اهن دقیقا یادمه که یک گل سالم استقلال رو نادیده گرفت و یک پنالتی کاملا اشتباه به نفع راه اهن گرفت اما دو تا پنالتی استقلال رو نباید گرفت و اشتباهات داوری برای دو تیم برابر بود.
لیگ پانزدهم رو یادمون نرفته آقای زرگر وقتی فرزاد حاتمی زد پای حاج محمدی رو قلم کرد گلش رو قبول کرد و باعث شد تیم از هم بپاشه اون لیگ رو همین زرگر یه تنه از ما گرفت بماند اشتباهات داوری نیم فصل ! همون یک بازی..! زرگر خدا ازت نگذره هیچوقت استقلالیا نمی بخشنت بابت این همه ظلمی که طی این سالها به ما کردی. زودتر خداحافظی کن در مستطیل سبز نبینیمت هیچوقت!
سال گذشته فینال جام حذفی همین زرگر سه پنالتی استقلال رو نگرفت.
۵ ۱
کیسه پلشت
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۵
خخخ اخرین تلاش های یه کیسه کش پایتی برای ماستمالی کردن گند داورا!! بازی سه صفر باخته کیسه رو سه سه کرد
۶
.
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۴
ناگفته نماند داور بازی کیسه ذوب اهن همچنان محروم از قضاوته!! داستان هم از این قراره داور بازی رو واسه کیسه درمیاره دوهفته میره تعطیلات
۴
شعور و شخصیت دو حلقه مفقوده ششتقلالیا
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۷
بازی کیسه راه آهن:
پنالتی مضحک برای کیسه که دو هیچ عقب افتاده بود!
اخراج ننزیچ به شکل احمقانه توسط زرگر چشمک زن
و ۴۵ دقیقه ده نفره کردن راه آهن!

یادش بخیر کیسه با داوری هم جشن سومی گرفت:)))
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر