فهرست
خواجه وند: رحیمی، از هیات مدیره خارج نشده است/ احتمالا یک نفر اضافه می شود
خواجه وند: رحیمی، از هیات مدیره خارج نشده است/ احتمالا یک نفر اضافه می شود

خواجه وند: رحیمی، از هیات مدیره خارج نشده است/ احتمالا یک نفر اضافه می شود

آی اسپورت- اختلافات هیات مدیره باشگاه پرسپولیس چند روزی به اوج خود رسیده است. در ادامه این مسائل روز گذشته اعلام شد علیرضا رحیمی از هیات مدیره پرسپولیس خارج شده است اما سخنگوی این باشگاه نظر دیگری دارد. سعید خواجه وند، در این باره می گوید: «فکر نمی کنم اختلافی میان اعضای هیات مدیره باشد و همه چیز خدا را شکر خوب پیش می رود. مصاحبه هایی هم که انجام می شود، بوی اختلاف نمی دهد و دوستان بیشتر نظرات شخصی خود را عنوان می کنند.»

او ادامه می دهد: «در اولین جلسه هیات مدیره در دوره جدید مصوب کردیم که فقط سخنگوی باشگاه می تواند از طریق مصاحبه مواضع باشگاه را اعلام کند اما الان چند نفر دیگر از اعضای هیات مدیره هستند که با رسانه ها گفت و گو می کنند، اگر چه این دوستان نظرات شخصی خودشان را می دهند و صحبتهای آنها اعلام موضع رسمی باشگاه نیست.»

سخنگوی هیات مدیره پرسپولیس در رابطه با اظهار نظر  سیاسی، رئیس هیات مدیره که اعلام کرده بود رحیمی از هیات مدیره خارج شده، تصریح می کند: «این صحبت سیاسی بیشتر شبیه به پیش بینی از آینده بوده و هنوز چنین اتفاقی رخ نداده است زیرا فقط هیات مدیره در این زمینه تصمیم گیرنده نیست و مجمع و وزارت ورزش نیز باید در این باره تصمیم گیری کنند. حتی امکان دارد که به جای کم شدن یک نفر از هیات مدیره، یک نفر دیگر به اعضای هیات مدیره اضافه شود.»

خواجه وند همچنین در پاسخ به این سوال که کمیته فنی باشگاه هم اکنون فعالیتی دارد، می افزاید: «کمیته فنی همچنان مثل گذشته فعال است و با هماهنگی مدیرعامل باشگاه کارش را پیش می برد. زمانی که این کمیته فنی تشکیل شد، تیم بزرگسالان تقریبا بسته شده بود و به همین دلیل اعضای این کمیته نتوانستند نظراتشان را به کادرفنی منتقل کنند اما آنطور که من اطلاع دارم کمیته فنی در بخش تیم های پایه بسیار فعال است.»

     
آی اسپورت
2014-08-06 14:50:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر