فهرست
اختلاف در هیئت مدیره استقلال علنی شد ! / ساز نا کوک رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
اختلاف در هیئت مدیره استقلال علنی شد ! / ساز نا کوک رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

اختلاف در هیئت مدیره استقلال علنی شد ! / ساز نا کوک رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

آی اسپرت – کامران صاحب پناه را همه از زمان مدیریت تیم پیکان می شناسند . مردی که در اندازه خودش به چم و خم مدیریت در فوتبال آشناست و نمی توان وی را با این حوزه چندان غریبه دانست .
از همان روزی که صاحب پناه به همراه خانواده قصد سفر و اقامت در آلمان را داشت و توسط مدیران وقت وزارت ورزش و جوانان به کرسی ریاست هیئت مدیره تیم بزرگ پایتخت دعوت شد، انتظار آن می رفت که با توجه به تفاوت سلیقه مدیریتی مدیرعامل اسبق پیکان با سبک ریاست دبیرکل اسبق کمیته ملی المپیک، داستان هیئت مدیره آبی ها با کادر مدیریتی و به طور مشخص مدیرعامل این باشگاه نه تنها فضای همگون و هم افزایی را تجربه نکند، که در نهایت اختلافاتی را در این حوزه از سیستم باشگاه استقلال شاهد باشیم .
از آنجا که صاحب پناه مدیری مقید به نظم و دیسیپلین خاص خود بود و در مقابل افشارزاده سیستم مدیریت \" دورهمی \" و جهادی را بیشتر دنبال می کرد، طبعا این مهم نمی توانست فضای تعاملی درخور توجهی را در راس پیکان مدیریت پرافتخارترین تیم ایران بسترسازی و مانا کند.
از شواهد امر پیداست، مردی که روزگاری در پیکان تیمی منسجم و باشگاهی سیستماتیک را دست و پا کرده و نه فقط در فوتبال که در والیبال نیز امثال مرحوم معدنی و سایرین را به جامعه این رشته معرفی کرده است، حالا نمی تواند با مواردی که مورد اشاره قرار خواهد گرفت کنار آمده و در چنین فضایی کار خود را آنطور که به ذائقه مدیریتی اش خوش می آید، دنبال کند.
صاحب پناه هم این روزها در کنار اکثر اهالی فوتبال و دلسوزان کارکشته باشگاه استقلال، از منتقدان جدی سید سعید افجه‌ای به شمار می رود. فردی که با مصاحبه های گاه و بی گاه و البته بعضا نسنجیده اش صدای اعضای هیئت مدیره را درآورده و به تیتر کنایه امیز اکثر رسانه ها بدل شده است .
تا جایی که گفته می شود در آخرین جلسه هیئت مدیره استقلال، اعضا طی اولتیماتومی ، لزوم سکوت خبری هیئت مدیره را در برهه کنونی به اطلاع رسانده و خواستار سکوت خبری شدند که شاید با مصاحبه های افجه ای، سکوت بیشتر به منفعت باشگاه باشد تا فرمایشات آقای سخنگو !
زاویه دیگری از اختلاف حالا علنی شده هیئت مدیره باشگاه از آنجایی شعله ور شد که در واکنش به جنگ رسانه ای نکونام و امیر، صاحب پناه در مصاحبه ای عنوان کرد که این دو را به عنوان سرمایه های فوتبال ایران با یکدیگر آشتی خواهد داد و به اینت غائله خاتمه می دهد که البته بلافاصله پس از عنوان شدن این مهم، افشارزاده نیز در گفت و گویی با رسانه ها از شکایت باشگاه استقلال از طریق معاونت حقوقی این باشگاه از جواد نکونام خبرداد .
لازم به اشاره است که در تقابل افشارزاده با این صحب رئیس هیئت مدیره کار به همین جا ختم نشد و افجه ای نیز در گفت و گویی صحبت مدیرعامل را مبنی بر شکایت از کاپیتان تیم ملی به تکرار در آورد و البته در فرمایشی در خور توجه و تعجب! عنوان کرد که نکونام با طرح چنین مسائلی بنای مطرح شدن دارد !
حال اما اختلافات صاحب پناه و افشارزاده وارد فاز تازه ای شده و طرفین غیرمستقیم تقابل با یکدیگر را دنبال می کنند.
در همین راستا روز گذشته صاحب پناه در گفت و گویی با \" آی اسپورت \" عنوان کرده که \" فتح الله زاده \" از مدیران توانای ورزشی است و از سرمایه های استقلال به شمار می رود و داستان به همین جا ختم نشد تا مدیرعامل اسبق آبی ها نیز در گفت و گویی تصویری با یکی از رسانه ها با تمجید از صاحب پناه ، او را مدیر فوتبالی خواند به کنایه ای تلویحی به افجه ای عنوان کرد که صاحب پناه مثل برخی نیست که تنها بلدند \" جک \" تعریف کنند !
در نگاهی دیگر به اختلاف هیدت مدیره می توان به صحبت های منصور پورحیدری رجوع کرد که روز گذشته در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر وجود یا عدم وجود این اختلاف عنوان کرد که هیچ اختلافی در هیئت مدیره استقلال وجود ندارد!
در واقع صرف مطرح شدن آیایی اختلاف یا عدم اختلاف نشان از وجود آتش زیر خاکستر در راس هرم مدیریتی آبی ها دارد و البته کتمان آن توسط منصور پورحیدری به وجود آن بیشتر دامن می زند !
با استناد به قانون نانوشته ای در فوتبال ایران که هرچه تکذیب شد، یعنی حمل بر صدق است، به حتم !
و اما در آخر نیز می توان به صحبت های مقداد نجف نژاد دیگر عضو هیئت مدیره اشاره کرد که در میان تمام هیاهوی جدال لفظی اش با احمد توکلی در مجلس، در گفت و گویی عنوان کرد که هیئت مدیره در استقلال یک تشکیلات تشریفاتی است !
حال باید به نظاره نشست و دید، حالا که استقلالی ها با تلاش های نظری جویباری توانسته اند قریب به تمام خواسته های قلعه نویی را برای فصل جاری به منصه ظهور برسانند و استقلال نیز نخستین بازی فصل را با 3 امتیاز کلید زده و البته در اوضاع نسبتا خوبی، دوران استارت لیگش را طی می کند، اختلافات هیئت مدیره و مدیرعامل به رغم تمامی تکذیبیات! تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.
اختلافاتی که در صورت عدم مرتفع شدن آن می تواند آثار مستقیم سو بر تیمی داشته باشد که هواداران انتظارات بی شماری از آن در رقابت ماراتن وار چهاردهم لیگ خلیج فارس دارند.


محمد جعفری 

  ۱۳  
آی اسپورت
2014-08-06 15:33:09
نظر دهید
۱۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۹
نویسنده ی این مطلب یک لنگیه که آتیش گرفته و به چرت و پرت گویی رو آورده
رسول1359
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۶
آقا محمد جعفری از این متن نمی تونی داشته ای به دست بیاری و هیزمی به آتش هیئت مدیره استقلال بندازی چون اصلا آتشی وجود نداره که با هیزم شما شعله ور بشه.خوشبختانه هیئت مدیره استقلال همدل و یکدست در راه اعتلای استقلال فعالیت می کنه و برعکس اون هیئت مدیره پرسپولیس در آتش اختلافات می سوزه.ظاهرا قصد داری با طرح این مسائل استقلال رو هم همدرد تیم مورد علاقه ت کنی ولی زهی خیال باطل!
kian
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
لنگیا دارن مثل خروس جنگی تو هیئت مدیره بهم میپرن اونوقت ی مسئله جزئی تو استقلال رو تبدیل میکنید ب بحران،،،وای بر شما قلم فروشان
،،،،،،،،،،،،،
ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺩﺭ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺍﻭﺝ ﻣﯽﮔﯿﺮﺩ/
ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺧﻄﺎﺏ ﺑﻪ ﺭﺣﯿﻤﯽ: ﺍﮔﺮ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ
ﺳﺨﻨﮕﻮ ﺩﺍﺭﺩ ﭼﺮﺍ ﺷﻤﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﺮﺍ ﻣﯽﺩﻫﯿﺪ؟
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۶
شما با همینا خوش باشین خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ما تو زمین ببریم شما تو سایت
ا خخخخخخخخخ
محمد علی
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۱
به همین خیال باشید... این بهترین هیئت مدیره تاریخ استقلاله و لنگی ها حسرت چنین مجموعه ای رو تا ابد خواهند داشت.
-
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۴
هئیت مدیره بی عرضه بدرد استقلال نمی خوره تمام اعضاء باید با امیر قلعه نوعی هماهنگ باشند وگرنه در این فوتبال بی در پیکر ایران سر استقلال کلاه میره
andy
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۷
من واقعا در شگفتم شما چطور این مزخرفات رو سر هم میکنید و مینویسید! طرف میگه نه اختلافی نیس، از لین نتیجه میگیرن پس اختلافی هست! اصن منطقتون از پهنا تو حلقم!
-
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۲
امیدوارم درج این خبر ربطی به اختلافات لنگیها نداشته باشه چونکه هر وقت لنگیها دچار اختلاف میشوند روزنامه ها و رسانه ها که بیشتری هاشون لنگی هستند سعی میکنند برای استقلال حاشیه درست کنند امروز هم روزنامه خبرورزشی این موضوع به شکل دیگه ای گفته بود تا حاشیه وارد استقلال بکنه (البته روزنامه خبرورزشی دشمنی اش با استقلال بسیار شفاف آشکار کرده و کوبیدن امیر قلعه نوعی در اصل برای بر هم زدن جو استقلال هست سال پیش هم این روزنامه متهم شده خبرنگارش با علی دایی در قضیه کارت ب کارت دست داشته والبته پولهای که در زمان رویانیان به این روزنامه داده شده بود تا به نفع لنگیها و بر علیه استقلال مطلب های دروغ نوشته شود)
4444
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۹
کور خوندی نمیتونی استقلال کبیر رو با چرندیات به حاشیه ببری.اصلا مشکلی پیش نیامده که استقلال را ببری تو بحران.استقلال کبیر آنقدر نامش بزرگ هست که کسی نمیتونه این تیم رو ببره تو بحران.فکر کردی استقلال کبیر هم لنگه که همیشه تو بحران باشه.من از وقتی یادم میاد و به توپ میگفتم قلقلی لنگ تو بحران بود.یک سال نیست این تیمک تو بحران نباشه.
Mahmood
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۷
واقعا متاسفم براتون
سعید اسی
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۵
سیستم مدیریت " دورهمی " و جهادی
یعنی خداس این عبارتت اقای جعفری. دمت گرم . لذت بردم
k2
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۱
واقعا ادم جز تاسف چیز دیگه ای نمیتونه بگه
متاسفم برای سایت isport
-
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
لنگی جان هییییییییییییییس
44444444444
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر