فهرست
پورحیدری: بازی سختی برابر تیم ویسی داریم/ پارسال هم جلوی استقلال خوزستان بد نتیجه گفتیم
پورحیدری: بازی سختی برابر تیم ویسی داریم/ پارسال هم جلوی استقلال خوزستان بد نتیجه گفتیم

پورحیدری: بازی سختی برابر تیم ویسی داریم/ پارسال هم جلوی استقلال خوزستان بد نتیجه گفتیم

آی‌اسپورت‌ ـ منصور پورحیدری مدیرفنی استقلال بازی  آبی‌پوشان را مقابل استقلال خوزستان یک بازی سخت و دشوار دانسته است و درباره نیامدن حاج قاسم بر سر تمرین هم هیچ نظر خاصی نداشت و تصمیم گیرنده اصلی را قلعه‌نویی نامید.
منصور پورحیدری ابتدا در خصوص بازی تیمشان مقابل استقلال خوزستان می‌ گوید: بازی سختی مقابل استقلال خوزستان داریم. پارسال در دو بازی مقابل این تیم نتایج خوبی نگرفتیم حتی در بازی رفت در خوزستان بازی را واگذار کردیم.
وی ادامه داد: استقلال خوزستان هفته اول یک امتیاز گرفته و برای جبران آن با انگیزه بالا مقابل استقلال به میدان می رود. آنها در ضد حملات خوب کار می کنند. ولی آقای قلعه نویی از آنها شناخت خوبی دارد و فیلم بازی اول آنها مقابل گسترش فولاد را نیز تماشا کرده است. این اولین بازی خانگی ماست و طبیعی است که به دنبال سه امتیاز آن باشیم. امیدوار هواداران بیایند و مانند بازی اول از ما حمایت کنند.
پورحیدری در خصوص مربیگری ویسی می‌ گوید: آقای ویسی از مربیان جوان و با انگیزه فوتبال ماست و تیم هایی که در آن مربیگری می کند همیشه خوب بازی می کنند. این نشان می دهد که او روی تیم های خود کار کرده و فکر می کنم ما بازی سختی داریم.
عضو هیات مدیره استقلال در پایان در خصوص وضعیت حاج قاسم بدنساز استقلال خاطرنشان می‌ کند: در این باره آقای قلعه نویی تصمیم گیری می کند امیدوارم هر اتفاقی که می افتد به سود استقلال باشد.
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-06 15:37:30
نظر دهید
۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۰
تیمهای ناشناخته خطرناک ترین تیمها هستند استقلال خوزستان هم بازیکنان جوانی جذب کرده که بسیار پر انگیزه هستند و انتحاری بازی میکنند
علی
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۴
پر انگیزه نه با انگیزه
بازی برگشت که استقلال با گل قاضی برد
مجید
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۵
یکی دیگه از خان های استقلال آقای پورحیدری هستند که مدتی ایست در استقلال تقریبا بدون اثر و تبدیل به کارمند شده اند که اگر تیم حتی به بحران رفت کک شان هم نگزد بروند وبیایند از همه چیز خودشان را بی اطلاع جلوه دهند و دهها و دیگر.... سال گذشته فرهاد و منتظری و یکی دو مهره دیگر رفتنند--تیم به سادگی آب خوردن هر دو بازی را به تیم سئول باخت--سکوهای بسیارپر معنا خالی شد واگر چند بازی استقلال بیشتر در لیگ انجام میداد معلوم نبود چی پیش می آمد اما این جناب روحشان هم ازاین مسائل خبر نداشت (خودش میگفت) بهر حال منصور خان : بودن و یا نبودن در کنار تیم و باشگاه باید یک جایی خودش را نشان دهد نباید بدهد ؟!!یا فقط بقیه اش را ولش کن ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر