فهرست
گزارس روز: همه خاطرات تلخ پرسپولیس از ورزشگاه غدبر
گزارس روز: همه خاطرات تلخ پرسپولیس از ورزشگاه غدبر

گزارس روز: همه خاطرات تلخ پرسپولیس از ورزشگاه غدبر

آی اسپورت-  مسابقه  فولاد – پرسپولیس عصر فردا در ورزشگاه غدیر برگزار خواهد شد.ورزشگاهی که به غیر از چمن  مشکل دار و ناهموارش خاطرات تلخی را برای پرسپولیسی ها تداعی خواهد کرد.
پرسپولیس فصل قبل دو بار در این ورزشگاه مقابل فولاد به میدان رفت که هر دو بازی را باخت.تیم دایی در لیگ  برتر  و در بازی برگشت در حال که بازی تا دقایق پایانی با نتیجه یک – یک مساوی پیش می رفت در ثانیه های پایانی گل خورد و باخت تا در کورس قهرمانی از یکی از مدعیان عقب بیافتد.اما این گل ثانیه های پایانی حرف و حدیث زیادی داشت و علی دایی و پرسپولیسی ها اعتقاد داشتند آرش افشین با دست توپ را کنترل و سپس دروازه را باز کرده است.این گل در همان لحظات تلخ مورد اعتراض دایی و شاگردانش قرار گرفت  و تا چند روز سوژه بود  اما اعتراض ها به جایی نرسید.

در بازی جام حذفی هم پرسپولیس بعد از 120 دقیقه تلاش از پس فولاد برنیامد  در نهایت در ضبات پنالتی  و با درخشش سوشا مکانی که حالا دروازه بان پرسپولیس به حساب می اید شکست خورد و حذف شد.یکی از اتفاقات عجیب این بازی حضور چند ثانیه ای مهرداد پولادی در زمین بود.در این بازی پولادی بعد از ماه ها برای پرسپولیس به میدان رفت اما درد عجیبی در قفسه سینه اش احساس کرد و بدون اینکه توپ را لمس کند از بازی بیرون رفت تا دایی یکی از تعویض هایش را اینطوری از دست بدهد و برای وقت های اضافه به مشکل بخورد.

اما در این دو بازی اتفاقات حاشیه ای هم کم نبود.پرسپولیسی ها هر دو بار در ین ورزشگاه با مشکلاتی روبرو شدند و از سوی سکوهای ورزشگاه غدیر به ویژه از نزدیکی های وی آی پی شعار و فحش های بسیاری شنیدند.

البته این حاشیه ها محدود به شعار و فحش نبود بلکه یک بارهواداران تیفوشی فولاد با بطری آب معدنی علی دایی را هدف قرار گرفتند که بطری جلو پای دایی به زمین خورد و تنها بخشی از شلوار او را خیس کرد .بار دوم سر یکی از ماساژورهای پرسپولیس در زمان رفتن به داخل رختکن هدف یک شیشه خالی عطر قرار گرفت و شکست .

حالا پرسپولیس با خاطره دو شکست متوالی  مقابل فولاد و اتفاقات حاشیه ای زشت سکوهای این ورزشگاه دوباره در استادیوم غدیر به میدان می رود هرچند تیم دایی در آخرین بازی فصل قبل در این ورزشگاه استقلال خوزستان را با یک پنالتی برد و نایب قهرمان شد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-06 16:32:16
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۳
و اون بازی داور یه پنالتی برای فولاد نگرفت، همه کارشناسا تایید کردن، لنگی
شاهین
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۳
چشتون دراد که چشم ندارید موفقیت تیم فولاد خوزستان رو ببینید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر