فهرست
بارتومئو: مسی نماد لا ماسیاست
بارتومئو: مسی نماد لا ماسیاست

بارتومئو: مسی نماد لا ماسیاست

آی اسپورت- جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، معتقد است که لیونل مسی می تواند الگویی برای همه نوجوانانی باشد که در لا ماسیا فوتبال شان را آغاز می کنند.

ستاره آرژانتینی که از 12 سالگی وارد مدرسه فوتبال بارسلونا شد، در 10 سالی که برای تیم اول این باشگاه بازی کرد، توانست به افتخارات زیادی از جمله 4 توپ طلای بهترین بازیکن دنیا دست پیدا کند.

بارتومئو به سی ان ان گفت:\" مسی چیزی بیش از گل هایی که می زند و جام هایی که فتح کرده است. او نماد روحیه بازیکنان جوانی است که وارد لا ماسیا می شوند و در باشگاه ما رشد می کند. ارزش او برای باشگاه ما توصیف نشدنی است.\"

بارتومئو همچنین در مورد پپ گواردیولا، سرمربی سابق این باشگاه صحبت کرد و گفت:\" من از گواردیولا چیزهای زیادی یاد گرفتم. او یک نابغه است. کسانی که قلب شان با بارساست، هر زمانی ممکن است به این باشگاه برگردند تا به ما کمک کنند.

بعد از سال 2022، بسیاری از بازیکنانی است که اکنون برای ما بازی می کنند یا با بودند به جای دیگری رفتند، ممکن است به عنوان سرمربی، مدیر ورزشی یا رئیس به بارسا برگردند زیرا در نهایت، ما یک خانواده بزرگ هستیم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-06 17:10:28
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۱
این فایلی که وقتی روی لینک مطالب سایتتون کلیک میکنی میخواد دانلود بشه دیگه چیه مسخره بازی جدید هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
جواب بدین لطفا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر