فهرست
منصوریان در ذوب‌آهن، اما کدام منصوریان؟
منصوریان در ذوب‌آهن، اما کدام منصوریان؟

منصوریان در ذوب‌آهن، اما کدام منصوریان؟

آی اسپورت - تردیدی وجود نداشت که امید نمازی دیگر نمی‌تواند با ذوب‌آهن ادامه دهد، او به پایان راهی رسیده بود که شروعش هم کمی عجیب به نظر می‌رسید. بعد از جلسات پی در پی هیات مدیره باشگاه ذوب‌آهن و تصمیم به قطع همکاری با امید نمازی، صبح امروز آخربن خبر از اصفهان رسید: علیرضا منصوریان، سرمربی ذوب‌آهن شد.

ذوب‌آهن در اولین بازی‌اش با هدایت علیرضا منصوریان در هفته سیزدهم لیگ برتر (۳ آذر) میزبان پارس جنوبی جم است. تیمی که در جم هم استقلال علیرضا منصوریان را شکست داد و هم استقلال شفر را. پارس جنوبی جم در بازی فصل گذشته‌اش در اصفهان سه گل به تیم ذوب آهن امیر قلعه نویی زد و طبیعتا بازی جدید دو تیم برای ذوب آهن یک بازی انتقامی خواهد بود.

منصوریان حالا فصل تازه‌ای از دوران مربیگری‌اش را با ذوب‌آهن شروع می‌کند، فصلی که نمی‌دانیم با چه تغییراتی در او آغاز شده است. منصوریان در آخربن پرده‌های مربیگری‌اش در استقلال مربی پرماجرایی شده بود، با ادا و اطوارهایی که معلوم نشد چرا از او سر می‌زند. از منصوریان باید پرسید که کدام منصوریان سرمربی ذوب‌آهن شده، آن مربی بحران‌زده با اداهای عجیب کنار نیمکت یا آن مربی که رویاهای جدی و بزرگ داشت و در نفت درخشید و به استقلال آمد تا پروژه تازه‌ای را شروع کند؟

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-11-15 22:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
شوفر مو افشون
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۵۲
پیتزافروش یا داچعلی؟
فرهاد
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۶
مشکل نمازی این بود که عضو مافیای فوتبال ایران نبود و قربانی شد گلهای بازی با تراکتور را ببینید تا متوجه همه چیز شوید گل سوم تراکتور را ببینید مدافع با تجربه ذوب چه پاس گلی به مهاجم تراکتور داد در حالی که به وضوح مشخص ایت او را دارد می بیند. بلاخره برای تیم دار شدن منصوریان قربانی هایی لازم است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر