فهرست
فدراسیون شفاف‌سازی کند/ چه تیم‌هایی محرومند؟
فدراسیون شفاف‌سازی کند/ چه تیم‌هایی محرومند؟

فدراسیون شفاف‌سازی کند/ چه تیم‌هایی محرومند؟

آی اسپورت- دو تیم محروم از نقل و انتقالات و پرونده مبهم چند تیم دیگر، فضای پرالتهابی در فوتبال ایران به وجود آورده است. تراکتورسازی که روزهای شلوغی را در نقل و انتقالات زمستانی داشت، روز آخر فهمید از ترانسفر محروم بوده و بعد از آن هم معلوم شد آخر فصل هم نمی‌تواند بازیکنی خرید و فروش کند. لیست طلبکاران تراکتورسازی، طولانی و غافلگیر کننده بود. یان رمزی، ژائو ویلا، آنسلمو، فلاویو و تونی که هر کدام به شکلی باشگاه را تحت فشار گذاشته‌اند. بدهی تراکتورسازی به تونی، می‌تواند تا کسر 6 امتیاز هم جلو برود.

خریدهای پرتعداد و بی‌کیفیت خارجی در سال‌های اخیر، باعث شده تیم‌های ایرانی به مشتری ثابت فیفا در سال‌های اخیر تبدیل شوند. پرونده‌های مسکوت مانده‌ای که حالا با سر و صدای زیاد، دردسر درست می‌کند. شاید تنها راه کنترل این روند، حداقل اعلام پرونده‌های مربوط به باشگاه‌های ایرانی در فیفا باشد.

فدراسیون فوتبال، می‌تواند با استعلام از فیفا میزان محرومیت، پرونده‌های در جریان و پرونده‌های در آستانه محرومیت باشگاه‌های ایرانی در فیفا را متوجه شود و با انتشار آن، جلوی تکرارش را بگیرد. روند فعلی شاید تا پایان فصل، همه تیم‌های ایرانی را با مشکل مواجه کند.

۲۳ ۵  
آی اسپورت
2017-02-04 15:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۹
نکند با فشار فراکسیون ترک های مجلس در قراردادهای عالیشاه و نوراللهی دستکاری کنند تا اجازه بازی پیدا کنند؟
کیسه کش
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۷
خدا رو شکر پرسپولیس تصویر tms رو نشون داد که محروم نیست

تا یهونه ای دست کیسه کشا نباشه
اکسل ویتسل
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۶
اون که تاریخش رو شطرنجی کرده بود در ضمن تا اسم بازیکن و ننویسی و درخواست و ثبت نکنی چیزی نشون نمیده فکر کردی همه مثل خودتون خر اند؟
۱
احسان
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
خر تویی که تا دیروز می گفتی عکس TMSنشون بده حالا میگی چرا تاریخ نداره اگه با تاریخ هم نشون بدن می گی فتوشاپه کلا وقتی نخوای یه چیزی رو قبول کنی نمی کنی چون به نفع خودت و اون تیم کوجیکت نیست.
۳
فیروزجاه
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
نویسنده خیلی دوست داشته پرسپولیس هم محروم می شد :))
به چالش آب یخ دعوتت می کنم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر