فهرست
ناراحتی ادامه‌دار برانکو از داوری؛ عذرخواهی بی‌فایده
ناراحتی ادامه‌دار برانکو از داوری؛ عذرخواهی بی‌فایده

ناراحتی ادامه‌دار برانکو از داوری؛ عذرخواهی بی‌فایده

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین عصر جمعه پرسپولیس مصاحبه‌ای با خبرنگاران داشته که در ادامه می‌خوانید. از صحبت درباره دیدار رفت لیگ قهرمانان آسیا؛ تا بحث داوری دیدار برابر سیاه‌جامگان، و شرایط بازیکنانی مثل احمد نورالهی و بشار رسن.

لیگ قهرمانان آسیا: با کاری که تاکنون انجام داده‌ایم، نتایج درخشانی گرفته‌ایم و اکنون در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم. بین 4 تیم برتر خاورمیانه هستیم و طبیعی است که نه فکر کنیم و نه قصد داریم که آن موفقیت را متوقف کنیم، تمام تیم‌هایی که صعود کرده‌اند عالی هستند. دو تیم  از 3 تیمی که از منطقه غرب صعود کرده‌اند ما و الهلال هستیم که از یک گروه بوده‌ایم. این نشان می‌دهد که ما چقدر قدرت داریم و چه کار بزرگی را انجام داده‌ایم.

داوری دیدار با سیاه‌جامگان: از نظر برد، کنترل و موقعیت ما لایق برد در این بازی بودیم، اما داور در این بازی تاثیر خودش را گذاشت، گل آنها مردود بود و پنالتی که برای ما نگرفتند مستقیما روی نتیجه تاثیر گذارر بود اما این هم بخشی از فوتبال است. عذرخواهی داور چه فایده‌ای دارد؟ ما دو امتیازمان را از دست داده‌ایم و آن عذرخواهی به درد ما نمی‌خورد.

شرایط نورالهی: فردا وضعیت نورالهی مشخص می‌شود، او با ما تمرین می‌کند و آمادگی حضور را در زمانی که به او اجازه بدهند را دارد، از حضور او بسیار خوشحال هستیم چرا که ایشان ظرفیت تبدیل شدن به یک ملی پوش را دارد؛ یک مقدار زمان نیاز است که به فرم کامل برسد اما انگیزه و اراده بسیار دارد.

شرایط بشار رسن: بله ایشان آماده بازی هستند، درست است با ما تمرین کمی داشته‌اند و متاسفانه برای تیم ملی به عراق می‌رود، بازیکن آینده داری است و امیدواریم هرچه زودتر خواست ما از ایشان را به نمایش بگذارد.

تغییر در ترکیب اصلی: من تنها به استانداردیزه شدن اعتقاد دارم. طبیعی است که تغییرات خواهند بود. بعضی بازیکنان نمی‌توانند به دلایل مختلف بازی کنند. فلسفه من این است که باید تیم را استانداردیز کرد و بازی کرد تا بهتر و بهتر شود، نیاز به تغییر آنچنانی نداریم چرا که هفته چهارم است و نه بازیکنان خسته شده‌اند و نه اشباع. شش روز هم برای استراحت وقت خواهند داشت.

۹۲ ۱۴  
آی اسپورت
2017-08-18 20:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
پدرام
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۵۸
حق داره

یکسال داور ها قهرمانی رو از پرسپولیس گرفتند -پارسال زورشون نرسید

امسال هم با کلکسیون اشتباه میتونند فقط برد پرسپولیس رو تبدیل به مساوی کنند

اگر اشتباه داوری جزوی از بازی باشه چرا هیچ وقت به نفع پرسپولیس نیست این اشتباهات

اون هم اشتباهات واضح که از هواپیما هم میشه دید
فرهاد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۲
هیچوقت به نفع پرسپولیس نیست ؟چشمایتان را بسته اید نمی بینید گل شما به فولاد افساید نبود؟ بازی با تراکتور پنالتی تراکتور را نگرفتند چشمانت ندید؟ سه بازی داوری به نفعتان بود ندیدید همه تیم ها از داوری ضربه خوردند هیچ کدام هم مثل شما جنجال به پا نمی کنند چشمهایت را باز کن و بازی تیم های دیگر را ببین . برای همین بود که من از هفته اول دفتر برداشتم اشتباهات داوری به نفع پرسپولیس را یادداشت کردم چون می دانستم با اولین اشتباه داری به ضرر پرسپولیس چنان جنجالی به پا میشود که همه چیز یادشان می رود این پرسپولیسی ها چنان حرف میزنند انگار هیچ تیمی از داوری ضربه نخورده از تیم اخر جدول پیکان که فقط در بازی با پارس جنوبی 3 پنالتی انها سوخت تا تیم اول جدول همه تیم ها بخاطر داوری امتیاز از دست داده اند ولی فرق انها با شما این است که هوچی نیستند
۲
شاهین در جواب فرهاد نابغه دوران
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۲۱
تنها کسی که پنالتی به سود تراکتور دید تو هستی و غیاثی وگرنه خودِ مهاجم تراکتور نه تنها چنین ادعایی نداشت، برعکس توپ به دست خودش خورد و بیرون رفت و داور اوت دروازه اعلام کرد و هیچ اعتراضی نکرد..
بازی با فولاد و نفت تهران هم سر سوزن ایراد نداشت داوری، یعنی هیچ صحنه مشکوک به خطا به سود پرسپولیس اعلام نشد که جای بحث باشد..

شما سپاهانی ها به چنان فلاکتی افتادین که برد هفته چهارم تیم مافیایی ات با دو اشتباه مضحک داور رقم خورده است ولی چون وقیح هستی و سابقه دار بسان آن دزد که فریاد می زد دزدها را بگیرید فریاد مظلومیت و بی گناهی سر می دهی..

پ.ن: رقیب تیمت برای کسب سهمیه پارس جنوبی و سایپا و فولاد است، با بزرگان کل کل نکن :))))
۵
666666
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۵۸
بازهم بحث داوری شد و فرهاد اومد.
۴
داریم فرش می شیم
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۰۵
آقا اشتباه یک پنالتی دو پنالتی نه اینکه گل مردود حریف رو هم صحیح بگیره و خطای روی امیری رو اخراج نکنه . افتضاح ترین داوری تاریخ لیگ بود
ناصر
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۲۹
فعلا اشتباه های امسال براتون مساوی شده .. از بازی تراکتور دو امتیاز اضافه گرفتین اینجا ازتون پس گرفتن
۳ ۳
اس مال
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۱
دقیقا از کدوم اشتباه بازی با تراکتور میگی؟
مثل ناصر بیشعور نباشید!
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۲۴
الکی حرف نزنید،
حرف توخالی و بدون اثبات نزنید
گاهی اوقات سکوت کنید تا حماقت خود را جار نزنید لطفن.
موفق باشید ✋
۴
مثل ناصر بیشعور نباشید!
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۲۴
الکی حرف نزنید،
حرف توخالی و بدون اثبات نزنید
گاهی اوقات سکوت کنید تا حماقت خود را جار نزنید لطفن.
موفق باشید ✋
۴
فرهاد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۸
iهمه تیم ها از داری ضربه خوردند ولی فقط داور بازی پرسپولیس عذرخواهی کرد جالبه جناب برانکو طبق سنت همیشگی خود انقدر این مسئله را تکرار میکند تا بتواند در بازی های بعدی از داورن امتیاز بگیرد جناب برانکو انموقع که گل افساید به فولاد زدی داوری مشکلی نداشت؟ بله عذرخواهی داور به دردت نمی خورد ولی تمام رقیبانت هم بخاطر داوری امتیاز از دست دادند حتی بیشتر از دو امتیاز شما
۳ ۳
مارال
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۲
هع !!!!!
از این عذر خواهی ساده اینقد سوختی یعنی !!!
دو چیز بی انتهاست
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۲۴
کهکشانها و حماقت دومی :))))

درباره شما مورد دومی واقعن صدق می کنه
۴
فرهاد کجایی ؟؟
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۲۵
تیمت با داوری بالاخره برد
امسال خطر سقوط تیمت را تهدید می کنه شدید :)))
۴
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۳۴
هرچند بحث کردن راجع به داوری آب در هاون کوبیدن است اما

اما پرسپولیس در اکثر مواردی که خوب بازی میکند از داوری ضرر می بیند.
بعض تیمها ، اشتباه داوری تنها شانس بازی آنها محسوب می شود.

یعنی در طول بازی همان یک موقعیت گیرشان می آید.

در کل ودر طول سالها و در بازی برابر رقیب مستقیم ، جامعه ی داوری تا قیام قیامت ، به پرسپولیس بدهکار است.
از گل سالم محمد نوری تا اخراج عجیب ایمان صادقی بینوا
بعضی اتفاقات سلیقه ی داوری است ، خطایی که داوران روی آن اجماع ندارند تا پنالتی اعلام شود یا آفساید ..
ولی اخراج ایمان صادقی و خطای پنالتی روی بنگر (مقابل ذوب در تهران دو فصل پیش ) و یا پنالتی رامین در حالی که توپ بصورتش خورده بود یا گل محمد نوری

اینها را اشتباه داوری نمی گویند اینها افتضاح داوری است .
دوستان سر داوری با پرسپولیسیها کل کل نکنند که البته ما یاد گرفتیم اینقدر قوی باشیم و خوب بازی کنیم که داور نتواند و اگر توانست عذر خواهی کند.
لطفا دوستان سکوت را رعایت کنند و احترام این پرسپولیس معظم و باشکوه را نگه دارند.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر