فهرست
جای خالی نادری و مصلح در فهرست گلزنان و پاسورها
جای خالی نادری و مصلح در فهرست گلزنان و پاسورها

جای خالی نادری و مصلح در فهرست گلزنان و پاسورها

آی اسپورت - ضعف برجسته‌ی مدافعان چپ پرسپولیس در این فصل، ارسال پاس‌ آخر بود. اگر ملاک حضور در یک سوم لیگ را در نظر بگیریم، همه بازیکنان این تیم به جز سه نفر در لیگ هجدهم یا گل زدند یا پاس گل دادند. یکی از آن‌ها علیرضا بیرانوند است و دو بازیکن دیگر، دو دفاع چپ پرسپولیس.

محمد نادری با وجود نمایش‌های عالی و غافلگیرکننده‌ای که داشت، نتوانست گلی بزند یا بسازد. اتفاقی که برای شایان مصلح دیگر دفاع چپ تیم برانکو هم رخ داد. البته مصلح در جام حذفی به پدیده گل زد اما در لیگ نه گل زد و نه پاس‌گل داد. حتی محمد انصاری تا هفته نهم که در ترکیب پرسپولیس حضور داشت، نه گل زد و نه پاس‌ گل داد. البته آمار حسین ماهینی و مهدی شیری در دفاع راست هم خیلی قابل دفاع نیست اما هر کدام از آنها یک گل ساختند.

فصل پیش فقط محسن ربیع‌خواه و سیدجلال حسینی در لیگ برتر گل نزده و گل نساخته بودند که ربیع‌‌خواه این فصل هم به روند تاثیر نداشتنش روی گل‌ها ادامه داد اما یادمان باشد که او در لیگ هجدهم فقط 6 بازی به عنوان بازیکن اصلی و در 4 بازی هم به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت. حال آنکه سیدجلال حسینی به استقلال‌خوزستان گل زد تا نامش در فهرست گلزنان این فصل پرسپولیس ثبت شود.

۱    
آی اسپورت
2019-05-21 18:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر