فهرست
زیدان را هم در بیمارستان بستری کنید!
زیدان را هم در بیمارستان بستری کنید!

زیدان را هم در بیمارستان بستری کنید!

آی اسپورت - زین‌الدین زیدان در این فصل علاوه بر تمام مشکلات ریزودرشتی که دارد باید با ویروس مصدومیتی مقابله کند که به جان تیمش افتاده است. تا آنجا که از بین تمام بازیکنانی که در این فصل به خدمت گرفته است تنها ادر میلیتانو مدافع برزیلی این تیم است که هنوز دچار مصدومیت نشده که البته او در تفکرات زیدان تا به اینجا جایی ندارد .به همین بهانه سایت A.S با مشخص نمودن محل مصدومیت این بازیکنان و مدت دوری آن‌ها از میادین به این موضوع پرداخته که می‌تواند جالب‌توجه باشد.

1-براهیم دیاز: این مهاجم 20 ساله در ماه جولای با پارگی همسترینگ در پای چپ مواجه شد. دیاز در ماه اگوست دچار درد ماهیچه پای راست شد. (3 تا 4 هفته دور میادین)

2-آسنسیو: زیدان روی این بازیکن حساب ویژه‌ای باز کرده اما او در مسابقات پیش‌فصل و در مسابقات اینترناسیونال از ناحیه رباط صلیبی و پارگی مینیسک دچار مصدومیت شد. او در حالی با مصدومیت شدید مواجه شد که در برابر آرسنال بهترین بازیکن زمین بود. (8-9 ماه دور از میادین)

3-مندی: قرار بود او در جناح چپ تحولی را در تیم رئال ایجاد کند، به همین جهت آن‌ها رگیلون بازیکن بااستعداد فصل گذشته را به تیم دیگری قرض دادند. مندی درهمان روزهای ابتدایی از ناحیه پای راست با پارگی مواجه شد (3 تا 4 هفته دور از میادین)

4-تیبو کورتوا: او که درنهایت به کیلور ناواس ترجیح داده شد، مچ پایش پیچ خورد و حالا با بیرون رفتن ناواس دست زیدان از هر زمانی در به خدمت گرفتن دروازه‌بان خالی است اما او به‌زودی می‌تواند برگردد. (9 روز دور از میادین)

5-رودریگو: او از ناحیه پای راستش دچار پارگی شد و او به ‌احتمال زیاد در نهایت قرار است به‌ طور قرضی به یک تیم لالیگایی بپیوندد. (3 تا 4 هفته دور از میادین)

6-ادن هازارد: او در ماه می در تمرینات مصدوم شد و بازی اول این تیم در برابر سلتا را از دست داد. او در یکی از تمرینات از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت عضلانی شد و با تائید تیم پزشکی، او سه تا چهار هفته قادر به همراهی رئال نبود. (یک ماه دور از میادین)

7-لوکا یوویچ: یوویچ در جریان دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در پیش فصل که با شکست سنگین 7-3 رئال به پایان رسید در دقیقه 24 بازی با یان اوبلاک دروازه‌بان اتلتیکو برخورد کرد. ستاره صرب رئال بعد از چند دقیقه توقف بازی و رسیدگی به او از سوی تیم پزشکی سرانجام از زمین بیرون رفت. با رفع مصدومیت در حالی‌که می‌رفت برای رئال در هفته چهارم به میدان برود در مسابقات اخیر فیفادی در برابر لوکزامبورگ در دقیقه 87 به علت مصدومیت از ناحیه کشیدگی همسترینگ پای راست بیرون رفت.  (5 تا 10 روز دور از میادین)

8-خامس رودریگز: در تساوی 1-1 رئال مادرید در هفته دوم مقابل رئال وایادولید از ابتدا به میدان رفت و پس از کمتر از یک ساعت، جای خود را به وینیسیوس جونیور داد. مشخص شد خامس در ناحیه ساق پای راست، دچار مصدومیت ماهیچه‌ای شده است. وی علاوه بر رئال مادرید، در بازی‌های فیفادی نیز نتوانست تیم ملی کلمبیا را همراهی کند و با توجه به اینکه در تاریخ 23 آگوست مصدوم شد احتمالاً باید به‌زودی به میادین بازگردد. (3 تا 4 هفته دوری ازمیادین)

9-ایسکو: بعد از کش‌وقوس فراوان به‌هرحال در رئال ماندنی شد. بر اساس اعلام رسانه‌ها و تائید باشگاه این بازیکن از ناحیه عضله بالای ران پای راست دچار پارگی شده است و باید همین روزها شاهد بازگشت او به تمرینات گروهی رئال مادرید باشیم. (4 هفته دوری از میادین)

10 لوکا مودریچ: او آخرین مصدوم رئال مادرید است که به‌نوعی فرمانده این تیم در این چند سال اخیر به شمار می‌آید. مودریچ که اتفاقاً در این فصل جزو معدود بازیکنان اماده رئال بود در جریان بازی تیم ملی کرواسی از ناحیه عضله پای راست دچار آسیب‌دیدگی شده است. در بیانیه باشگاه رئال آمده است: «بعد از آزمایشاتی که روی لوکا مودریچ توسط کادر پزشکی رئال مادرید انجام داده است، یک آسیب‌دیدگی در پای راست مشاهده‌شده است.» با پیش‌بینی رسانه‌های اسپانیایی او دیدار مقابل لوانته، پاری سن ژرمن، سویا و اوساسونا را از دست می‌دهد. (4 هفته دوری از میادین)

۱    
آی اسپورت
2019-09-14 18:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر