فهرست
با جدایی شجاع؛ سلیمی در یکقدمی پرسپولیس
با جدایی شجاع؛ سلیمی در یکقدمی پرسپولیس

با جدایی شجاع؛ سلیمی در یکقدمی پرسپولیس

آی اسپورت - شجاع خلیل زاده بعد از سه فصل حضور در پرسپولیس اکنون بعد از عدم توافق با مدیران تیم و دستیابی به پیشنهاد خارجی در آستانه ترک این تیم قرار دارد. در این شرایط باشگاه پرسپولیس به دنبال این است تا در صورت قطعیت جدایی شجاع خلیل زاده، جایگزین مناسبی برای وی در نظر داشته باشد.

در این زمینه گفته می‌شود در صورت رقم خوردن این اتفاق(جدایی خلیل زاده) باشگاه احتمالا با ایمان سلیمی، مدافع فصل گذشته تراکتور مذاکره خواهد داشت. سلیمی بعد از دو فصل حضور در تراکتور، با توجه به پیشنهاد خارجی قراردادش را با این تیم فسخ کرده است و در تدارک حضور در فوتبال پرتغال قرار دارد.

با این حال با شرایط کنونی بعید نیست باشگاه پرسپولیس برای پوشش این خلا به دنبال این باشد تا شرایط را برای تغییر تصمیم ایمان سلیمی شکل دهد و از این مدافع که پیش از این نیز با نظر برانکو ایوانکوویچ در آستانه حضور در پرسپولیس قرار داشت، در لیست خود سود ببرد.

البته باشگاه پرسپولیس تا به این لحظه اقدام به جذب هفت بازیکن لیگ برتری کرده و سهمیه‌ نقل و انتقالاتی‌اش تکمیل شده و باید دید برای این موضوع چه تدبیری خواهند داشت.

 

ایلنا 

۴ ۳  
آی اسپورت
2020-10-23 00:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Bidad
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۰۸:۴۳
تیم خودشون فرا قانونی ، این قوانین برای 15 تیم دیگه است
۱ ۱
اقلیت تاس
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۱۴:۰۰
جالبه کیسه کشی این حرف را میزنه که باشگاه متعفنش یک پای تمام فسخهای یکطرفه امساله که اگر قرار بود قانونی اجرا بشه تیم کثیفش باید چند سال محروم میشد،ولی این مملکت اگر قانون داشت که همه اعضای یک تیم حکومتی و منفور دوپینگ دسته جمعی جک تری دی نمیکردن و آب از آب تکان نخوره
۲
اقلیت تاس
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۰۸:۴۶
بازیکن آزاد هست و مشکلی برای جذبش نیست،اگر وزارت و فدراسیون بیشرف کیسه کش اجازه بدن
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر