فهرست
گزارش/ دفتر شکننده هیمنه آمریکا در کارواش!
گزارش/ دفتر شکننده هیمنه آمریکا در کارواش!

گزارش/ دفتر شکننده هیمنه آمریکا در کارواش!

آی اسپورت – مالک شرکت نفت طلائیه که با سازوکاری نامشخص توانست این باشگاه را از چنگ شرکت بهنام پیشرو کیش دربیارود، این روزها یکی از پر سر و صداترین افراد فوتبالی ایران است. شیوه بدیع و جالب او در انتخاب سرمربی جدید تیم و گفتگوی تلفنی شنیدنی‌اش با برنامه 90 تا حدود زیادی او را به اهالی فوتبال شناساند. البته پرونده‌های تخلف مالی همچنان بزرگترین ابهام درباره اوست اما با این حال حمیدرضا جهانیان مالک شرکت نفت طلائیه ادعاهای زیادی دارد. او از آمادگی‌اش برای پرداخت همه بدهی‌های کلان باشگاه نفت خبر داده و همچنین مدعی شده که قرار است با لالیگا قراردادی همکاری امضا کند.

دفتر شرکت نفت طلائیه در داخل کارواش
دفتر شرکت نفت طلائیه در داخل کارواش

این تصویر مربوط به دفتر شرکت نفت پارس طلائیه است که در داخل یک کارواش! در منطقه مرزداران واقع شده. بنرهایی هم از سخنان رهبر انقلاب روی دیوار کنار دفتر دیده می‌شود که البته به ادعای اهالی محل در همین یکی دو روز گذشته نصب شده‌اند! بعضی جلسات کاری بین مدیران شرکت با مدیران باشگاه هم در همین دفتر برگزار شده. البته قرارداد با علی کریمی در لابی هتل المپیک امضا شده و مذاکرات و آن جلسه معروف با بازیکنان برای انتخاب سرمربی هم در رستورانی در مرزداران بوده. با همین وضعیت عجیب و غریب و با این دفتر متروکه در داخل یک کارواش قدیمی، جهانیان مدعی است که نفت را تبدیل به یکی از بهترین تیم‌های جهان خواهد کرد! روی بنرهای نصب شده در داخل کارواش هم عبارت «مرکز تجارت جهانیان» به چشم می‌خورد.

با وجود اینکه جهانیان با اعتماد به نفس زیادی درباره آینده باشگاه نفت حرف می‌زند اما واقعیت این است که حتی از وضعیت فردای تیم نفت هم هنوز هیچکس مطمئن نیست. کارت بازی بازیکنان این تیم هنوز در اختیار مالکان جدید قرار نگرفته و سازمان لیگ نمی‌تواند بدون کارت بازی، اجازه برگزاری مسابقه نفت و گسترش فولاد را بدهد. هنوز در مورد مالکیت جدید هم ابهاماتی برای سازمان لیگ وجود دارد ضمن اینکه هنوز حکم اخراج درخشان صادر نشده و طبیعتا کارت علی کریمی هم صادر نخواهد شد.

این وضعیت مالک باشگاهی است که مدعی است هیمنه آمریکا را شکسته است. او با سازوکاری پیچیده و نامشخص سر از فوتبال درآورده و زود به شهرتی عجیب رسیده. شهرتی که البته قبل از او افراد دیگری هم به آن رسیدند اما خیلی زود از جاهای دیگری سر در آوردند.

 

۲۸ ۷  
آی اسپورت
2017-09-13 18:55:00
نظر دهید

۷ نظر
مجتبی
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
اینم مثل زنوزی بی سواده
آسایشگاه سالمندان استقلال
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۵۸
چرا تعجب میکنید؟؟؟؟، یادتون رفته اینجا ایرانه ؟؟؟ جایی که اگه لابی محکمی داشته باشی نفت که هیچی پرسپولیس و بهت میدن( مثل رویانیان) ! خیلی وقته برهمه ثابت شده که در عمل هیچکس به فکر مردم نیست و فقط دارن یه سری منافع خواص رو دنبال میکنن و دیگه پولی برای سرو سامون دادن به ورزش و فوتبال نمیمونه! برادرانه دینی خیلی مهمتر از مردم خودمونن! برادرانی که اکثرشون از ایران و ایرانی متنفر هستند و ایرانو عامل جنگ در کشورشون( سوریه، فلسطین،لبنان و جدیدا هم میانمار و کویت دارن به لیست اضافه میشن!)میدونن!!! پس اصلا تعجبی نکنید از ماجرای واگذاری نفت...
اسحاق
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۱۴
رگ غیرتتون زده بیرون.....!
کاش دو زار روی مملکت خودتون تعصب داشتین
۱
طاها
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۲۰
اینجا ایران است.
ویلی
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۳۱
دوران هشت سال جاهلیت یادتون باشه معجزه هزاره سوم خیلی از وزارت نفت مینالید که مافیا داره دلیلش این بود زورش نرسید وزارت نفتو اون طور که دلش میخواد مثل باقی مملکت شخم بزنه!! تنها شرکت پالایش و پخشو تونست اساسی غارت کنه....از جمله نفت کشایی که به بهونه دور زدن تحریما با ترک تشریفات به دارودسته مشایی واگذار شده و هنوز روزانه چندصد هزار یورو بابت اجاره داره میره حساب آقایون، این جهانیان یکی از واسطه های همین داستاناست من موندم این آدم چطور آزاده چه برسه به اینکه حق معامله و دفتر و دستکم داشته باشه هر جای دیگه دنیا آدمی با نصف مفسده های این بابا داره آب خنک میخوره، البته حواسم نبود اونا بلاد کفرن و کاسه لیس رژیم کودک کشن و تازه شهید حججی ندارن!!
۹
ریزگرد سرخ آسیا
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۵۰
این طور که پیداست آینده عابربانک در انتظارشه . این ریاکاری ها هم فایده ای نداره
۳
دکتر بهداشت فریبا
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۵۷
من این آدم رو از نزدیک میشناسم. فقط ادعا و حرفه . طبل تو خالیه .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر