فهرست
جباری: استقلال دوست‌داشتنی‌تر شده
جباری: استقلال دوست‌داشتنی‌تر شده

جباری: استقلال دوست‌داشتنی‌تر شده

آی اسپورت - استقلال فردا در یک بازی حساس و تعیین‌کننده مقابل السد قطر قرار خواهد گرفت. بدون شک شنیدن صحبت‌های مجتبی جباری که در این چند سال بارها با پیراهن الاهلی مقابل السد بازی کرده است، می‌تواند جذابیت‌های خاص خودش را داشته باشد.جباری در مورد تقابل استقلال و السد قطر و مسائل مختلف دیگر صحبت کرد. او امیدوار است که استقلال با عبور از این تیم وارد مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شود.

مصدومیتم برطرف شد

خدا را شکر مصدومیتم برطرف شده و این هفته می توانم بازی کنم.شرایط تیم هم خوب است و 3 برد پشت سر هم داشتیم.البته در آخرین بازی به الریان باختیم، ما چند بازیکن خودمان را در اختیار نداشتیم و با تعویض اجباری هم روبرو شدیم.بازیکنان حریف هم با حرفه‌ای‌گری از 4 توپی که روی دروازه ما آمد استفاده کردند.شرایط تیم ما نرمال نبود و گاهی اوقات این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد.ما در شرایطی باختیم که نتیجه تا دقیقه 70 یک – یک مساوی بود.

لخویا، شانس اول قهرمانی

لخویا شانس بالایی دارد و السد هم نزدیک به این تیم است.این دو تیم تقریبا خودشان را جدا کرده‌اند و می‌توانند به قهرمانی برسند.لخویا فعلا صدرنشین است و تیم پرقدرتی دارد.

توصیف السد

باید سبک بازی چنین تیم‌هایی را بدانید.به عنوان مثال تیم ما از پس السد بر می‌آید و از سبک بازی این تیم شناخت دارد.آنها پشتوانه خوبی دارند، برخی تیم‌ها ممکن است در خط حمله یا دفاع شرایط خوبی داشته باشند اما السد در تمامی خطوط تیم یکنواخت و خوبی است و حضور ژاوی هم در میانه میدان باعث می‌شود که آنها دنبال فوتبال مالکانه باشند و این موضع برایشان تعین کننده است.

دوندگی، قدرت بدنی و پرس

استقلال اگر از السد شناخت خوب داشته باشد و اگر این تیم را به خوبی آنالیز کند موفق خواهد شد.آنها فوتبال را روی زمین بازی می‌کنند استقلال می‌تواند با دوندگی و قدرت بدنی بالا حریف خودش را به دردسر بیندازد.استقلال با پرس کردن و یک فوتبال قدرتی به هدفی که داردخواهد رسید و اگر بدون ترس بازی کند، می تواند به حریف‌اش ضربه بزند.البته نباید فراموش کرد که السد بازیکنانی حرفه‌ای و تاثیرگذار دارد، این باشگاه بازیکنان گران‌قیمتی را جذب کرده تا در چنین بازی‌هایی خودشان را نشان داده و شرایط برد السد را فراهم کنند.استقلال باید مراقب باشد، حتی اگر تا دقایق پایانی هم از حریف خودش جلو بیفتد، نباید حریف را دست‌کم بگیرد.

به برد استقلال خوشبینم

من به برد استقلال و موفقیت این تیم خوشبین هستم تا این تیم به مرحله گروهی برود.دوست دارم استقلال در این بازی قدرت تیم‌های ایرانی را نشان دهد و استقلال ابزار لازم را دارد تا در این بازی برنده شود.استقلال آن دوران سخت را پشت سر گذاشته و دوست‌داشتنی‌تر شده است.جای استقلال در  آسیا خالی است و امیدوارم که به مرحله گروهی راه پیدا کند.

مدعیان قهرمانی در لیگ برتر

تیم‌های بالای جدول شانس قهرمانی دارند و نمی توان چیزی را پیش‌بینی کرد.استقلال هم می تواند خودش را به رده‌های بالاتر برساند.در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست، یادم می‌آید چند سال پیش ما با اختلاف 13 یا 15 امتیاز در لیگ برتر صدرنشین بودیم اما قهرمانی را از دست دادیم.

 

همشهری ورزشی

۵    
آی اسپورت
2017-02-06 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر