فهرست
طعنه کی‌روش به برانکو؛ مرد باهوش!
طعنه کی‌روش به برانکو؛ مرد باهوش!

طعنه کی‌روش به برانکو؛ مرد باهوش!

آی اسپورت – کارلوس کی روش در کنفرانس خبری خود بعد از پیروزی ایران مقابل یمن درباره این بازی صحبت کرد و البته یادس نرفت که مثل همیشه به برانکو ایوانکوویچ هم طعنه هایی بزند. کی روش در ابتدا گفت: «معمولا در بازی های اول جام ملت ها شاهد هستیم بازیکنان با استرس کار را آغاز می کنند ولی خوشبختانه گل اول را خیلی زود زدیم و به تیم حریف فشار وارد کردیم. یمنی ها اشتباهاتی داشتند و ما از آن استفاده کردیم و جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم و همینطور به بازیکنان یمن که تا آخرین لحظه برای تیمشان جنگیدند.»

کی روش در پاسخ به این سئوال که  آیا تیمش کمی خشن نبود و  مجید حسینی نباید از بازی اخراج می شد؟ گفت: «شما در استادیوم بودید؟ قبل از اینکه او  کاری انجام بدهد بازیکن یمن مرتکب خطا شد ولی بازیکنان ایران کاملا بازی را جدی گرفتند و دیدید که قاطعانه پیروز شدند.»

سرمربی ایران در خصوص اینکه خیلی ها در ایران از تیم ملی انتظار قهرمانی دارند گفت: «البته این امر طبیعی است چون این انتظار مربوط به هواداران است ولی برخی از افراد که این حرف ها را می زنند کسانی هستند که کاری برای رشد فوتبال انجام نمی دهند.»

کی روش در پاسخ به سئوال بعد که درباره بازی بعد بود، در خصوص پیشرفت فوتبال ویتنام گفت: «من ویتنام را از چند سال پیش می شناختم از زمانی که یکی از دوستانم سرمربی این تیم بود. مطمئنا این تیم خیلی خطرناک و سرعتی است و رشد زیادی داشته به خصوص که از خط دفاع به خوبی توپ را به خط حمله منتقل می کنند.»

کی روش  درباره اینکه تیم ایران شروع خوبی داشت و در قیاس با استالیا و کره خیلی بهتر کار کرد گفت: «شروع خوب برای همه خیلی خوب است و برد همیشه خوشحال کننده است. در بازی اول هیچ تیمی نمی تواند بگوید مدعی است. نتایج بازی های اول به تیم من و بازیکنانم خیلی کمک کرد که هوشیار باشیم.با همه این تمرکز وارد بازی شدیم و خوشحالم که برنده شدیم. ما به هیچ تیمی کاری نداریم و تنها کار خودمان را انجام می دهیم.»

کی روش در خصوص اظهار نظر برانکو که امروز صورت گرفته بود مبنی بر اینکه تیم ملی چرا نتواند عراق را شکست بدهد گفت: «الان باید مسائل را به مسائل خانگی تغییر بدهیم. قبل از اینکه حرفی در این مورد بزنم باید دوباره به بازیکنانم تبریک بگویم و از سرمربی یمن هم تشکر کنم. از هواداران ایران و یمن ممنون هستم. در مورد این آقا باید بگویم همه او را می شناسیم! او فردی است که همیشه می گفت فوتبال ایران سیرک است! دقیقا در لحظاتی که 65میلیون ایرانی برای تیمشان دعا می کنند فردی هوشمند و خارق العاده مربی عراق را تحسین می کند. کسی که در خدمت فوتبال ایران است از سرمربی حریف هوشمندانه تعریف می کند و با تمام تخصص و حمایتی که از تیمش دریافت کرد باز هم نتوانست قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود. حمایتی که باعث شد تیم های دیگر ضرر کنند اما او شهره است که از بازیکنان اوکراینی حمایت کند! بهتر است در این شرایط این مرد باهوش را تنها بگذاریم.»

سرمربی تیم ملی ایران در خصوص اینکه آیا فکر می کند در خط دفاع ایران مشکلاتی وجود دارد یا خیر گفت: «بله ممکن است در 90 دقیقه برخی مشکلات رخ بدهد. مثلا در لیگ های ایران و قطر اکثر تیم ها سعی می کنند در میانه میدان چه اتفاقاتی می افتد ولی خط دفاع ما در میانه زمین خط حمله حریف را کنترل کردند.»

او در پایان در خصوص عملکرد آزمون و طارمی و گلهای این بازیکنان گفت: «مطمئنا این گلها به اعتماد به نفس مهاجمان ما اضافه می کند ولی مهمترین موضع این بود که انتقال توپ از خط دفاع به هافبک و حمله ما به خوبی انجام شد.»

کی روش در پایان نشست خبری خطاب به خبرنگاران حاضر در نشست خبری گفت: «از اینکه مجبور شدم مسائل خانوادگی را عنوان کنم عذر خواهی می کنم.»

۴۸ ۱۲۳  
آی اسپورت
2019-01-07 22:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲۳ نظر
...
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۰
این کثافت یمن جنگ زده رو برده فکر کرده هنر کرده و توهم زده
ترتری عرعری
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۱
برانکارد انگولای جنگ زده رو مگه برد؟
محمد
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۳
اون کسایی که میگفتن شادی مربی تیم ملی بعد از باخت پرسپولیس تو فینال آسیا دروغه بیان صحبتهای کیروش رو ماست مالی کنن. ایشون تو اولین بردی که به دست آورده نتونسته خوشحالی خودش رو بابت باخت پرسپولیس پنهان کنه و داره طعنه میزنه
رضا
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۶
کیروش حسرت یکی از اون ایسلندیهایی که پرسپولیسیا برای برانکو میرن رو دلش مونده همه این حسادتشهاش هم برای همینه
...
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
انگولا جنگ زده بود؟ خاک تر سرت با این سوادت. مراکش جنگ زده نبود با منطق تو؟
من من
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۷
چندتا نکته وجود داره..
اولا از همه کینه ای بودن کیروش هست! یعنی سابقه نداره این ادم با کسی به مشکل بخوره و بعد از هر موضوعی برای حمله به اون فرد استفاده نکنه.. هنوزم ک هنوزه به اسدی که چندین ساله در فدراسیون نیست و ترابیان و .. می پره..
دوم.. برخلاف حرف برخی از افراد برانکو نگفته ایران باید عراقو ببره! فقط گفته چرا نتونه ببره؟ تفاوت این جملات رو متوجه میشید؟ گفته ایران توانایی بردن حریفان رو داره!
سوم... اصل داستان به خاطر خبرنگارها هست! دقت کنید درین گنفرانس خبرنگار ایرانی چه سوالی و با چه هدفی می پرسه؟ قبلش همکارش میره سراغ برانکو میپرسه ایران ی تونه عراقو ببره و بعد تیتر میزنه برانکو گفته ایران باید عراقو ببره! و بعد همکار دیگه از یروش سوای می کنه و .. ادامه ماجرا...

حملات کیروش هم واقعا خنده داره.. پرسپولیس برای فینال و نیمه نهایی حتی 11 تا بازیکن اصلی هم نداشت! دقیقا کدوم حمایت؟ تعمیر ورزشگاه ملی برای فینال میشه کمک؟ دقیقا چطور اونوقت؟ پرسپولیس حتی یه پرواز مستقیم هم نداشت به ژاپن چه برسه به چارتر و .. یعنی واقعا انتظار داشتن فینال در ععمان برگزار بشه و ازادی تعمیر نشه؟
هاش تقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۱۰
بچه ها من شگفت زده هستم.... بهروش و قدوسی نیستن... نمردن... یه زنگی بهشون بزنه سردبیر...
s
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۰۷
فقط یه بیمار روانی میتونه از مصاحبه برانکو همچین برداشتی در بیاره مصاحبه موجوده و کاملا روشنه برانکو میگه مربی عراقو میشناسم مربی خوبیه ولی ایران عراق رو شکست میده جای دیگه مصاحبه هم علنا از تیم ملی حمایت میکنه کاری که بارها انجام داده دو حالت داره یا هدفمند و با نیت مصاحبه برانکو رو برای کیروش یه جور دیگه ترجمه میشه یا اینکه خودش هدفمند از هر چیزی میخواد برای تخلیه عقده هاش استفاده کنه . کنفرانس خبری اولین بازی تیم ملی جلو خبرنگارهای خارجی چه حرفای سخیفی میزنه در حد یه هوادار رو سکو واقعا تاسف داره
حرف حساب
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
در جواب این مرتیکه بی شخصیت فقط پاسخ کوارشما به کیروش رو تو جام جهانی یادآوری میکنم: صدای عرعر خر هیچ وقت به آسمان نمیرسد!!
۲
حمید پرسپولیسی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۱
باز یه برد آورد زبونش باز شد من از پرسپولیسیها تعجب میکنم که از تیم کیروش حمایت میکنن!
کدوم سرمربی ملی در کنفرانس مطبوعاتی تیمش در مورد سرمربی باشگاهی صحبت میکنه؟؟!!
ببخشید مگه دستیارت مک درموت نبود که به فوتبال ایران گفت سیرک؟ پس خفه شو
امیدوارم تیم کیروش با حقارت از آسیا حذف بشه و کیروش هم به زباله دان تاریخ پرتاب بشه
شاهین
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۱۳
تف به شرفت که کشورتو به یه اجنبی میفروشی...
به قول علی کریمی قهرمانی رو به اسم کشور میزنن نه شخص خاص . همه ما میدونیم ایران 3تاقهرمانی داره ژاپن 4تا و... خودمن نمیدونم چه مربیایی این قهرمانیارو اوردن و چجور ادمایی بودن فقط متاسفم برا اونایی که ارزوی حذف تیم ملی رو دارن بعد به یه باشگاه میخوان جنبه ملی بدن!!!!
حمید پرسپولیسی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۱
خفه شو احمق تیم ملی همیشه برای ما عزیزه و برای تیم ملی احترام زیادی قائلیم اما ما این تیم را تیم ملی ایران نمیدونیم بلکه این تیم تیمه کیروشه و ما آرزوی حذف حقارت بارش از آسیا را داریم
در ضمن پرسپولیس هم فقط مال میلیونها هوادار خودشه و ما نیازی نداریم که کسی به پرسپولیس عزیزمون نگاه ملی داشته باشه و بازیهای پرسپولیس هم جنبه ملی نداره.
در ضمن اگه چشم کورتو باز کنی میبینی که کیروش عوضی علاوه بر پورفسور برانکو به پرسپولیسیها هم توهین کرده و ما جواب این توهینشو خواهیم داد
واگ واگ پرسپولیسی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۴۱
سر در لوگو تیمتون حتی دو تیم مادرید و بارسلونا که مشکل دارن موقع بازیهای تیم ملی حرفی نمیزنن
۹
.
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۲۱
به حمید چرتپولیسی
یه برد آورد.احمق اگه فکر میکنی خاطره اون باحت به بحرین و رقص پرچم عربستان فراموش شده احمقی.برانگو باید از ایران بره
۷
امیر حسین
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
طرفدارای کیسه و چارپایان و ترتر حرف از شرف و غیرت نزنند که آدم مورمورش میشه!! شما فعلا برید پارچه سفید با لکه قرمز نشون بدید! حیف که مجبورم پوشیده بگم تا کامنتم حذف نشه! اهل دلها گرفتند چی گفتم! خخخخ
۱
لنگی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
امیر خسین احمق احمق تر تویی که بازی باشگاهی دید ملی داره جهان سومی الاغ نفهم حتی تو بازی رم و لیورپول تو باشگاه های اروپا طرفدارهای لاتزیو تو قسمت لیورپول نشسته بودند تا جنازه رم بیاد از زمین بیرون
پروفسور قلابی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۲
این دلال کروات دشمن فوتبال ایرانه هرچه سریعتر از فوتبال ایران بندازینش بیرون زنده باد توتال فوتبال کیروش
نادر
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۱
کیشه کشها حافظه ضعیفی دارن. برای یادآوری اون وقتیکه کیروش رحمتی رو خظ زد همه استقلالیا ضد تیم ملی شده بودن و میگفتن تیم ملی بی سید نمیخوایم حالا اومدین از وطن فروشی حرف میزنین. مشکل ما با کیروشه نه تیم ملی اونهم به خاطر همین مصاحبه هاشه. کیروش وقتی رحمتی رو خط زد هیچوقت علیه استقلال مصاحبه نکرد اما الان ماهی چند تا مصاحبه علیه پرسپولیس میکنه.
مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۷
مطمئنم که با ورود شورای عالی امنیت ملی به موضوع تضعیف تیم ملی تواسط ایوانکواچ برانکارد؛ اخراج او می‌تواند تصویب شود.
وزیر استیضاح شود.‌.‌
قهرمان جام بین المللی شهدای امجدیه
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۱۳
این یارو چی میزنه؟ از این به بعد بجای مرد منطقی بگید مرد کسخل خخخخخ
....
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۱۴
مرد منطقی قربون ننت بشم جووووووووووووووون
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۳
قهرمان جام بین المللی شهدای امجدیه 1 کامنت
.... 2 کامنت قربون ننه ش برم
...
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۷
...
۲
...
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۴۲
...
۲
حمیدرضا
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶
جونم برانکو که اینطوری شما و اون ارباب موزامبیکی تون رو دیوونه و عصبی کرده! ما با خونسردی و موفقیت هامون جواب اراجیف شما و اون دلال موزامبیکی رو دادیم و باز هم میدیم! زنده باد پرسپولیس زنده باد برانکو زنده باد هوادارن بیشمار و فهیم پرسپولیس!
۱
###
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۲
دیگه همه شاهد هستن که این مردک موزامبیکی خودش شروع کرد؛ تیم ملی همینجا برای من یکی تمام شد تا وقتی این عقده ای گم بشه و بره
مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
■ اراجیف نگو مردک... تیم ملی برای من تموم شد؛ دیگه چه صیغه‌ای هست. برید دهن گشاد ایچ بی خاصیت را کاه گل بگیرید تا تیم ملی برایتان تمام نشود. خائن‌ها
گالن گالن گالن
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۴
### 3 کامنت
۷
قهرمان جام بین المللی شهدای امجدیه
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۳
این کیروش خیلی حسوده
قشنگ معلومه که داره به برانکو بابت فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا حسادت میکنه
8 سال کل ارکان ورزش این مملکت در خدمت کیروش بودن تا بگه نیمه نهایی آرزوی ایرانیهاست!!!
مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
حرف مفت نزن یارو
■ شکست السد با اشتباه مسلم داوری و ادب شدن به دست کاشیمای ژاپن آن هم بدون صفر گل زده حسادت کردن که هیچ، مدفوع کردن هم ندارد. بعد از صرف ده‌ها میلیارد و اطعام زلاتکو، پرسپولیسوویچ یک قهرمان بازنده است. لیگ داخلی هم که وزیر جور کرد و در هر حال کشک است...
کیسه منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۳
اگه حسادت نداره پس چرا پرچم ژاپن میبرین ورزشگاه. همون پرچم ژاپن نشون میده که از فیه خالدونتون تا دهنتون سوخته
###
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۵
فقط هتک حرمت کل نوامیس این کیسه کش توسط برانکو میتونه توجیح کننده این خزعبلات این کیسه کش مریض باشه
بابای مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۵
از پرسپولیسیها بابت پسر بی شعورم عذرخواهی میکنم البته راستش خودمم نمیدونم این پسره منه یا پسره بقیه!!
در جواب مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۸
یادت رفته السد و بونجاح چجوری در همین آزادی روتون مدفوع کردن که هنوز که هنوزه با اینکه این همه شلنگ گرفتن روتون بازم پاک نشده
برو سلام مخصوص ما پرسپولیسیها را به مامان جونت برسون و به این فکر کن که با این همه خرج هر سال عربها بهتون تجاوز میکنن و یک فاحشه تمام عیار هستید
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۹
کیسه منطقی 4 کامنت
### 5 کامنت
بابای مرد منطقی 6 کامنت
قهرمان جام بین المللی شهدای امجدیه 7 کامنت
در جواب مرد منطقی 8 کامنت
۶
پرسپولیس عشقه
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۳
خب دلال موزامبیکی مگه دستیار تو که دراستخدام فوتبال ایرانه موقع فینال لیگ قهرمانان آسیا مشت گره نکرد واسه برد کاشیما... یمن بدون لیگ فوتبال روبردی خیال کردی خیلی کار شاقی انجام دادی؟!!! هنوز بازیهای سختت مونده اونجاهم می بینیمت... برانکو دست خالی رفت فینال آسیا... ببینم تو با بهترینهای ایران چه می کنی.
مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۰
با دست خالی رفت و دستهای پر از پول وزیر.‌..
6
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۴
صحبت های این موذی بار حقوقی داره و باشگاه پرسپولیس به راحتی میتونه ازش شکایت کنه.
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۵
خبر نگار از اینجا پاشده رفته اونجا تا فتنه ای بپا کنه و تمرکز سرمربی تیم ملی را بهم بزنه
واقعا که ما دسمنی غیر از خودمان نداریم
مجیدپرسپولیسی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۵
ازکجا میدونی که این خبرنگار از طرف خود کیروش نباشه و سوالش هم هماهنگ شده .. بهرحال کیروش خیلی خبرنهار و خبر سفر و خبر شام داره اطرافش مثل کیروشی پور
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۱۷
از اونجایی که صبح از برانکو پرسیدند و شب از کی روش!
بعضی خبرنگاران تو صف اول خیانت وایستادند.

برانکو صد بار اعلام حمایت کرده از تیم ملی ، بازم میرن دقیقا حرف میزارن تو دهنش !
راجع به عراق می پرسند.
این خبرنگاران بعضی هاشون از صدتا خانم مسن که راحت زندگی را روی انگشت خود می چرخونند بهتر عمل می کنند.

خبرنگاران اگر میخوان اعاده مقبولیت کنند باید با این قماش از همکاران خود مقابله کنند.
۲
مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۵
● برانکوی موذی دست از تحریک بر نمی‌دارد.
ارباب پرسپولیس یعنی وزیر ورزش با باز کردن افسار این دلال مشهور شکست‌خورده، سودای تضعیف مظاهر ملی را دارد!!!

● به ایچ بی‌خاصیت هشدار می‌دهیم که خیانت متعفن تو را تحمل نخواهیم کرد... چونان موشی از سوراخ بیرون کشیده می‌شوی و به زباله‌دان تاریخ پرت خواهی شد‌... ای شاخ گوزن خورده‌ی مافیا پناه؛ تو را چه گذشت که ماموریت تخریب فوتبال ایران را از اعراب گرفتی؟!

کیسه چرک
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
...
خسرو
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
...
خسرو
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۶
جای این نقطه ها هر فحشی رو دلتون خواست بزارین
کیسه نجاست
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۱۱

اخه بزمجه تو که از ترس ک و ن ت از خونه در نمیای بیرون پس خفه شو
برانکو دوست داره خیانت کنه ببینم تو میخوای چه گوهی بخوری؟
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۷
کیسه چرک 9 کامنت
کیسه نجاست 10 کامنت
۸
فرزاد مهریار
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۵۸
مردان بسیار منطقی بزودی حساب بیزینس مامی جانشان را دارند؟!
آن روزی که درخواست اعدام پرسپولیسی ها رو داشتی باید تادیب می‌شدی
۸
.
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۲۴
به خسرو
اینو بجای نقطه چین میزارم......
علی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۶
مسائل خانوادگی:))))))) مرسی که هستی رئیس
@
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۶
پرچم صلح برافراشته شده توسط کارلوس شغال رو مشاهده میکنید. این اشغال یمن رو برده جوگیر شده ظاهرا و همون غلطی که بعد جام جهانی مرتکب شد رو دوباره تکرار کرد. ایا واقعا توقع همراهی پرسپولیسیا رو با این تیم ملی و سرمربیش دارید؟
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۹
@ 10 کمنت
۵
تیراختوری
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۷
کارلوس عشقی... باکلاسی... با دیدنت رو نیمکت تیم ملی دلم قرص هستش... ان شالله به آرزومون میرسونی ما رو....
سوراخدور
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
به مغول ها این وسط چه ربطی داره برین پرچم مغولستان رو گیر بیارین ببرین بالا خخ
ترتر باستانی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۶
ارزوت چیه ترتری؟ ملحق بشین به اذربایجان یا ترکیه؟ خلیج فارس به عربی تغییر نام پیدا کنه؟
تیراختوری
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۴
اوووه اوه. تیم ملی برده وطن فروش ها داغ کردن. حالا معلوم میشه که کی وطن فروش .... شمایی که با پول بیت المال میخورین و علیه تیم ملی تون هستین یا چند تا ابله که صد در صد از خودتون هستن و قاطی تیراختوری ها شدن و شعار خلیج دادن
شاهین
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۰
اینو به همه اون چرتپلیسیا بگم که نظر سنجی برنامه 90 درباره قهرمانی تیم ملی دراسیا نشان داد کی تو اقلیته و چه کسانی در اکثریت !!! ... یه مشت بیسواد معلوم الحال یه دورهمی راه انداختن و ارزوی شکست تیم ملی رو دارن غافل از این که 60 ملیون نفر مثه کوه پشت این تیم وایسادن...اونایی که از کی روش و تیم ملی متنفرن نمیدونم شاید خانوادشون از کیروش اعضای تیمش خاطره بدی دارن!!
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۰
سوراخدور 11
ترتر باستانی 12
۷
واگ واگ پرسپولیسی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۴۶
اون الاغی که میگه مغول ریدم تو تاریخت الاغ جان مغول 617 حمله کرد اونم از شرق در حالکه قطران تبریزی و خیلی شاعرای دیگه در سال 418 در مناطق اردبیل ....زندگی میکردند شما برگرد افغانستان اریانا در شعر فردوسی افغانستان میشه که شما توسط اونها پارس زبان شدین
بنیامین
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۷
خیلی بد شد که تو بازی ملی بازم این مصاحبه ها ادامه پیدا کرده...
اون لعنتی قلابی که از نفسش نفرت میباره شروع کرد.... با مصاحبش خواست تیم ملی رو تحت فشار بذاره.... کدوم آدم باهوشی میاد قبل شروع بازیها بگه فلان تیم ملی باید فینالیست باشه چون تیم من فینالیست لیگ قهرمانان شده و ضعیف تر بوده...
فقط نفرت ازشون میباره...همشون آرزوی باخت تیم ملی رو دارن... فقط چشم به صندلی تیم ملی دارن...همشون... اکیپ رویایی باند فساد هدایتی....
//
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۲
کثافت کیسه کش دهنت رو ببند و یه بار دیگه برو مصاحبه برانکو رو بخون
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۱
// 13 کامنت
۵
...
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۷
دوباره ترکون زدند به هیکل کرواتی
پیام
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۰
باز این دلال موزامبیکی یه تیم در پیت رو برد پر رو شد. یمن بزور 11 نفر جور کرده آورده تو زمین. مردم یمن تو جنگ هستن و سوء تغذیه دارن، اون وقت فکر کردی چه کار مهمی کردی که باز زبون در آوردی؟؟؟
هر وقت قهرمان آسیا شدی، بیا وراجی کن!
هاش تقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۰
یه تیم هست که مربیش با پول بیت المال ارتزاق میکنه میاد از رقیب حمایت میکنه. هواداراش وطن فروشن... طرفداراش دم از ناموسی میزنن که بی ناموسن.. چون فوتبال و ناموس رو باهم قاطی میکنن...چقدر مربی و هواداراش به هم میان....
.
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
دکل نوردیت رو بکن کیسه کش. لابد شماها وطن پرستین که تیم ملی بی سید رو نمیخواستین
مجید
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۱
امشب عزای ممد مایلی و اسدی و نبی و قلم به مزدهای لنگی و دلال کمونیست شون برانگوه ..راستی یادم رفت اون قدوسی..راستی قدوسی دیگه نمینویسی چه شبی..چه بردی..اون چرت وپرت هایت در مورد برانگوه رو فراموش نمیکنم..اما واقعا چه عذابی امشب برای وطن فروشهای لنگی..
کیسه کشی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
خخخخخ یعنی قرار نبوده یمن رو ببریم؟؟؟ داری کم کاری میکنی کیسه کش با بقیه اسم هات بیشتر کامنت بذار
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۱
کیسه کشی با اسامی مختلف 14 کامنت
۵
جلبک ابی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۲
این موزامبیکی مشکل جدی روانی داره این مصاحبه برانکو هست
«کاتانچ، سرمربی تیم ملی عراق، رفیق من است. بیش از بیست سال است که با هم دوست هستیم. او منطقه ما را خیلی خوب می‌شناسد. ۴ سال پیش هم سرمربی امارات بوده است. عراق به صورت سنتی تیم خوبی دارد. من به جز بشار و همام شناخت دیگری از تیم‌شان ندارم. مقابل همه تیم‌ها باید بازی کرد. واضح‌تر بگویم دلیلی نمی‌بینم عراق بتواند ایران را ببرد. در حال حاضر فقط می‌دانم ایران تیم قوی دارد. انتظار دارم ایران به فینال بازی‌ها برسد. اگر ما به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم با یک ملی‌پوش به نام بیرانوند، دلیلی نمی‌بینم ایران با بلند پروازی‌اش به فینال نرسد.»
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۲
جلبک 15 کامنت
۵
اسمان
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۳
یا حرفای برانکو برای کیروش خوب ترجمه نمیشه.یاواقعا ایشون یه کینه ایی تمام عیاره.که دست ازلجبازی برنمیدارد.با یه برد دوباره جوگیرشده.برانکو گفته چرا ایران نتونه عراقو شکست بده.همه میدونن.بزانکو چندین بارگفته ایران وطن دوم منه.کیروش دوباره خودش شروع کرده.
دی باگر
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
پرچم صلح !!!!
کیروش واقعا عقده ای و حسوده والا من هرچی مصاحبه برانکو رو خوندم چیزی که این بدبخت میگه رو ندیدم.
مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
● دوست داران فوتبال ایران

تا برانکوی خائن و دلال، افراطیون پرسپولیس را به تحریک علیه تیم ملی وادار می‌کند پیشنهاد می‌کنم به جای پرسپولیس از واژه‌ی "پرسپولیسویچ" استفاده کنید.
.
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۲
...
۲
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۲
. 16 کامنت
۴
ماکان
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
باز یه تیم بدبختو گلباران کردی جو گرفتت ما که از خدا میخوایم جلوی همه تیم ها با برد بیایم بیرون ولی عیار تیمت هنوز مشخص نیست ضمنا تو اگر بری فینال بعد از 8 سال کار خارق العاده ای انجام ندادی از بهترین بازیکنای داخلی و دو رگه هم بهره بردی پس باید ایرانو قهرمان کنی هرچند چشم من آب نمیخوره رئال رو چیکار کرد!!!!
110
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
این یمن رو خدا زده بود یعنی کیروش اینقدر مطمئنه قهرمان میشه که از قهرمان نشدن برانکو و پرسپولیس حرف زده؟ حسادت مغز این یارو رو از کار انداخته این مصاحبه کیروش فشار روی بازیکنان تیم ملی زیاد میکنه هرچند دیگه برامون مهم نیست که این تیم میلی کیروش قهرمان بشه یا نه
HHEE
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۸
ناراحته از اینکه چرا برانکو از مربی عراق تعریف کرده:))))چقدرم احتیاج به تائید برانکو داره:))
جنبه بردن از یمن رو داشته باش بابا جان اینقدر پر حرفی نکن به خبرنگارای سفارشیت هم دستور نده که اون وسط از برانکو ازت سوال کنن که این جوابای چرت و پرت رو بدی بهش
ع ع ب
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۱
امیدوارم این تیم ملی منفور حذف بشه و پرونده موزامبیکی دلال برای همیشه تو ایران بسته بشه !!! دلال برو به جهنم ...
Mn
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۴
این کی روش رو ول کنین اصلا نمیدونه برانکو چی گفته فقط حمله میکنه این فقط با دشمن تراشی کارش رو پیش میبره یک انسان سراسرعقده بخل حسادت و.... حالا به فینال برس بعد عربده کشی کن میگه برانکو مشهور هست به حمایت از اوکراینیها فقط کاش میگفت در استقلال از زمانی که شفر اومده چند بازیکن خارجی اومدن و پولشون گرفتن و رفتن و بازی هم نکردن کی روش شدیدا به روان پزشک نیاز داره
اراس
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۸
کیروش اینبار حتی تا پایان رقابت ها هم صبر نکرد. واقعا متاسفم برای فدراسیونی که هیچ تسلطی روی سرمربیش نداره. این مصاحبه باعث دلزدگی هواداران پرسپولیس شد.
خداوردی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۳
دل هواداران پرسپولیس فعلا در اجاره کروات‌های دلال است...
شغال موزامبیکی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۵۸
شغال موزامبیکی هر وقت رفتی فینال, دهن گشادت رو باز کن
ذات کثیفت رو مجدد نشون دادی
نشون دادی که مسعودی راست گفته بود و تو مثل همیشه دروغ
یک کم برای خودت ارزش قایل شو و دهنتو ببند شغال
...
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۲
مهرداد مسعودی کجاست که جناب دلالکویچ رو بهش تذکر بده پول ایرانو میگیره و از مربی عراق حمایت میکنه؟؟؟؟؟!!
من من
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۲
تست
مجیدپرسپولیسی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۳
بیشخصیت و منفور مثل کیروش ندیدم .. هی میخوام این تیم رو ملی بدونم ولی این احمق مگه میزاره ؟
یاحسین(ع)
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۴
الان وقت ریدن به برانکو نیست.باید متحدباشیم تاتیم ملی مون موفق باشه
کیسه کشی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۹
دقیقا الان وقت ریدن به دکل نوردی هایی مثل توهه. حالا شروع کن به توهین با بقیه های اسم هایی که داری هرچند تو یکی اتوماتیک وار قهوه ای هستی
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۳
کیسه کشی با اسامی مختلف 17 کامنت
2
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
توی عنتر و دستیار عنترتر از خودت حقوقتون رو از کجا میگیرین که مشت گره کردین؟ انشالله با حذف تیم میلی کیروش مشت هامون رو گره کنیم
و.ب
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۸
هرادم باوجدانی که مصاحبه برانکو رو خونده باشه به خودش اجازه توهین به ایشون رو نمیده. البته مگه اینکه پای عقده های دیگه ای وسط باشه. کار کیروش بسیار زشت و غیرحرفه ای بود
شاهین
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۹
.
سگروش
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۱۴
ان شاالله حذف بشيد تا دلمون خنك بشه
موزامبیک
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۱۸
استقلالی ها کی روش را پدر خود میدانند. همین فرد در جام جهانی وریا را خط زد و در جام ملت ها حسینی را. در انتخاب پدر خود دقت کنید.
بابای پرسپولیسی ها
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۱۸
عشقم فقط مامی کسری ، کنت دراکولا
اووف تووف
۴ ۱
فرزاد مهریار
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۵۵
...
۱
در ورزش هیچ ننگی بالاتر از حکومتی بودن نیست
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۴
الان لنگیا میان میگن کیروش هم مثل پونزده تا تیم دیگه ایران و همه فوتبالیا از جمله علی دایی، امیر قلعه نویی و ... توهم حمایت از لنگ زده ، خخخخ
۵
دلالکویچ
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۴۲
Hey teacher leave them kids alone
۴
بهزاد
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۴۹
عقده ای عوضی
۶
بهزاد
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۰۰
من برای شرافت کاری شما نگرانم بخدا یه پرس جوجه با ماست یه نفره و دوغ کوچیک انقدر ارزش نداره که اینجوری خودتونو فروختین
بوی گند و متعفن بی شرافتی شماها دنیا رو گرفته. انقدر حقیر و فرومایه این که هیچ لعن و نفرینی که لایقتون باشه پیدا نمیشه وقتی کلمه ای از مردک کروات نمینویسید که بیدلیل در مورد تیم ملی صحبت کرده
عو عو شماهام میگذره بزودی فقط خدا آیندتون رو بخیر کنه
محسن
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۱۸
درود بر کیروش کبیر معمار نوین فوتبال ایران و ننگ ابدی بر خائنین به ایران و ایرانی
واگ واگ پرسپولیسی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۳۸
دم بچه ها گرم خدا قوت
۷
Kaveh
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۴۹
این دلال کروات دوباره دهن گشادشو باز کرد تا دنیا رو گند بگیره. یک ماه خفه شو کثافت.... میتونی‌؟
۶
Meysam
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۵۱
این روز مال کیروشه ولی باید بدونه که شاهنامه آخرش خوشه! و جوجرو آخر پاییز میشمرن! خداوند مکر ماکرانو به خودشون برمیگردونه! زمستون نزدیکه...
abtin
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۰۵
هم برانکو و هم کیروش اندازه یک بچه ده ساله رفتار میکنن. بسه دیگه سرویس کردید. حال آدم از جفت تون بهم میخوره. گیریم برانکو نفهمه. تو چرا دیگه جواب میدی. قشنگ کرم از دو طرفه.
۱
s
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۰۷
فقط یه بیمار روانی میتونه از مصاحبه برانکو همچین برداشتی در بیاره مصاحبه موجوده و کاملا روشنه برانکو میگه مربی عراقو میشناسم مربی خوبیه ولی ایران عراق رو شکست میده جای دیگه مصاحبه هم علنا از تیم ملی حمایت میکنه کاری که بارها انجام داده دو حالت داره یا هدفمند و با نیت مصاحبه برانکو رو برای کیروش یه جور دیگه ترجمه میشه یا اینکه خودش هدفمند از هر چیزی میخواد برای تخلیه عقده هاش استفاده کنه . کنفرانس خبری اولین بازی تیم ملی جلو خبرنگارهای خارجی چه حرفای سخیفی میزنه در حد یه هوادار رو سکو واقعا تاسف داره
اسماعیل
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۲۸
زحمت کشیدی آقای دلال.5گل به یمن جنگ زده و باز هم برد برابر تیم های ضعیف و باز هم توهین به برانکو.آقای کیروش هر مقامی برای تیم ملی بعد از 10 سال اولی آسیا حکم شکست برای تیم ملی داره و لاغیر پس سعی نکن که یجوری نشون بدی که برد یمن خیلی کار شاخیه و نائب قهرمانی پرسپولیس تو آسیا زیر سوال ببری#هر_چی_برانکو_بگه #برانکو #دلال_موزامبیکی
فقط پرسپولیس
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۳۹
یکی نیست به این دلال موزامبیکی بکه حالا خودت هفت ساله میلیاردها پول از ایران حروم خور کردی چه مقامی برا کشور اوردی یا چه کاری برا فوتبال ما کردی تمام هنرت این بوده که بازیکنارو از ایران فراری بدی و بازیکنای آماده رو تحویلت بدن مصدوم تحویل بدی پس بهتره اون در اون توالت رو ببندی تا شرت کم شه بری دنبال دلالی تو‌کشور بعدی
محسن
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۵۵
آخه یکی تو این باشگاه پرسپولیس کبیر آسیا نیست جلو دهن برانکو را بگیرد که بابا راجع به تیم ملی ایران حرف نزن، آخه به تو چه مربوطه؟
۵
قارتال
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۰۲
یعنی باید زد تو دهن اون خبرنگاران حاشیه سازی که با سئوالات جهت دارشون تیم ملی را به حاشیه می برند . دوستان فارسی زبانی که بخاطر تعصبات رنگی لجن پراکنی میکنید لطفا کلهم خفه شید عوامل زحمتکش آی اسپورت هم یا در نظرات را تخته کنید یا یک انسان متشخص را مسئول تایید نظرات قرار دهید یا اینکه منتظر بمانید تا در سایتتان تخته شود.
۶
...
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۰۴
در جواب مهریار و اونایی که آرزوی باخت تیم ملی رو دارند :
برید گمشید
۶
.
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۱۸
باخت فقط باخت به بحرین و رقصاندن پرچم عربستان.این برانگوی کثافت چکاره هست تو فوتبال مملکت که زر زیادی میزنه
۶ ۱
...
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۳۷
کم کار شدی کیسه کش. 95 درصد کامنت های حمایتی از کیروش کار این کیسه کشه
...
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۸:۴۲
در جواب مهریار و اونایی که آرزوی باخت تیم ملی رو دارند :
برید گمشید
۵
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۱۳
.
بهزاد
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
یه سری فوتبال نفهم که چشم بسته از دلال کروات حمایت میکنن میان میگن کاری نکرده تیم ملی یمنو برده.
در اینکه یمن ضعیف بود شکی نیست اما این قرعه تیم ملی بود نمیتونست با یمن بازی نکنه. اگه ایران 1-0 یمونو میبرد مثلا مثل بردی که پرسپولیس جلو تیم ضعیف نود ارومیه به دست آورد حق با دوستان متوهم طرفدار دلال کروات بود اما تیم ملی مثل تیم های قدرتمند که با تیم های ضعیف بازی میکنن 5 تا زد به تور 2 تا هم زد به تیر. دوستان توقع ندارن که تیم ملی وسط جام ملت ها 20 تا بزنه؟ تا دیروز میگفتید هجومی بازی نمیکنه الان میگید یمن که تیم نیست. از الان برای بازی با عراق ریدید به خودتون که با بشار رسن تیم ملی قراره سر عراقو ببره. موندید بعد از اون بازی چی بگید؟
۳
lsdhoisddv
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
تو احراز هویتتون
محمد
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۲۳
معلومه خود کیروش هم میدونه تیمش چیزی نمیشه، برای همین صبر نکرده تا مثلا بعد از قهرمانی به برانکو بپره، گفته بذار تا همین یک برد پرگل رو دارم پاچه ش رو بگیرم
Masoud
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۵۰
خاک بر سر هر ادمی تو هرجای دنیا که تیم ملیشو به ابی و قرمز بفروشه.بخاطر باشگاه‌های دو زاری که دستشون تو جیب مردمه، از برد نیم ملیش ناراحت بشه
۲
nima bagheri
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۱۷
زنده باد کی روش کبیر و امیدوارم مخالفان اش روز به روز به خفه خونی همیشگی در مورد فوتبال به طور کلی نزدیک و نزدیک تر شوند
nima bagheri
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۳۳
دیگه این موضع کد خدا منشی حال بهم زن هر دو دارن اشتباه می کنن و به ریش ما می خندن و دعوا رو بس کنید بذارید لذت فوتبال ببریم و این قبیل مواضع اخته و رندانه دوره اش گذشته اینجا یه جنگه که یه طرفش یه کمپین مشکوک راه افتاده تا زیر آب کی روش رو بزنه و یه طرفش کی روش مبارزه که داره جلوی اینا می ایسته تا بتونه یه میراث ماندگار تو فوتبال ایران باقی بذاره و به معمار فوتبال نوین ایران بدل بشه و چون شخصیت حقیقی خیلی ها رو شناخته داره اونا رو افشا می کنه و این خوبه و باید از حرف های کی روش و این خشم و عصبانیت اش دفاع کرد از قضا چون برای خیلی از این دوزاری های(اعم از مثلا روزنامه نگار تا کارشناس و مربی خارجی درجه دو و ایرانی و...) ماندگاری کی روش در مقام معمار نوین خیلی سنگین تموم میشه ماندگاری ای که به زعم خیلی ها با توجه به کارهای زیربنایی و فنی و... که کرده همین الان حاصل شده ولی برای ثبت شدن در ذهنیت نتیجه گرا و بی حافظه ایرانی یک قهرمانی در آسیا لازمه که دیگه موی لای درز جایگاه کی روش نره برای همین برانکو و دیگران دارن مذبوحانه به حملاتشون به تیم ملی ادامه میدن تا بلکه مسیر قهرمانی رو منحرف کنن و بهتره به قول کی روش این فرد باهوش و نابغه را «تنها بگذاریم»...
۱
واگ واگ پرسپولیسی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۶
امیر خسین احمق احمق تر تویی که بازی باشگاهی دید ملی داره جهان سومی الاغ نفهم حتی تو بازی رم و لیورپول تو باشگاه های اروپا طرفدارهای لاتزیو تو قسمت لیورپول نشسته بودند تا جنازه رم بیاد از زمین بیرون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر