فهرست
تنها گزینه خرید گل‌محمدی لو رفت
تنها گزینه خرید گل‌محمدی لو رفت

تنها گزینه خرید گل‌محمدی لو رفت

آی اسپورت - اگرچه در روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن شهریار مغانلو انجام داد اما رقم رضایتنامه این بازیکن و مبلغ درخواستی مهاجم سابق پیکان باعث شد تا او از سرخها دور و به تراکتور نزدیک شود.

بعد از  منتفی شدن احتمالی حضور شهریار مغانلو در پرسپولیس در فضای مجازی از حامد پاکدل به عنوان گزینه بعدی یحیی گل‌محمدی نام برده شد. مهاجم آلومینیوم اراک اما در لیست یحیی نیست و او تصمیم گرفته تا نیم فصل دوم را هم با داشته های فعلی اش در فاز هجومی آغاز کند. سرمربی پرسپولیس اما یک ماموریت ویژه برای مدیریت باشگاه در نظر گرفته است.

یحیی با توجه به کمبود مدافع تخصصی از مدیران باشگاه خواسته تا در ادامه نقل وانتقالات علی نعمتی بازیکن شهر خودرورا به خدمت بگیرند. بازیکنی که پیش از این اعلام کرده بود در این شرایط نمی‌خواهد مهدی رحمتی را تنها بگذارد اما در صورتی که روابط دو باشگاه پرسپولیس و شهر خودرو با پرداخت مبلغ رضایتنامه گل‌محمدی به شرایط عادی برگردد با توجه به نیاز این تیم به یک هافبک بازیساز مانند حسین پور، احتمال انتقال نعمتی به جمع سرخهای پایتخت بالا خواهد رفت.

باید منتظر ماند و دید تکلیف بدهی پرسپولیس به شهر خودرو چه زمانی روشن خواهد شد و آیا مدیران پرسپولیس موفق به جذب تنها بازیکن باقیمانده در لیست یحیی خواهند شد یا نه. 

 

خبر ورزشی 

۸    
آی اسپورت
2021-02-24 09:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر