فهرست
اولین کلین شیت بدون رحمتی: طلسم شکن
اولین کلین شیت بدون رحمتی: طلسم شکن

اولین کلین شیت بدون رحمتی: طلسم شکن

آی اسپورت – آمار استقلال بدون مهدی رحمتی در سال‌های اخیر، ناامید کننده بود. استقلال فصل پیش، 4 بازی مهدی رحمتی را در اختیار نداشت و هر 4 بازی گل خورد. سه تیم از 4 تیمی که به استقلال بدون رحمتی گل زدند، استقلال اهواز و ملوان و سیاه جامگان در حال سقوط بودند. این فصل هم رحمتی، هفته اول و آخر نیم فصل اول را بخاطر محرومیت و نیمکت نشینی از دست داد و هر دو بازی، دروازه استقلال باز شد.

حسین حسینی در بازی این هفته با نفت، سرانجام این طلسم را شکست و اولین کلین شیت استقلال در دو فصل اخیر بدون رحمتی را بدست آورد. بجز لیگ چهاردهم که رحمتی در استقلال نبود، استقلال در 5 فصل دیگر هیچ کلین شیتی بدون او نداشت! لیگ‌های یازدهم و دوازدهم و سیزدهم، رحمتی هیچ بازی را از دست نداد. لیگ پانزدهم و شانزدهم استقلال تا قبل از این هفته در غیاب او، از همه حریفانش گل خورد.

رکورد رحمتی 35 ساله، توسط رقیب 24 ساله‌اش شکسته شد و حالا، بازی بدون او برای استقلالی‌ها به معنی گل خوردن و نبردن نیست. استقلال قصد خرید دروازه‌بان جدیدی را هم ندارد و حسینی، می‌تواند منتظر روزهای بزرگتر باشد. روزهایی که بدون سایه رحمتی، شماره یک استقلال را به نام خودش بزند.

۵    
آی اسپورت
2017-01-14 15:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر