فهرست
کنفرانس بارسا-اتلتیکو؛ نیاز به هواداران
کنفرانس بارسا-اتلتیکو؛ نیاز به هواداران

کنفرانس بارسا-اتلتیکو؛ نیاز به هواداران

آی‌اسپورت- انریکه، سرمربی بارسلونا در نشست خبری پیش از بازی با اتلتیکو مادرید حاضر شد.

بارسا-اتلتیکو: این بازی از جنبه‌های مختلفی حساس و خطرناک است. از یک جهت ما نتیجه‌ای عالی در بازی رفت کسب کرده‌ایم و همین کار را برای اتلتیکو دشوار کرده و از جهت دیگر اتلتیکو چیزی برای از دست دادن ندارد، ریسکی بازی خواهد کرد و شرایط سختی برای ما رقم می‌زند. ما بدون توجه به نتیجه بازی رفت قدم به میدان خواهیم گذاشت و به چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنیم. هرگز برای مساوی بازی نخواهیم کرد. اتلتیکو فشار و پرسی شدیدتر از بازی رفت به ما وارد خواهد کرد؛ پس باید بیش از پیش مراقب باشیم.

حمایت هواداران: در چنین دیدار مهمی، بیش از همیشه به حمایت هواداران نیاز داریم. کمک آنها حیاتی است. هواداران می‌توانند با تشویق‌های خود، انگیزه بازیکنان را دوچندان کنند. فردا اتلتیکو چیزی برای از دست دادن ندارد و همه تلاشش را برای جبران خواهد کرد و ما باید راه حلی برای مقابله پیدا کنیم. کمک هواداران می‌تواند بسیار موثر باشد.

وضعیت مصدومان تازه رسیده: تصمیم به تعویض پیکه بین دو نیمه بازی با بیلبائو تصمیم درستی بود. او امروز به تمرینات بازگشت و فردا باید ببینیم وضعیتش برای بازی کردن چگونه خواهد بود. اینیستا و بوسکتس هم شرایط خوبی دارند و فردا ممکن است بازی کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-07 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۱۰
اتلتیکو می تونه برگرده اونا تو لیگ قهرمانان هم بازی رفت رو دو یگ باختن اما بازی برگشت با وجود حمایت داور دو هیچ بردن فقط یکم از لحاظ ذهنی باید آماده بشن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر