فهرست
پیشنهاد اغواکننده یک شرکت برای همکاری با پرسپولیس
پیشنهاد اغواکننده یک شرکت برای همکاری با پرسپولیس

پیشنهاد اغواکننده یک شرکت برای همکاری با پرسپولیس

آی اسپورت - تحقق فوتبال حرفه‌ای در ایران، در گروه درآمدزایی باشگاه‌ها از بخش‌های مختلفی مانند حق پخش تلویزیونی، تبلیغات محیطی، البسه و اسپانسرهای مالی یک باشگاه است که متاسفانه تاکنون هیچ کدام از این موارد به صورت کامل در فوتبال ایران تحقق نیافته است. به همین دلیل مشکلات تیم‌های ایرانی در چند سال اخیر زیاد شده که شاید مهمترین آن نیز بدهی‌های سنگین مالی این باشگاه‌ها باشد. موضوعی که با جدی شدن موضع‌گیری‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا حتی ممکن است به قیمت از دست دادن فعالیت این باشگاه‌ها از حضور در لیگ قهرمانان آسیا منجر شود.

پرسپولیس یکی از این باشگاه‌هاست که علیرغم طرفداران زیاد و وجود حامی مالی ثابت و انحصاری در سه سال اخیر هنوز نتوانسته درصد کوچکی از مشکلات مالی‌اش را حل کند. پرسپولیس در عین داشتن بیشترین پتانسل برای درآمدزایی، ناموفق ترین تیم در کسب درآمد بوده، موضوعی که اگر جدی گرفته نشود زنگ خطری برای این تیم پرطرفدار خواهد بود.

جمیع این مشکلات باعث شده، پرسپولیسی‌ها به دنبال راهکاری برای حل این مشکل بزرگ باشند. این تیم به واسطه موهبت بزرگ داشتن هوادرانش، سوژه بسیار خوبی برای شرکت‌های بزرگ است. اکنون شنیده شده که یک شرکت بزرگ تولید کننده مواد شوینده، خواستار همکاری بلند مدت با پرسپولیس است و این پیشنهاد را به مسوولان وزارت ورزش نیز ارائه کرده است. این شرکت در پیشنهاد خود، قول تامین تمام منابع مالی پرسپولیس در طول فصل را داده و خواستار عقد قرارداد ۱۵ساله با این باشگاه است که در آینده هر دو طرف بیشترین استفاده را از این قرارداد خواهند داشت.

پیشنهاد «هوم‌کر» ظاهرا مورد موافقت ضمنی وزارت ورزش هم قرار گرفته و در صورتی که این قرارداد نهایی شود، نماینده این شرکت به عضویت هیات مدیره پرسپولیس در خواهد آمد و حمایت مالی نیز آغاز خواهد شد. در صورتی که قرارداد میان دو طرف حاصل شود، پرسپولیسی ها می‌توانند با درآمدزایی از بخش‌های دیگر، فکری هم به حال بدهی‌های خود بکنند. این شرکت تولید کننده مواد شوینده، هم‌چنین درباره حمایت از تیم ملی فوتبال در راه جام‌جهانی نیز اعلام آمادگی کرده و به احتمال زیاد یکی از اسپانسرهای تیم ملی در روسیه 2018 خواهد بود.

 

ایسنا

۳۳ ۸  
آی اسپورت
2017-08-15 12:31:00
نظر دهید

۸ نظر
شاهین
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۳۴
اگر پشت ِ این قرارداد بچه های دارای ژنِ خوب و داورزنی و امثال کفاشیان نباشد، می توان به آن فکر کرد و آن را منعقد کرد.
۱۵‌سال زمان زیادی است و ممکن است در ادامه باعث سو استفاده همین شرکت شود، کاری که همراه اول کرد
پس مراقب باشید.
یاشار تبریزلی
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۳۷
بیخود نبود عمری به عشق لنگ دوستت داشتیم!
آخر عاقبت هم مواد شوینده! اسپانسرت شد!
دوستت داریم ای عامل تمیزی و پاکیزگی!
خخخخخخخ
۳ ۲
احمد
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۶
عمو تیمت چندمه؟ بین چند تا تیم؟
اون پایین هوا خوبه؟
۸
مثلث
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
امیرپور کجاس سانسورچیای سایتشو ببینه؟ :)
حالا تا الان که خشکه بود، ایشالا با مواد شوینده کمتر بهتون فشار میاد موقع بازی..
۳
امید از تفت
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
15 سال مسخره هست. حداکثر حداکثر 5 سال ولی شرایطی تعیین بشه که در صورت عملکرد خوب تا 1 سال قابل تمدید باشه. البته یکسال اول باید آزمایشی باشه تا حسن نیتش هم ثابت بشه
۵
AVA-86
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۱
عمرا وزارت ورزش دار دسته داورزنی بذارن پرسپولیس از زیر بیرقشون بیاد بیرون. هر سال چندین میلیارد تومن دارن از کنار پرسپولیس بی دردسر پول درمیارن اونوقت اجازه بدند یه شرکت با ریشه آلمانی بشه اسپانسر پرسپولیس!
۴
میم
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۷
کاملا مشخصه ؛ پرسپولیس الان جز 8 تیم آسیاست و احتمال صعود به دور بعد هم دور از دسترس نیست. همچنین در فصل بعد لیگ قهرمانان حاضر خواهد بود. همین طور بازی های لیگ. قطعا تبلییغ در کنار پرسپولیس کمخرج تر از تبلیغ در صدا و سیماست! و بازدهی بهتری هم داره. که برای همچین شرکتی با اهداف خاص و کوتاه مدت اما با ادعای بلند مدت!
وضع تیم ملی هم همین طوره: تیمی که صعود کرده به جام جهانی و در سال بعد جام ملت ها رو هم در پیش داره!
وگرنه اینا قبلا کجا بودن؟!
۱
شهرام
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۲۰
هوم کر نهایت پاکیزگی خخخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر