فهرست
شایعه جذاب؛ منچستریونایتد به دنبال جذب زلاتان
شایعه جذاب؛ منچستریونایتد به دنبال جذب زلاتان

شایعه جذاب؛ منچستریونایتد به دنبال جذب زلاتان

آی اسپورت - گزارش های رسیده حکایت از آن دارد که منچستریونایتد به دنبال همکاری مجدد با زلاتان ابراهیموویچ ستاره 38 ساله سوئدی است. پیش از پیوستن به لس آنجلس گلکسی در سال 2018، زلاتان برای دو فصل در منچستریونایتد حضور داشت و در 53 بازی برای این تیم 29 گل به ثمر رساند. اکنون توتومرکاتووب گزارش داده منچستریونایتد که مصمم به جذب یک مهاجم برای تقویت خط حمله است، ممکن است به جذب دوباره زلاتان ترغیب شود.

زلاتان در دوران حضور در اولدترافورد به همراه یونایتد قهرمانی در جام خیریه و لیگ اروپا را تجربه کرد و در جریان برتری 3-2 منچستر برابر ساوتهمپتون در فینال جام اتحادیه فصل 17-2016 زننده دو گل بود.

بعد از خروج روملو لوکاکو و آلکسیس سانچز به مقصد اینترمیلان، جذب یک مهاجم به اولویت سران یونایتد بدل شده و بعد از لینک شدن نام هایی نظیر ماریو مانژوکیچ و فرناندو یورنته به یونایتد در تابستان، اکنون نوبت به زلاتان رسیده است. زلاتان در لس‌آنجلس دوران درخشانی را پشت سر گذاشته و در 58 بازی برای گلکسی 53 بار موفق به گلزنی شده است. قرارداد زلاتان با گلکسی تنها تا پایان فصل 2019 اعتبار داشت و به نظر می‌رسد بازگشت به اروپا هدف ستاره سوئدی است.

پیش از این والتر ساباتینی مدیرورزشی بین الملل باشگاه بولونیا عنوان کرده بود زلاتان حاضر است برای کمک به سینیشا میهایلوویچ به بولونیا بیاید و در ادامه، مسئول لیگ MLS از پیوستن زلاتان به میلان خبر داد. به نظر می‌رسد برای تعیین تکلیف زلاتان باید تا ژانویه 2020 صبر کرد.

     
آی اسپورت
2019-11-11 02:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر