فهرست
نمایش بد حقدوست/ دریغ از حتی یک پاس معمولی
نمایش بد حقدوست/ دریغ از حتی یک پاس معمولی

نمایش بد حقدوست/ دریغ از حتی یک پاس معمولی

آی اسپورت- مجتبی حقدوست با اصرار فراوان علیرضا منصوریان راهی استقلال شد. بازیکنی که اگر گل فصل قبلش به پرسپولیس را از کارنامه اش حذف کنیم، دیگر چیزی نمی ماند. حقدوست با قراردادی قرضی و تا انتهای فصل به استقلال آمد و جلوی قراردادش مبلغ 100 میلیون تومان نوشته شده است.

حقدوست برابر ملوان نوین برای اولین بار در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت. منصوریان با نیمکت نشین کردن اسماعیلی، از شماره 74 در ترکیب تیمش استفاده کرد ولی نمایش بدی داشت و ثابت کرد خریدش را می توان در زمره سبد نقل و انتقالاتی ضعیف منصوریان کنار باقری و افشین و غفوری و رحمانی و بقیه نوشت.

حقدوست در ترکیب 2-4-4 لوزی شکل استقلال رای جلویی خط میانی این تیم بود و وظیفه اش هم دادن پاس های خطرناک بود ولی حقدوست حتی برای یک بار هم نتوانست این کار را انجام بدهد. یک بازیساز آنهم در استقلال نمی تواند برابر تیمی از لیگ محلات، پاسی عمقی بدهد و قلب خط دفاع حریف را شکست بدهد و آنگاه منصوریان معتقد است حقدوست در لیگ و آسیا به کمک تیمش می آید.

تنها حرکت حقدوست در تمام 90 دقیقه بازی، ضربه ای بود که روی پاس رضایی به سمت دروازه حریف زد و دروازه بان ملوان نوین با یک دست دفع و راهی کرنرش کرد. همین نکته ای است طعنه آمیز؛ بازیکنی که قرار است مبدا تمام پاس های استقلال در یک سوم دفاعی رقبا باشد تنها یک بار دیده می شود آنهم وقتی زننده ضربه است نه ارسال کننده پاس!

 

۳    
آی اسپورت
2016-10-01 19:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر