فهرست
پیکان - سایپا/ دربی آقامعلم ها
پیکان - سایپا/ دربی آقامعلم ها

پیکان - سایپا/ دربی آقامعلم ها

با حضور دوباره پیکان در رقابت های لیگ برتر، دربی خودروسازها بار دیگر در تقویم این رقابت ها گنجانده شد. سایپا و پیکان، نبرد آقا معلم های فوتبال ایران است که هیچکدام شان فصل گذشته را به خوبی به پایان نبرده اند. این مسابقه ساعت 19:30 پنج شنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.

هم جلالی و هم ابراهیم زاده، فصل بسیار سختی را پیش روی خود دارند. جلالی که مدتی پیش به سبب بیانیه نویسی های تند و تیز علیه سرمربی تیم ملی، به چهره های لازم السرزنش در شبکه های اجتماعی تبدیل شده بود، باید تلاش کند تا تیمش را از نمایش کم فروغ هفته گذشته برابر نفت مسجدسلیمان به سمت یک بازی بهتر در زمین پیکان سوق دهد. او خوب می داند که ادامه این شروع بد، به چه میزان کنایه ها در مورد عملکرد او را افزایش خواهند داد. در مقابل اوضاع برای ابراهیم زاده نیز پرفشار دنبال خواهد شد. باشگاه پیکان هزینه های بسیار زیادی را در فصل نقل و انتقالات انجام داده و مدیران این باشگاه حداقل به قرار گرفتن در منطقه نبرد برای کسب سهمیه آسیا می اندشیدند. جایگاهی که بعد از نمایش هفته اول این تیم قابل پیش بینی نبود.

دیدار کم تماشاگرترین های لیگ برتر، در مجاورت سکوهای خالی برگزار خواهد شد. در نبرد نارنجی های و آبی ها، جلالی بیشتر روی مهره های هجومی اش یعنی میداوودی و سیدصالحی حساب باز می کند و ابراهیم زاده امیدوار است رحمتی دیگر گلِ بد نخورد و تبدیل  به همان دروازه بانی شود که هر فصل در جنگ کلین شیت ها تا روز آخر به اول شدن امیدوار است.پ

نوع خریدهای پیکان موجب شده بسیاری از تعقیب کنندگان فوتبال ایران، این تیم را ورژن تازه ای از استیل آذین بدانند. تیم ثروتمند و پرستاره هایی که خیلی زود رو به زوال رفت. داستان اعتراض فشنگچی به تعویض در هفته اول، نشان می دهد این عقیده چندان بیراه نیست. آنچه که می تواند تیم تهرانی را از این مسیر دور کند، در درجه اول گرفتن نتایج ایده آل است.

 

 

 

 

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-06 18:17:23
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۱
لازم السرزنش؟؟؟ :))
علی
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۷
خوشم میاد جلالی بدجور شما خبرنگار ها رو سوزونده ها که هنوزم ازش عقده دارید...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر