فهرست
منچسترسیتی رقیب جدید رئال برای خرید فالکائو
منچسترسیتی رقیب جدید رئال برای خرید فالکائو

منچسترسیتی رقیب جدید رئال برای خرید فالکائو

آی اسپورت - امروز لا گاتزتا گزارش داد که رئال مادرید برای خرید رادامل فالکائو رقیب جدیدی را پیش روی خود می بیند. در حالی که هفته هاست بحث انتقال ال تیگره به مادرید نقل محافل رسانه ای جهان است امروز خبر رسید که باشگاه منچستر سیتی نیز خود را برای ارائه یک پیشنهاد وسوسه انگیز به این مهاجم ارزشمند آماده می کند.

فالکائو چند روز پیش پس از 6 ماه دوری از میادین در امیریتس کاپ به میدان رفت و در هر دو بازی ای که برای موناکو انجام داد نشان داد که مصدومیتش را به دست فراموشی سپرده است.

او حتی در برابر آرسنال زننده تک گل برتری بخش تیمش نیز بود. با این وجود منچستر سیتی با همان مشکل باشگاه پی اس جی مواجه است. مشکل عدم رعایت فیرپلی مالی که این باشگاه را مجاب ساخته تا در این فصل در بازار نقل و انتقالات محتاط تر عمل کند.

آنها قصد دارند تا در این فصل فالکائو را بصورت قرضی به تیم خود منتقل کرده و در عوض سال آینده با رقمی نجومی او را مال خود کنند.برای این کار سران سیتی مجبورند جووتیچ را به یووه بفروشند یا اینکه به فیورنتینا بازگردانند.

تا دیروز رئال ماردید تنها مقصد احتمالی فالکائو به حساب می آمد اما حالا مشخص شده است که قهرمان فعلی انگلیس نیز به عنوان رقیب رئال به میدان امده است. دوشنبه همین هفته خورخه مندس ایجنت فالکائو در برنابئو بصورت خصوصی با فلونرتینو پرز دیدار داشت و یکی از مباحث اصلی بین آنها در مورد انتقال فالکائو به رئال بود.

باید ببینیم که در روزهای آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد

     
آی اسپورت
2014-08-06 18:41:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر