فهرست
تمرین امروز رئال؛ رقابت ناواس، لوپس و کاسیاس برای پیراهن شماره یک
تمرین امروز رئال؛ رقابت ناواس، لوپس و کاسیاس برای پیراهن شماره یک

تمرین امروز رئال؛ رقابت ناواس، لوپس و کاسیاس برای پیراهن شماره یک

آی اسپورت - تمرین دیروز رئال مادرید در ساعت 16 و در گرمای 34 درجه شهر مادرید هرچقدر که برای کیلور ناواس رویایی بود؛ برای کاسیاس و دیه گو لوپس به مثابه یک جهنم کوچک بود.

ایکر و لوپس تمریناتی روتین در آمریکا همراه با خسوس و پاچکو، پشت سر گذاشته بودند. اما از دیروز و با اضافه شدن رقیبی قدرتمند بنام ناواس، همه چیز شکل جدی تر و البته پرتنش تر به خود گرفت.

دیرو یک رقابت و جدیت خاصی در تمرین این سه دروازه بان مشاهده می شد.این اولین تمرین ناواس پس از یک ماه استراحت بود.

ویلیام وکی به کمک کانالس وظیفه تمرین دادن این سه دروازه بان را بر عهده داشتند و برای هر یک، تمرینی جداگانه منظور شده بود. اما دوربین های خبرنگاران کوچکترین حرکات سه دروازه بان را زیر نظر داشتند. هر دفع توپ هر شیرجه و هر گلی که دریافت می کردند بحث جداگانه ای را موجب می شد.

در بازی درون گروهی که در زمین شماره 2 والدبباس برگزار شد؛ ابتدا ایکر و دیه گو درون دروازه ایستادند. ناواس پشت دروازه کاسیاس نظاه گر بازی بود. تنها 5 دقیقه بعد او جای ایکر درون دروازه ایستاد و این بار کاسیاس بود که بازی رقیب جدید خود را به تماشا می نشست. البته از زاویه ای دیگر. او تمام مسافت کنار زمین را طی کرد تا به پشت دروزاه لوپس برسد.

هر 5 دقیقه، ویلیام وکی تصمیم می گرفت تا یک دروازه بان را بیرون بکشد و تا انتهای بازی این ترتیب رعایت شد.

در هر صورت اولین تمرین رئال با سه دروازه بان شاخصش اینگونه به پایان رسید. حال همه منتظر روزهای آینده هستند تا ببینند نهایتا از بین کاسیاس و لوپس کدام یک باشگاه را ترک خواهند کرد

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-06 19:25:15
نظر دهید
۱ نظر
مسرور
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۰
کاسیاس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر