فهرست
کرانچار: همین که شاکله‌ی اصلی حفظ شد، عالی است
کرانچار: همین که شاکله‌ی اصلی حفظ شد، عالی است

کرانچار: همین که شاکله‌ی اصلی حفظ شد، عالی است

آی‌اسپورت-زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم سپاهان پس از شکست پیکان تهران راهی تبریز شده است تا دومین پیروزی خود را در تبریز کسب کند و طلسم تساوی‌های سپاهان برابر گسترش فولاد را بشکند. کرانچار در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

گسترش فولاد تبریز-سپاهان؛ اهمیت این دیدار چقدر است؟

حضور پرتعداد خبرنگاران در این نشست خبری نشان از اهمیت بازی فردا (پنجشنبه) دارد.

با انگیزه زیادی وارد مسابقات شده‌ایم و می‌خواهیم با درس گرفتن از دیدارهای تدارکاتی‌مان نتایج خوبی کسب کنیم.

گسترش فولاد تبریز؛ سخت یا آسان، کدام است؟

ما در بازی گسترش فولاد و استقلال خوزستان ناظری به اهواز فرستاده بودیم تا از نزدیک عملکرد این تیم را ارزیابی کند، علاوه بر آن با تماشای فیلم این دیدار متوجه شدیم که گسترش فولاد تیم باکیفیتی است. از بازیکنانم انتظار دارم خودشان را تجهیز کنند و بازی باکیفیتی مقابل حریف تبریزی ارائه دهند.

فوتبال ایران؛ پس از جام جهانی پوست انداخته است؟

تغییرات بوجود آمده قابل رؤیت است و خود ما در تیم سپاهان این تغیر شیوه را داشتیم و بازیکنانی خریداری کردیم که با این تغییرات نیازهایمان را برطرف کنند. ما امسال 5 بازیکن گرفتیم که هر کدام از این بازیکنان در پست‌های خاصی برای تیم نیاز بود و معتقدم با در اختیار داشتن این بازیکنان می‌توانیم به نتایج مورد نیاز برسیم.

فصل نقل و انتقالات؛ انتظارات شما در این فصل از مدیریت برآورده شد؟

به محض اینکه فصل قبل تمام شد ما نشست‌هایی با هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه برگزار کردیم که اصلی‌ترین هدف ما حفظ شاکله اصلی تیم بود و به غیر از امید ابراهیمی تمامی نفراتی که می‌خواستیم در تیم ماندند. در مورد ابراهیمی هم او خودش دوست نداشت در سپاهان بماند و خواست که به استقلال برود.

شرایط بد ورزشگاه الغدیر؛ در این شرایط تمام توانائی‌های فنی گسترش قابل رویت بود؟

طبق مسائلی که آنالیزور ما مطرح کرده است، گسترش فولاد علیرغم اینکه در اهواز میهمان بود و زمین کیفیت لازم را نداشت، هجومی بازی کرد، تا دقیقه 89 با یک گل از حریف خود پیش بود و احتیاط می‌کرد تا دروازه‌اش باز نشود. ما با این دیدگاه وارد زمین می‌شویم که مقابل یک تیم خوب و سامان یافته قرار گرفته‌ایم.

     
آی اسپورت
2014-08-06 20:45:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر