فهرست
پیشنهاد اتلتیکو به چلسی:معاوضه میراندا با شورله
پیشنهاد اتلتیکو به چلسی:معاوضه میراندا با شورله

پیشنهاد اتلتیکو به چلسی:معاوضه میراندا با شورله

آی اسپورت - بر کسی پوشیده نیست که مورینیو علاقه بسیاری دارد تا مدافع برزیلی اتلتیکو \" میراندا \" را به چلسی بیاورد. با این وجود باشگاه اتلتیکو صراحتا اعلام داشته که با مبلغ پایین تر از 25 میلیون یورو اجازه جدایی این بازیکن را صادر نخواهد کرد.

به همین دلیل چند هفته ای است که مذاکرات دو باشگاه به بن بست رسیده است. اما امروز دیلی اکسپرس گزارش داد که اتلتیکو قصد دارد تا برای خرید شورله از چلسی میراندا را به این باشگاه واگذار کند. بطور حتم قهرمان اسپانیا علاوه بر واگذاری میراندا باید مقداری پول نیز به خزانه آبی های لندن واریز کند .

دیه گو سیمئونه رویای مثلث تهاجمی گریزمان-شورله و ماندزوکیچ را در سر دارد و با توجه به علاقه چلسی به خرید میراندا، احتمال رخ دادن این معاوضه دور از ذهن نیست.

اتلتیکو می تواند بجای میراندا از آلدرویلد بلژیکی استفاده کند و شاید چندان غیبت این برزیلی را حس نکند. در انگلستان به پافشاری زیاد مسئولان اتلتیکو بر خرید شورله تاکید می کنند؛ با این وجود هنوز مسئولان چلسی جواب روشنی به سران اتلتیکو نداده اند.

هفته گذشته بود که مورینیو در یک مصاحبه اعلام داشت که شورله غیرقابل ترانسفر است. همه چیز در حال حاضر منوط شده به نظر نهایی آقای خاص.

با توجه به اظهارات پیشین این مربی شاید احتمال خروج شورله از چلسی بعید به نظر برسد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-06 22:59:53
نظر دهید
۲ نظر
امین چلسی !
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۶
شورله ؟! خنده داره...
مسرور
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۵
یک معامله پر منفعت و هوشمندانه برای اتلتیکو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر