فهرست
بارسلونا 0-1 ناپولی، کلودیو براوو پیروزی را به ناپولی هدیه کرد
بارسلونا 0-1 ناپولی، کلودیو براوو پیروزی را به ناپولی هدیه کرد

بارسلونا 0-1 ناپولی، کلودیو براوو پیروزی را به ناپولی هدیه کرد

آی اسپورت - بارسلونا و ناپولی امروز در شرایطی در ژنو رودرروی یکدیگر قرار گرفتند که هر دو تیم غایبین سرشناسی در ترکیب خود می دیدند. بخصوص بارسلونا که تقریبا با تیمی نصفه و نیمه پای به این مسابقه گذاشته بود.

غیبت مسی،نیمار،ماسچرانو،ژاوی و... کاملا به چشم می آمد. بارسلونا تقریبا در هر سه مسابقه پیش فصل خود تیمی دور از ایده های مطرح شده مربیش نشان داده است.

تیمی که هنوز به بلوغ تاکتیکی موردنظرش نرسیده و البته به نظر می رسد که بازگشت بازیکنان اصلی این تیم بتواند بارسلونا را از این حال و روز خارج کند.

کلودیو براوو در بازی امروز نمایش متوسطی داشت و ضمن دفع یک توپ خوب در صحنه گل ناپولی اشتباه بچه گانه ای را مرتکب شد. با دیدن این بازی انریکه به هواداران بارسا حق خواهد داد که خواهان فیکس شدن تراشتیگن هستند.

ناپولی در این بازی با وجود اینکه بازیکنان مهمی را روی نیمکت داشت از لحاظ سازماندهی تیمی برتر از بارسلونا نشان داد. بارسلونا هم تیمی بود که نشان داد در نبود بازیکنان شاخصش یک تیم متفاوت و به دور از اندازه های واقعیش است.

در نیمه اول بارسلونا مثل همیشه مالکیت بازی را در اختیار داشت. هجومی تر بود و فرصت های نصفه و نیمه ای را هم خلق می کرد. در عوض ناپولی بازی دفاعی تری از خود ارئه می داد.در این نیمه،آنها یک فرصت خوب را از دست دادند.

در نیمه دوم بارسا دو بار توسط پدرو می توانست دروازه تیم ایتالیایی را باز کند که در هر دو بار دروازه بان ناپولی، رافائل موفق تر عمل کرد.

سرانجام در دقیقه 80 بازی براوو با دو اشتباه خود ناپولی را صاحب گل کرد. در ابتدا دفع توپ ناقص او که پشت محوطه جریمه به زمائیلی رسید و سپس رها شدن توپ از دستان او که نتوانست شوت محکم این بازیکن را به خوبی مهار کند.

توپ در عین ناباوری وارد دروازه بارسا شد و بدین ترتیب کاتالان ها اولین شکست خود در مسابقات پیش فصل را تجربه کردند.


ناپولی:

1 - N Cabral; Maggio (Mesto, min.46), Koulibaly, Albiol, Britos (Choulam, min.46), Jorginho (Inler, min.61), Gargano (Dzemaili, min.72) Callejón (Vargas, min.72, Insigne (Mertens, min.61), Hamsik (Zúñiga, min.72) y Zapata (Michu, min.46).

بارسلونا :


0 - Barcelona: Bravo; Montoya, Piqué (Edgar Ié, min.60), Bartra (Bagnack, min.75), Jordi Alba (Grimaldo, min.60), Sergio Busquets (Samper, min.60), Rakitic (Halilovic, min.60), Iniesta (Sergi Roberto, min.60), Rafinha (Deulofeu, min.75), Munir (Sandro, min.60) y Pedro (Adama, min.75).


گل : 1-0: Dzemaili, min.80
  ۴  
آی اسپورت
2014-08-07 02:10:10
نظر دهید
۴ نظر
نام و نام خانوادگی‏‎:‎‏ بوشهری
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۳۶
امسال که بارسابازیکن داره،مربی نداره!‏‎ ‎
مجتبی
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۶
خخخخ فکرشو بکن از دقیقه 60 بارترا شده بود کاپیتان بعدش مونتویا.یعنی هیچکی نبود.همه جوون بودن
بهرام بارسا
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۳
امثال مجتبی که معلومه سن و سالشون زیر 14 ساله لطف کنن قبل از نظر دادن فکر کنن و هر چرت و پرتیو ننویسن . یعنی چی که بارترا کاپیتان شد بعد اونیکی . هیچ کی نبود ... چه فرقی داره ژاوی مگه از روز اول کاپیتان بود؟ از بجایی باید شروع بشه دیگه بچه جان . بارسا بازیکنای خوبی گرفته . مربیشم عالیه . هللوویچ واسه بارسای بی هست که تازه اومده و لی باید تیم اصلی بازی کنه . چون عالیه ...براوو هم اشتباه بدی کرد ولی مهم نیست ... زنده باد بارسا .
مجتبی
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۹
آقا بهرام من خودم بارسایی دو آتیشه م.بازی رو هم کاملا دیدم.الان حرفای تو چه ربطی داشت؟من نمیگم چرا بارترا کاپیتان شده.بایدم میشد چون باسابقه ترین بود تو زمین.من میگم ناپولی تیم دوم بارسا رو شکست داده نشونه شم اینکه بارترا کاپیتان بوده.من نمیدونم چه ربطی به ژاوی داشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر