فهرست
ستارگان ام ال اس 2-1 بایرن مونیخ؛ شکست باواریایی ها در ینگه دنیا
ستارگان ام ال اس 2-1 بایرن مونیخ؛ شکست باواریایی ها در ینگه دنیا

ستارگان ام ال اس 2-1 بایرن مونیخ؛ شکست باواریایی ها در ینگه دنیا

آی اسپورت- بایرن مونیخ در دیداری دوستانه مقابل ستارگان MLS با نتیجه 2-1 شکست خورد.

در این دیدار که در پورتلند برگزار شد، برایان رایت فیلیپس و لاندن داناوان برای ستارگان MLS گل زدند تا این تیم برای دومین بار در 6 سال اخیر، در دیدارهای سالانه اش به پیروزی برسد. البته بازی در شرایطی به پایان رسید که پپ گواردیولا، سرمربی بایرن، که از تکل های خشن بازیکنان حریف در نیمه دوم به شدت عصبانی بود، حاضر به دست دادن با کالب پورتر، سرمربی ستارگان ام ال اس نشد.  از جمله تکل های خشن تیم ستارگان، تکل دقیقه 64 اوسوالدو آلونسو روی ژردان شکیری و همچنین تکل ویل جانسون روی باستین شواین اشتایگر در دقیقه 89 بود.

در این دیدار بایرن بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از اینکه چند موقعیت خوب را از دست دادند، توسط روبرت لواندوفسکی به گل رسیدند. این سومین گل ستاره لهستانی در دیدارهای پیش فصل بایرن بود. در دقیقه 8 بود که او با ضربه والی دیدنی، دروازه حریف را باز کرد.

در ادامه باز هم بایرنی ها مالکیت توپ را در اختیار داشتند اما ستارگان ام ال اس دو بار توسط کلینت دمپسی و تیری آنری موقعیت های خطرناکی روی دروازه تام اشتارک ایجاد کردند. در فاصله 8 دقیقه به پایان نیمه اول، همکاری شکیری و لواندوفسکی و ضربه ملی پوش سوئیسی، دروازه بان حریف را حسابی به زحمت انداخت.

نیمه دوم را ستارگان ام ال اس بهتر آغاز کردند و خیلی زود توسط رایت فیلیپس به گل رسیدند. پاس خوب اریک تورس و ضربه فیلیپس، در دقیقه 50 کار را مساوی کرد. بیست دقیقه بعد، لاندن داناوان روی پاس دیه گو والری، گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا ستارگان ام ال اس مقابل قهرمان آلمان به پیروزی برسند.

     
آی اسپورت
2014-08-07 10:06:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر