فهرست
نورافکن خط خورد؛ امیدی که ناامید شد
نورافکن خط خورد؛ امیدی که ناامید شد

نورافکن خط خورد؛ امیدی که ناامید شد

آی اسپورت – بعد از درخشش در بازی مقابل تیم ضعیف سیرالئون؛ امید نورافکن به شکل غیرمنتظره‌ای از لیست تیم ملی برای برگزاری دو بازی تدارکاتی مقابل تونس و الجزایر خط خورد. او دیروز با پیراهن شماره 10 تیم ملی مقابل سیرالئون به میدان رفت و یکی از بهترین‌های تیم ملی بود. او با سانتری زیبا پاس گل اول را به محمدرضا خانزاده داد و علی قلی‌زاده هم گل چهارم تیم ملی را روی ریباند شوت او به ثمر رساند. با این همه تاثیرگذاری مثبت، به نظر می‌رسید نورافکن حداقل در اردوی بعدی تیم ملی هم حاضر باشد اما وقتی فهرست نفرات دعوت‌شده به اردوی بعدی اعلام شد اثری از نام نورافکن نبود.

خط خوردن نام نورافکن از فهرست تیم ملی دلایل مختلفی دارد. اما احتمالا دلیل اصلی این است که او که یک بازیکن چندپسته است، در هیچ از یک پست‌ها، بهترین نفر موجود نیست! در پست دفاع چپ، میلاد محمدی و احسان حاج‌صفی گزینه های اول و دوم کی‌روش هستند، در پست وینگ چپ و راست هم تیم ملی با ترافیک نفراتی روبرو است که حداقل تجربه بیشتری از نورافکن دارند و به او ترجیح داده خواهند شد. در تمام این پست‌ها انتخاب‌های اول و دوم و شاید سوم کی‌روش هم مشخص شده‌اند و به نظر می‌رسد او دغدغه‌های مهم‌تری دارد که سعی دارد روی آنها تمرکز کند. مثلا پست هافبک دفاعی و جانشین سعید عزت‌الهی در بازی اول و یا هافبک مرکزی که قرار است پشت مهاجم بازی کند. به این ترتیب به نظر می‌رسد او هم مثل علی علیپور قربانی ترافیک در پست تخصصی خود شده  و احتمالا جام جهانی روسیه را از دست خواهد داد.

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-03-18 14:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امین لاجوردی
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
باید به نظر کیروش احترام گذاشت، انصافاً الان بقیه از امید سرترن، لااقل فعلا به پختگی لازم نرسیده، ولی واسه جایگزین هافبک دفاعی الان فرشید باقری خیلی آماده ست
۶ ۱
ضد لنگ
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
دو تا پاس گل داد توی بازی قبل. چی میگی؟ من خودم یکی از هواداران سرسخت کیروش هستم. اما دیگه این دونه کارش رو نمی فهمم. چرا این بدبخت رو حذف کرد.
۲
تاج اسیا
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۳۵
چیزی به نام تیم ملی نداریم . این تیم منتخب دوستان وزیر و رفقای پرسپولیسیشه .
۳
ميلاد
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۲۵
فعلا اون اميد از اين اميد جلوتر هست. ابراهيمي و حاج صفي فعلا در مركز قرار دارند. البته بايد ديد ايا نبود يك سرزن در وسط ميدان چه عاقبتي داره . يكي از خوبيهاي سعيد بازي هوايي بدون نقص اوست. زدن توپ اول در ميانه ميدان خيلي مهمه. اميد چهار سال ديگه تاره ٢٤ سالشه و كلي تجربه كسب كرده اميدوارم به اروپا بره. بعد از اندو يك بازيكن در همان اندازه جنگنده ولي با تكنيك مناسب.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر