فهرست
ژاوی: تنها حسرت دوران حرفه ای من، بازی نکردن کنار اسکولز است
ژاوی: تنها حسرت دوران حرفه ای من، بازی نکردن کنار اسکولز است

ژاوی: تنها حسرت دوران حرفه ای من، بازی نکردن کنار اسکولز است

آی اسپورت- ژاوی، هافبک باتجربه بارسا، از بازی نکردن در کنار پل اسکولز، هافبک سابق منچستریونایتد، به عنوان یکی از بزرگترین افسوس های دوران حرفه ای اش نام برد.

ژاوی که به تازگی از بازی های ملی خداحافظی کرد، در طول دوران حرفه ای اش به افتخارات زیادی از جمله سه قهرمانی در چمپیونزلیگ، دو قهرمانی در یورو و یک قهرمانی در جهان رسید اما او معتقد است که بازی کردن در کنار اسکولز می توانست کارنامه اش را پربار تر کند.

او به خبرنگاران گفت:\"هنگامی که به افتخاراتم به همراه اسپانیا و بارسلونا و بازیکنانی که در کنارشان بازی کرده‌ام فکر می‌کنم،  برای من غیر ممکن خواهد بود که افسوس چیزی را بخورم. شاید تنها حسرت من این است که هیچوقت کنار اسکولز بازی نکرده ام، ولی نه او منچستریونایتد را ترک کرد و نه من بارسلونا را ترک کردم.\"

ژاوی همچنین در مورد خداحافظی از بازی های ملی نیز گفت: \"من باید پس از یورو 2012 خود را بازنشسته می‌کردم، اما گذشته، گذشته است و فکر می‌کنم کاش این کار را کرده بودم. مسلماً جام جهانی برزیل برای ما بسیار نا امید کننده بود، ولی همیشه به اینکه بازیکن اسپانیا بوده‌ام افتخار کرده‌ام. ما مثل یک تیم به هم نزدیک بودیم حتی زمانی که شرایط خوب پیش نمی‌رفت.\"

     
آی اسپورت
2014-08-07 11:52:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر