فهرست
گواردیولا: پورتر باید جلوی تکل های بازیکنانش را می گرفت
گواردیولا: پورتر باید جلوی تکل های بازیکنانش را می گرفت

گواردیولا: پورتر باید جلوی تکل های بازیکنانش را می گرفت

آی اسپورت- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، پس از شکست 2-1 تیمش مقابل ستارگان ام ال اس، از اینکه کالب پورتر، سرمربی حریف، مانع از تکل های خشن بازیکنانش نشد، ابراز ناخشنودی کرد.

تکل های خشن بازیکنان ستارگان ام ال اس در نیمه دوم دیدار دو تیم، سرمربی اسپانیایی بایرن را به اندازه ای عصبانی کرد که در پایان بازی حاضر نشد با پورتر بدهد و پس از آن هم با داوران بازی، حسابی جر و بحث کرد. البته گواردیولا ادعا کرد به این دلیل با پورتر دست نداد که او را ندیده بود.

او به خبرنگاران گفت:\" من او را ندیدم. من تلاش می کنیم تا به قوانین احترام بگذاریم. من از تلاش بازیکنانم متشکرم. من نباید جلوی تکل های بازیکنان حریف را بگیرم. این وظیفه شخص دیگری است. نمی دانم او این کار را کرد یا نه.\"
پورتر هم که ترجیح می داد اتفاقاتی که موجب عصبانیت گواردیولا شده بود را کم اهمیت جلوه بدهد، گفت:\" این اتفاقات بخش کوچکی از دیدار امشب بود. واقعا دلیلی ندارد که بخواهم در مورد آن صحبت کنم. مربیان معمولا عصبانی می شوند. همانطور که گفتم، این دیدار چیزهای خوب زیادی برای گفتن داشت و دلیلی ندارد که بخواهیم فقط در مورد این ماجرا صحبت کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-07 12:03:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر