فهرست
پپ؛ بايد جام ببريم
پپ؛ بايد جام ببريم

پپ؛ بايد جام ببريم

آي‌اسپورت- گواردیولا نیمی از قرارداد سه ساله‌اش با سیتی را پشت سر گذاشته و هنوز موفق به کسب جامی در این تیم نشده است. این در حالی است که او در بایرن مونیخ با همین مدت قرارداد، توانسته بود جام‌های زیادی کسب کند. او در این فصل در لیگ‌برتر شکست‌ناپذیر بوده و توانسته نتایج خوبی کسب کند و با اختلاف صدرنشین است. حال گواردیولا مدعی شد که در صورتی که در کسب جام ناکام بماند، باید سیتی را ترک کند.

او گفت: «نمی‌دانم بازیکنان به قرارداد من چگونه نگاه می‌کنند؛ ولی تعهد خاطر من به تیم در فصل اول و این فصل هیچ شک و شبهه‌ای به وجود نمی‌آورد. یک سال دیگر اینجا خواهم بود و باید دید پس از آن چه خواهد شد. به این بستگی دارد که جام ببرم یا نه و آیا شایسته تمدید هستم یا نه. بنابراین خوشحالم که اینجا هستم. برای تمدید قرارداد با باشگاه های بزرگ باید پیروز باشید. اگر پیروز نباشید و جام نبرید، شایسته تمدید قرارداد نیستید. می‌خواهم پیروز باشم.»  

گواردیولا درباره مصدومن تیمش گفت:«آخرین اخباری که در اختیار من قرار گرفته حاکی از آن است که دانیلو خیلی نزدیک است. گابریل و کوین را نمی‌دانم. فکر می‌کنم تمرینات را شروع خواهند کرد؛ ولی نمی‌دانم چقدر نزدیک هستند.»

     
آی اسپورت
2018-01-06 11:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر