فهرست
رضا نوروزی؛ قاتلی که روزی بهترین بود !
رضا نوروزی؛ قاتلی که روزی بهترین بود !

رضا نوروزی؛ قاتلی که روزی بهترین بود !

آی‌اسپورت-رضا نوروزی مهاجم 31 ساله‌ی پرسپولیس تهران که در لیگ‌های دهم و یازدهم پیراهن فولاد خوزستان را برتن کرد و در لیگ دهم نیز موفق شد با زدن 24 گل آقای گل رقابت‌های لیگ برتر لقب گیرد، در لیگ چهاردهم درحالی در ورزشگاه غدیر اهواز برابر فولاد خوزستان به میدان خواهد رفت که پیش از این به همراه تیم‌های استیل‌آذین و نفت تهران برابر تیم رویائی خود به میدان رفته است و از قضا با پیراهن این دو تیم نیز دروازه‌ی فولاد خوزستان را گشوده است و تنها در دو مسابقه موفق به زدن گل نشده است.

به گزارش آی‌اسپورت، رضا نوروزی که در حال حاضر با زدن 34 گل با پیراهن فولاد خوزستان طی دو فصل متوالی حضور در اهواز بالاتر از نام‌هائی همچون آرش افشین، ایمان مبعلی، بهنام سراج، بختیار رحمانی و احمد مومن‌زاده بهترین گل‌زن تاریخ این باشگاه در تاریخ لیگ برتر است، در لیگ‌ نهم پیش از پیوستن به فولاد خوزستان با پیراهن استیل‌آذین در دو بازی رفت و برگشت موفق به گل‌زنی شد.

نوروزی پس از این‌که با پیراهن فولاد خوزستان دچار مصدومیت شد و سرنوشت خود را به تیغ جراحی سپرد، دیگر هیچ‌گاه با پیزاهن فولاد خوزستان دیده نشد و در جمع ارواح زرد بار دیگر به لیگ برتر سلام گفت. نوروزی در لیگ دوازدهم چندان فرصت حضور در ترکیب نفت را پیدا نکرد و در یکی از نه بازی که با نظر ابراهیم‌زاده به میدان رفت، در هفته‌ی سی و چهارم برابر فولاد خوزستان قرار گرفت و موفق به گل‌زنی نشد تا این نخستین‌باری باشد که نوروزی در امر گل‌زنی برابر فولاد ناکام باشد. روند گل نزدن نوروزی با پیراهن نفت تهران تنها تا پایان نیم‌فصل نخست لیگ سیزدهم ادامه داشت و گل‌زنی این مهاجم از روی نقطه‌ی پنالتی برابر فولاد خوزستان، نفت را از شکست نجات داد تا این سومین‌باری باشد که نوروزی دروازه‌ی فولاد را باز می‌کند.

در ادامه مروری بر گل‌های رضا نوروزی به فولاد خوزستان از پنجره‌ی آمار و ارقام خواهیم داشت:

1)    لیگ نهم؛ هفته‌ی نهم؛ ورزشگاه تختی اهواز؛ فولاد خوزستان 0-1 استیل‌آذین. (گل‌زنی در دقیقه‌ی 40)

2)    لیگ نهم؛ هفته‌ی بیست و ششم؛ ورزشگاه اکباتان؛ استیل‌آذین 2-3 فولاد خوزستان. (گل‌زنی در دقیقه‌ی 53)

3)    لیگ سیزدهم؛ هفته‌ی بیست و هفتم؛ ورزشگاه تختی؛ نفت تهران 1-1 فولاد خوزستان. (گل‌زنی در دقیقه‌ی 29 از روی نقطه‌ی پنالتی)

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-07 12:03:41
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۵
رضا نوروزی با 35گل بهترین گلزن فولاده نه 34گل
ناشناس
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۴
پیری و خستگی در چهره ش موج میزنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر